Skoči na vsebino

MC VUKOVI Livno


stigmata

Priporočene objave

:whistle: :rolleyes: ...res je, sej smo drugi tudi slikali namesto tebe :whistle: :rolleyes:

sej potem takem so tudi drugi talentirani za slikanje :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, žal mi je da nisem počakal v Livnem, sicer bi tole moje pisanje bolj pasal k potopisom....... videt je blo super, samo moja modra ptica je norela......., štartal v sredo (30.07) ob 6.00, gasa proti Krškem, po bratski cesti do Nove Gradiške, prvi postanek in nakup v Lidlnu (mater imajo dražje kot pri nas), nato prek meje v Republiko Srbsko, takoj spet postanek in prva pojedina, so me fotral ko pujsa me je že blo strah da me bodo potem dal na raženj :rolleyes: , hrana odlična, rakija :worship: tu bi lohka še tank kupil če bi mal bol pogledal kaj majo :naughty: nato gasa do Banje Luke, postanek in pivo ter kava, ja pa tankanje, gasa proti Jajčkam, (vmes manjši obvoz) ogled mesta in opet hrana, jedel samo mešano meso na žaru, mmmmmmm in pil pivo in kavo. Eh dan se še dobro ni začel, pičim jo še do Mostarja si rečem, cesta fenomenalna, nasploh imajo ceste v Bih skor boljše kot pr nas :wacko: V Mostarju spet ogled in jedača in zopet kaj čemo idemo dalje, prek širokega Brega v Livno, tu spet kavica in pivo, in gasa v Bosansko Grahovo tu je bla cesta noro noro dobra, se splača, vam povem, še skok v Drvar in nazaj prek meje v Hrvaški Knin. Tu sem prvič začitil da me niso glih fejst veseli in sem si rekel mahni jo do Drniša in tam prespi, jok brate v Drnišu nič za prespat (al pa sm jest bil smotan in nism našel), sedaj me je že malo matralo, počas se je temnilo, pa še en kur...... obvoz saj cesta je bla super, samo daleč, daleč je blo, končno v Šibeniku, dovolj bo za danes, v kamp in v spalko ter zadrnjoham. Tu sem bil dva dni. Nato po jadranski magistrali Zadar, Karlobag, Reka, Baška na Krku. Tudi tu dva dni in nato prek meje v Kozino, Piran in Portorož. tu spet pri Pavlu mešano meso, to je pa nova zgodba, nihče me ni šmirglal, kelnarji so skakal okoli polentarjev ki so pili radensko in galamili, joj kok me je mikal da bi jih napizdil, pa sem se vzdržal, no ja porcija 9,50 ojrov, brez priloge, proti Bosni je neprimerljivo, pa tud na hrv je blo velik boljše, da o postrežbi in prijaznosti ne govorimo, o kakšnem aperitivčku (v baški sva se s kelnarjem zapila z aperitivčki na račun hiše :worship: , pa samo pohvalil sem hrano :rolleyes: )in vprašanju kako je bilo pa sem lahko samo sanjal postrežba nikakršna, čakal pol ure, na koncu pa šok 0,5 ojrov za pogrinek, joj kok me je pogrelo, v trenutku se spomnim da smo pred dvemi leti tu jedli lignje in je blo tud treba plačat pogrinjek in to po osebi, jao, pol se pa gremo turizem, pol nej pa še men plačajo ker sem prišel in sedel, če se kelnar tolk matra ko prinese pribor na mizo, (a ni to v sklopu njegovega dela? :angry: ), drugič bom imel svojega, (še iz Jna :naughty: )

Skratka iz Bosne samo z lepimi občutki, ljudje prijazni, hrana in pijača poceni, bencinske pogosteje kot pri nas, ceste kot sem že napisal zelo dobre, ene slabe izkušnje nisem imel....., Hrv, tud prav fino, še najbolj razočaran v našem Piranu, pa saj niti v Piranu niti v Portoržu ni blo neke gužve. Naredil 1600km, rit pa kot da bi sedel v fotelju, še bo kakšna taka furca.

