Skoči na vsebino

Nezrela Voznica pod vplivom mamil!


Dinotti

Priporočene objave

Kaj v taki situaciji Slovenske Francke (ž.spol) ovira da tiste "vsaj" 3km peljejo 130km/h po voznem pasu in tam nadaljujejo do tistega 20. kilometra, kjer je potem vse lepo čisto za prehitevanje na prehitevalnem pasu?

Pojma nimam. Če bi to kdorkoli vedel, bi mogoče lahko odpravil vzrok, ki povroča take butaste posledice. Pa da ne bo pomote to počnejo tako Frančki kot Francke. OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj v taki situaciji Slovenske Francke (ž.spol) ovira da tiste "vsaj" 3km peljejo 130km/h po voznem pasu in tam nadaljujejo do tistega 20. kilometra, kjer je potem vse lepo čisto za prehitevanje na prehitevalnem pasu?

Saj je napisala - ovira jih Golf II na čelu kolone, ki vozi 120 km/h. Kaj ne znaš brat?

Pojma nimam. Če bi to kdorkoli vedel, bi mogoče lahko odpravil vzrok, ki povroča take butaste posledice. Pa da ne bo pomote to počnejo tako Frančki kot Francke. OK?

Čisto isto je v Nemčiji, v daljni okolici vsakega večjega mesta (radij 150 km). Pravzaprav je še dosti huje - tam se kolona na prehitevalnem pasu vozi 50-60 km/h, z občasnimi vložki popolnega ustavljanja. Včasih, a zelo redko, ta strnjena kolona doseže celo vratolomno hitrost 120 km/h. Pri vsem skupaj pa absolutno noben Franz ne upošteva varnostne razdalje, tako da vsa ta nihanja hitrosti spremljana z obilo paničnega zaviranja.

Zato se jaz tam najraje postavim na skrajno desni pas, med tovornjake. In skupaj veselo dirjamo 70 km/h skoraj vedno - razen v kakšen hrib. Tam pa so pametni nemški gradbinci itak naredili 4-5 pasovnice in so sredinski pasovi prazni in relativno varni.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je napisala - ovira jih Golf II na čelu kolone, ki vozi 120 km/h. Kaj ne znaš brat?

...

Očitno si ti hodil v devetletko jaz revež pa le v osemletko.

Nas so naučili prebrati celoto in v njej piše tudi tolele:

"Enkrat sem srečala eno tako kolono. Kolona na prehitevalnem pasu je bila dolga vsaj 3 km, ves ta čas pa na voznem pasu niti enega avta."

Razen, če po novem ne smeš peljati po voznem pasu z dovoljeno hitrostjo? Če je tako, bom pa sigurno tu kmalu bral kakšen citat zakonskih členov, kajnedede?

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno si ti hodil v devetletko jaz revež pa le v osemletko.

Nas so naučili prebrati celoto in v njej piše tudi tolele:

"Enkrat sem srečala eno tako kolono. Kolona na prehitevalnem pasu je bila dolga vsaj 3 km, ves ta čas pa na voznem pasu niti enega avta."

Razen, če po novem ne smeš peljati po voznem pasu z dovoljeno hitrostjo? Če je tako, bom pa sigurno tu kmalu bral kakšen citat zakonskih členov, kajnedede?

Citatov je bilo dovolj - le prebrat in razumet jih boš moral.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno si ti hodil v devetletko jaz revež pa le v osemletko.

Nas so naučili prebrati celoto in v njej piše tudi tolele:

"Enkrat sem srečala eno tako kolono. Kolona na prehitevalnem pasu je bila dolga vsaj 3 km, ves ta čas pa na voznem pasu niti enega avta."

Razen, če po novem ne smeš peljati po voznem pasu z dovoljeno hitrostjo? Če je tako, bom pa sigurno tu kmalu bral kakšen citat zakonskih členov, kajnedede?

Horjo, pa daj res preberi kaj sem napisala: Vozili so se na prehitevalnem pasu v koloni, ker je bil na začetku te kolone en avto, ki ni nikogar prehiteval, njega pa tudi niso mogli prehiteti, ker se pač po desni strani torej po voznem pasu ne prehiteva. Pa saj sem napisala razumljivo, ali?

