Skoči na vsebino

MC VUKOVI Livno


stigmata

Priporočene objave

pa da ne pozabim, v imenu MD Jebiga, Hwala GULIju in Volku, da sta pomagala vleč štrik in tako pripomogla, da smo stolkli tiste Neretvance, al kaj so že bli :unsure: , pa wsem, ki ste tak srčno navijali za nas in nam nosili hladne oswežilne pijače :worship: :worship: :worship:

kaj pa tistim ki smo te pijače točli???????????????????????????????????????? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa tistim ki smo te pijače točli???????????????????????????????????????? :angry:

ja tudi Vukovima, oz. tebi, k si nam točla frišnemrzle pire :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr si spesnu, sedi 5 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, a to pomeni, da bom pol primorc?

Bom še na mopedu mogu KP tablce zmontirat, pa za obalo po Mono idit.

Do kam bo gladina, da začnem wikend cimprat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z zamudo a od srca pohvale sa zapada uvoženi strežni službi s krilci (ne ni always) ampak angelska Stigmata :evilgrin: domači medovači posle ponoči - grozdjevo žganje z medom + 30% za male možgane, cimri ki ni smrčala in sosedom za senčno parcelo ! jaz bi še ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z zamudo a od srca pohvale sa zapada uvoženi strežni službi s krilci (ne ni always) ampak angelska Stigmata :evilgrin: domači medovači posle ponoči - grozdjevo žganje z medom + 30% za male možgane, cimri ki ni smrčala in sosedom za senčno parcelo ! jaz bi še ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, a to pomeni, da bom pol primorc?

Bom še na mopedu mogu KP tablce zmontirat, pa za obalo po Mono idit.

Do kam bo gladina, da začnem wikend cimprat :whistle:

ej bully mislim, da boš mogu vikend višje postavit, obala bo šele gor pri pumpi nekje al pa še to ne :glare: ...

sej si pa ja reku, da če bi bučko jezero blo iz pira sploh ni panike...verjem takoj ti škrge zrastejo ;) ...še men bi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, a to pomeni, da bom pol primorc?

Bom še na mopedu mogu KP tablce zmontirat, pa za obalo po Mono idit.

Do kam bo gladina, da začnem wikend cimprat :whistle:

ej bully mislim, da boš mogu vikend višje postavit, obala bo šele gor pri pumpi nekje al pa še to ne :glare: ...

sej si pa ja reku, da če bi bučko jezero blo iz pira sploh ni panike...verjem takoj ti škrge zrastejo ;) ...še men bi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej bully mislim, da boš mogu vikend višje postavit, obala bo šele gor pri pumpi nekje al pa še to ne :glare: ...

sej si pa ja reku, da če bi bučko jezero blo iz pira sploh ni panike...verjem takoj ti škrge zrastejo ;) ...še men bi :blush:

Če pir not nalijejo, si dam 2 cigla v žep, me sploh ne vidte več nad gladino :rolleyes:

Razen mogoče zvečer pade črno črna tema....

ko se začno dogajati čuuudne reči.

ko v mlaki najprej nekaj zabrbota,

ko u bičevju nekaj poči...

šele potem se prikaže palček Bulk

no ja, nisem glih nemiiiiiren škrat, radoveden kot miška, sm pa zato žAjn ko saršan. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pir not nalijejo, si dam 2 cigla v žep, me sploh ne vidte več nad gladino :rolleyes:

to bo takrat, ko bo v Dretni namesto vode pir teku :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z zamudo a od srca pohvale sa zapada uvoženi strežni službi s krilci (ne ni always) ampak angelska Stigmata :evilgrin: domači medovači posle ponoči - grozdjevo žganje z medom + 30% za male možgane, cimri ki ni smrčala in sosedom za senčno parcelo ! jaz bi še ! :P

a ti si tud bil? :hmm: a sem bla prijazna? O:-) (saj ne, da nisem bla skoz ampak... )

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
:hmm: a sem bla prijazna? O:-) (saj ne, da nisem bla skoz ampak... )

je hudič, če je preveč pira.....anje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!