Evo to je bla moja tura, lp, Boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in svetlo

post-1157-1218112666_thumb.jpg

:whistle:

tole je zihr fotomontaža, da ma usta zaprta :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menda je v majhnih flaškah strup...tak, da se da naj Tati kar pazi...sam sranje je tudi to, da v vlkih jih ga pa mešajo :whistle:

...ja treba si je pomagat če je presvetlo...sej vemo kaj je rekel Tito znajdi se :rolleyes: :worship: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW Volk, ka ti si šele dans domov prišo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da so lepe...še čudno, da jih je tolk uspelo :rolleyes: ...

Zdrawc bi se mogel poklicno ukvarjat s slikanjem :worship: :worship: :worship:

no, sam kdo bi pa potem lahko kakšnega v miru spil........ :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je zihr fotomontaža, da ma usta zaprta :evilgrin:

upam, da tudi ti v spanju ne piješ, če jaz ne morem govoriti....................če človek spi, spi............. :krneki:

BTW Volk, ka ti si šele dans domov prišo :unsure:

eni majo dopust........... :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da tudi ti v spanju ne piješ,

narobe upaš :evilgrin:

dopust....kaj je že to :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menda je v majhnih flaškah strup...tak, da se da naj Tati kar pazi...sam sranje je tudi to, da v vlkih jih ga pa mešajo :whistle:

...ja treba si je pomagat če je presvetlo...sej vemo kaj je rekel Tito znajdi se :rolleyes: :worship: :P

ovaj Bosanac je ostao dole, ja sam otišla kuči, tako da možda sledeče godine in na zimu ako idemo opet u Sarajevo........ :krneki: :unsure: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ovaj Bosanac je ostao dole, ja sam otišla kuči, tako da možda sledeče godine in na zimu ako idemo opet u Sarajevo........ :krneki: :unsure: :winkiss:

wenčanje :naughty:

:kva2: :smoke: :yea2: :beer2: :beer2: :drunk: :drunk: :bounce:

že bežim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wenčanje :naughty:

:kva2: :smoke: :yea2: :beer2: :beer2: :drunk: :drunk: :bounce:

že bežim :whistle:

saj ni treba, samo presneto, tle pa res nau poroke, mednarodno se lahko zakomplicira.............saj veš Bosanci so zajebani :winkiss: :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ni treba, samo presneto, tle pa res nau poroke, mednarodno se lahko zakomplicira.............saj veš Bosanci so zajebani :winkiss: :whistle: :naughty:

Zajebani, zajebani,zaje...

in ko odmmeva po brdima čuje se

..

jebeni, jebeni, jebenooooooo

jebenaaaaaaaaa

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajebani, zajebani,zaje...

in ko odmmeva po brdima čuje se

..

jebeni, jebeni, jebenooooooo

jebenaaaaaaaaa

:whistle:

no, no saj ni tako hudo........upam, ker imam tle v ambulanti kar precej opravka z njimi,,................so pa čudaki.... :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misllim, da ga meni dolguješ :winkiss: :winkiss:

:grim ja, še vedno :blush:

Enkrat v soboto dopoldan sem vas videl pod tistimi drevesi v sredini kempa,......potem pa nevem kam ste se skrili .) ,......edino Helenco sem vido enkrat nekje na plesišču (nisem 100% da je bla ona).

MK SCHLOSSBERG,.......hvala za družbo :OK: :worship:

Evo še fotke iz Livna in ostalega potepanja.......KLIK

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla se od naju.

Hvala za druzbo v Livnem. Trenutno sva v Makedoniji, jutri pa naprej v Grcijo.

Slike bodo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla se od naju.

Hvala za druzbo v Livnem. Trenutno sva v Makedoniji, jutri pa naprej v Grcijo.

Slike bodo ;)

LEPO DA STA SE JAVILA, SEM ŽE MISLILA,DA nas ne marata več................. :winkiss: :winkiss:

upam, da se imasta ful lepo, tukaj je danes kot sodni dan.........

uživajta..... :worship: :winkiss:

pa javita se ko prideta domov........ :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!