In seveda se lahko po voznem pasu voziš z dovoljeno hitrostjo. Še celo zaželjeno je.

Popravljeno . Popravil Mačica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, ti nc ne razumes... :whistle:

Ce se namesto v tej koloni po prehitevalnem, sam lepo vozis po voznem pasu, brez nenehnega zaviranja in dodajanja gasa, se pol nimas za kaj pizdit in jamrat, pa se vsi na prehitevalnem te prehitevajo (kao, ceprov vozijo z isto hitrostjo ) in si najvecji luzer, saj bos tovarnjak prehitel sele po 2 minutah... pa se otroci na zadnjem sedezu te bojo zmerjal, ker jih ne premetava tko fajn, kot une ne prehitevalnem v koloni... :naughty:

Vazn je da si prvi - pa ceprov za to cakas v vrsti :whistle:

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se vozijo po prehitevalnem pasu 120km/h, lahko mirne duše voziš po Voznem pasu 130km/h. :naughty:

Mislim, da je to hotel HHV objasniti :whistle:

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se vozijo po prehitevalnem pasu 120km/h, lahko mirne duše voziš po Voznem pasu 130km/h. :naughty:

36.člen ZVCP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ste pa zasmetil temo.Skratka moj namen je biu,da vas opozorim na njo,vi se pa kregate.srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ste pa zasmetil temo.Skratka moj namen je biu,da vas opozorim na njo,vi se pa kregate.srečno!

Prvo kot prvo, se sploh ne kregamo (vsaj jaz se ne)

Kot drugo pa se vsaj približno še držimo teme. Poglej si kakšno drugo temo, ko se je debata začela pri vožnji z motorjem in se zaključila pri Pučniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj v taki situaciji Slovenske Francke (ž.spol) ovira da tiste "vsaj" 3km peljejo 130km/h po voznem pasu in tam nadaljujejo do tistega 20. kilometra, kjer je potem vse lepo čisto za prehitevanje na prehitevalnem pasu?

Zdaj sem šele skapirala kaj si hotel povedat (saj vem, da mam dolgo lajtngo)

Odgovor je: zakon - prehitevanje je na voznem pasu prepovedano

Če pa to narediš, pa te razni dinottiji ozmerjajo z mamiljaki, odvisneži in neuravnoteženci.

Ta drugo me sicer ne gane, ampak ta prvi razlog te pa lahko lepo po žepu udari, kar pa me gane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, k sreči.. Ko prehitevaš razne Dinottije po desni, itak udari po žepu še njega. Potem pa je problem - tisti ki prehiteva je narkič, tisti ku mu pove resnico, je neuravnovešen, kaj pa je narobe potem s policajem? Ki mu za storjene neumnosti na cesti zaraćuna? In to kar bivšem inštruktorju vožnje? :headbang:

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, k sreči.. Ko prehitevaš razne Dinottije po desni, itak udari po žepu še njega.

In zakaj naj bi udarilo po žepu njega, če seveda že a priori ne izkjučujemo možnosti, da je "razni Dinotti" prehiteval v mejah normale?

Da ne bo nesporazumov: ne maram zblojencev, ki sidrajo na prehitevalnem pasu in prehitevajo sami sebe. Ampaq zaradi tega mi niso nič bolj pri srcu penasti pacienti, ki domnevajo, da je njihova ustavna pravica voziti (naprimer) 200, ves ostali svet se pa lahko slika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker iz njegovih sporočil je jasno, da je imel desni pas prazen. Ker je to sam napisal. Po njegovem je ženska pripeljala 200 km/h po voznem pasu mimo njega...

Kako bi bilo drugače to mogoče kot da je pas prazen?

Pa tudi z moje strani dovolj o tem.

lp

bv

Popravljeno . Popravil Bojanv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker iz njegovih sporočil je jasno, da je imel desni pas prazen. Ker je to sam napisal.

Napisal je tole:

...

Res je,da sem bil na levem pasu,je pa tudi res,da sem se vračal na desni pas,kjer me je prestrašila omenjena voznica.Če je nebi bilo na desnem pasu,bi se po končanem prehitevanju uspešno vrnil nazaj,kar mi pa ni ratalo.V njenem nadaljevanju se je videlo,da nisem edini,ki je bil ogrožen z njene strani.

