Skoči na vsebino

HUSQVARNA TC 570


xtreme speed

Priporočene objave

Pozdravljeni zanima me če kdo ve kje imajo najcenejše dela za mojo huso tc 570 letnik 2001

potreboval pa bi bat, ojnico,komplet tesnil,ter še par majnših delov za odgovore se vam že vnaprej zahvaljujem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da boš najhitrej zrihtal u italiji, mal se pozanimaj:

Grion Racing

Via Pontebbana 5833010 - Magnano in Riviera (Udine) - Italia Phone: 0432/783398 Fax: 0432/794080

Popravljeno . Popravil stebricek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nebo druge kot plest po italiji se malo ker ze med trgovinama

moto marassi in moto mauri j razlika u ceni dokaj velika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko kličem na gornjo telefonsko v Italijo, mi operater javi, da je telefonski priključek v okvari. :unsure:

Imajo v tej trgovini cenejše kose, kot pri nas?

Jaz sem dobil informacijo o tem, da so kosi npr. v Nemčiji BISTVENO cenejši, kot pri nas.

Al ni čudno, da je pri nas tako malo Husqvarn.... Na Dolenjskem niti serviserja nimamo za Husqvarno, kar je velika neumnost zastopnika, glede na to, da enovaljniki potrebujejo pogostejše servise, kot npr. SS motorji.

Tudi jaz potrebujem kakšen dober nasvet oz. naslov, kje bi se dalo dobiti poceni dele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mauri mi j reku da kosi so tuki u roku tedna-10 dni zdej cenejši kosi u nemčiji so ja

rečmo pr nas sm gledu j bat 200e u italiji 180 u nemčiji n eni strani sm gledu pa samo 160e

tko da se pozna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko kličem na gornjo telefonsko v Italijo, mi operater javi, da je telefonski priključek v okvari. :unsure:

Imajo v tej trgovini cenejše kose, kot pri nas?

Jaz sem dobil informacijo o tem, da so kosi npr. v Nemčiji BISTVENO cenejši, kot pri nas.

Al ni čudno, da je pri nas tako malo Husqvarn.... Na Dolenjskem niti serviserja nimamo za Husqvarno, kar je velika neumnost zastopnika, glede na to, da enovaljniki potrebujejo pogostejše servise, kot npr. SS motorji.

Tudi jaz potrebujem kakšen dober nasvet oz. naslov, kje bi se dalo dobiti poceni dele.

ne ne to številko sm na netu dobu, pač najbližji naši meji, sicer pa tut v okolici Ljubljane nei serviserja...jebi ga, treba se bo mal po sloveniji zapelat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja ce majo serviserji kšne dobre veze da ulečejo iz centralnega skladišča u italiji al pa nemčiji j uredi

drugače j isti drek kod ce greš u trgovino iskat al pa še slabši k en serviser tle k ga poznam prnas

ma take cene da glava peče

Popravljeno . Popravil xtreme speed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ce koga zanima ena uredi trgovina j u romansu u italiji speedmoto ma najceneje.Ojnico pa konkurenca ne dela tko da je u italiji okoli 250e pr zupinu 300e

bati so od 160-200e od konkurence vertex naprimer, tesnila komplet za celotno mašino so 100-120e za bat in ojnico pa govorimo o kompletu seveda

samo tko za informacijo ce koga zanima

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Pozdravljeni imam en problem potreboval bi gumice ventilov ta husqvarno tc570 in to nujno čimprej ker pa je speed moto zaprt zaradi dospustou zupin je na dopustu in par serviserjev tudi sem ostal brez idej kje bi lahko dobil te 4 drobne koščke če morda kakšen ve kje bi jih se lahko dobil se toplo priporočam

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!