Glede na to, da Dinottija ne poznam, ne morem vedeti, ali je sidraš. In glede na to, da me ni bilo tam, ne morem vedeti, kaj se je zares dogajalo. Torej se ne grem niti Dinottijevega advokata niti tožnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Da ne bo nesporazumov: ne maram zblojencev, ki sidrajo na prehitevalnem pasu in prehitevajo sami sebe. Ampaq zaradi tega mi niso nič bolj pri srcu penasti pacienti, ki domnevajo, da je njihova ustavna pravica voziti (naprimer) 200, ves ostali svet se pa lahko slika.

Same with me.

Ne vem pa koliko policija trza na take prijave - po moje jih dobijo kar nekaj dnevno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se vozijo po prehitevalnem pasu 120km/h, lahko mirne duše voziš po Voznem pasu 130km/h. :naughty:

Mislim, da je to hotel HHV objasniti :whistle:

Zdaj sem šele skapirala kaj si hotel povedat (saj vem, da mam dolgo lajtngo)

...

Alah akbar! :worship:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mačka, samo zate: :naughty:

130km/h-120km/h=10km/h

1okm/1h = 20km/2h

10km/60min = 3km/18min

No ja, matematko sem imel šus in večno popravljanje na dvojko. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Odgovor je: zakon - prehitevanje je na voznem pasu prepovedano

...

Pa si tolmači, da oni na prehitevalnem pač trenutno malo bremzajo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si tolmači, da oni na prehitevalnem pač trenutno malo bremzajo. :whistle:

Mah, kakorkoli, ni najboljš iti mimo po desni, ker se lahko kdo veselo vrne na desni pas s prehitevalnega ne da bi pošteno pogledal. Za pametne in strpne je vsepovsod zadosti prostora, tako za vožnjo kot za prehitevanje. Huronske razlike v hitrosti gibanja udeležencev pa so itaq eden večjih problemov vseh situacijah, ko je na enem kupu več vozil. Zato je vsakomur z dozo zdrave pameti jasno, da na obvoznici polni prometa v rangu 100-130 km/h ne gre šponat 200km/h pa tudi, da ni treba znoret zmerom, ko ti kdo pelje 120 km/h po prehitevalnem, če bi tudi on rad prehitel tovornjak, ki pelje 100 km/h. Šparajte živčke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Pa saj ne more biti res ... izmed teh postov jih je 10% takšnih, ki spadajo med pogovorne, ostali pa so tipično slovensko "solitveni". Solijo pamet. Najprej avtorju posta, potem pa "komu ko god stigne".

Pa na očitke sem pozabila. Koliko nekega prikritega gneva je v nas, Slovencih. Še mogoče iz časov Matije Gubca? Ups, aja, on je bil Hrvat ... Erazma Predjamskega?

Ali nas je v kali že Trubar zastrupil?

Aja :slap: saj res ... Slovenci smo hudo strpen narod.

Le zakaj je Svetlana izumila termin Slovenceljni? Hm? :whistle:

Čakam 2. polčas. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Le zakaj je Svetlana izumila termin Slovenceljni? Hm? :whistle:

Čakam 2. polčas. :P

Na tlelele iztočnico za drug polčas:

Ker je svetlanca tipično Slovenceljska ciganka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Pa saj ne more biti res ... izmed teh postov jih je 10% takšnih, ki spadajo med pogovorne, ostali pa so tipično slovensko "solitveni". Solijo pamet. Najprej avtorju posta, potem pa "komu ko god stigne".

Pa na očitke sem pozabila. Koliko nekega prikritega gneva je v nas, Slovencih. Še mogoče iz časov Matije Gubca? Ups, aja, on je bil Hrvat ... Erazma Predjamskega?

Ali nas je v kali že Trubar zastrupil?

Aja :slap: saj res ... Slovenci smo hudo strpen narod.

Le zakaj je Svetlana izumila termin Slovenceljni? Hm? :whistle:

Čakam 2. polčas. :P

Kako pa ti kaj prehitevaš? Po levi, po desni, po travi ??? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!