Skoči na vsebino

Nezrela Voznica pod vplivom mamil!


Dinotti

Priporočene objave

Kakšna je definicija prehitevanja ??:naughty:

Kolikor jaz razumem definicijo prehitevanja, je to zamenjava voznega pasa, da prehitiš počasnejše vozilo pred seboj in se vrneš nazaj na prvotni pas! Seveda po LEVI strani.

Ena predpostavka

Avtocesta-->na prehitevalnem pasu vozilo s 120km/h -->jaz ga po svojem voznem pasu dohitim in grem mimo njega s 130km/h.

Policaji se lahko na glavo postavijo :headbang: , pa mi ne bojo mogli dokazati da sem ga prehitel. Nisem spreminjal smeri, nič nicem naredil, samo peljem se po svojem pasu z dovoljeno hitrostjo :whistle:

Tisti, ki pišejo zakone imajo prekratko pamet, zato pa obstajajo razni Čeferini, ki služijo na takšnih luknjah v zakonu kar lepe denarce. :krneki:

Tole je OFF.... podano samo za razmislek tistim, ki limajo razne člene ZVCP

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Pa saj ne more biti res ... izmed teh postov jih je 10% takšnih, ki spadajo med pogovorne, ostali pa so tipično slovensko "solitveni". Solijo pamet. Najprej avtorju posta, potem pa "komu ko god stigne".

Pa na očitke sem pozabila. Koliko nekega prikritega gneva je v nas, Slovencih. Še mogoče iz časov Matije Gubca? Ups, aja, on je bil Hrvat ... Erazma Predjamskega?

Ali nas je v kali že Trubar zastrupil?

Aja :slap: saj res ... Slovenci smo hudo strpen narod.

Le zakaj je Svetlana izumila termin Slovenceljni? Hm? :whistle:

Čakam 2. polčas. :P

No, draga mutika, do tvojega posta smo se vsaj približno držali teme, namreč prehitevanja po desnem pasu.

Ti si pa zdaj začela debato o Slovenceljnih. In ti boš kriva, če se od zdaj naprej pogovor ne bo več sukal okoli prehitevanja po voznem pasu temveč o duhovnih šijavah Slovenskega življa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je definicija prehitevanja ??:naughty:

Kolikor jaz razumem definicijo prehitevanja, je to zamenjava voznega pasa, da prehitiš počasnejše vozilo pred seboj in se vrneš nazaj na prvotni pas! Seveda po LEVI strani.

Ena predpostavka

Avtocesta-->na prehitevalnem pasu vozilo s 120km/h -->jaz ga po svojem voznem pasu dohitim in grem mimo njega s 130km/h.

Policaji se lahko na glavo postavijo :headbang: , pa mi ne bojo mogli dokazati da sem ga prehitel. Nisem spreminjal smeri, nič nicem naredil, samo peljem se po svojem pasu z dovoljeno hitrostjo :whistle:

Tisti, ki pišejo zakone imajo prekratko pamet, zato pa obstajajo razni Čeferini, ki služijo na takšnih luknjah v zakonu kar lepe denarce. :krneki:

Tole je OFF.... podano samo za razmislek tistim, ki limajo razne člene ZVCP

Ne bi rekla, da je off.

Jaz se vedno tolažim s tako razlago, če pridem v točno to situacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravite, če si gremo raje recepte izmenjevat

Bom jaz prvi:

đintonik:

kozarec

0,3 đina

deci tonika

premešamo

postrežemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... podano samo za razmislek tistim, ki limajo razne člene ZVCP

Prejkone meni, glede na to, da sem prilimal člen ZVCP.

Da ne bo nesporazumov: zakon je tak. Kako ti voziš in kako kasneje to zagovarjaš, mi je osebno popolnoma vseeno.

In da, tudi jaz sem že kdaj po desni "peljal mimo" kakega prav posebno trdovratnega sidraša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejkone meni, glede na to, da sem prilimal člen ZVCP.

Ma.... ti si bil ravno zadnji :P

Drugače pa... pejte raj na motorje, jaz sem v službi do večera :ninja:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa ti kaj prehitevaš? Po levi, po desni, po travi ??? :P

No ja, glede na to, kakšen avto imam, težko prehitevam. :P

Nisem pa ravno kamen na cesti. :rolleyes:

No, draga mutika, do tvojega posta smo se vsaj približno držali teme, namreč prehitevanja po desnem pasu.

Ti si pa zdaj začela debato o Slovenceljnih. In ti boš kriva, če se od zdaj naprej pogovor ne bo več sukal okoli prehitevanja po voznem pasu temveč o duhovnih šijavah Slovenskega življa.

No, tudi to je zorni kot, tako tipičen zate. Krivi smo vsi drugi.

Imaš pa v bistvu prav, draga Mačica - ti se mnogo lažje držiš teme, saj si vajena prehitevati po vseh možnih pasovih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je definicija prehitevanja ??:naughty:

Kolikor jaz razumem definicijo prehitevanja, je to zamenjava voznega pasa, da prehitiš počasnejše vozilo pred seboj in se vrneš nazaj na prvotni pas! Seveda po LEVI strani.

Ena predpostavka

Avtocesta-->na prehitevalnem pasu vozilo s 120km/h -->jaz ga po svojem voznem pasu dohitim in grem mimo njega s 130km/h.

Policaji se lahko na glavo postavijo .......

ne smeš in pika. vožnja mimo je tudi definirana v ZVCP, a je nekaj čisto drugega. prehitevanje pa samo po levi s Čeferinom ali brez.

Sicer pa ne vem, zakaj bi se moral jaz zaradi dripcev, ki ne vedo kak se morajo peljati po avtocesti spravljati v nevarnost in tvegati (kot je že nekdo napisal zgoraj), da bo ta isti dripec ne da bi pogledal v ogledalo zavil nazaj na desni pas in me porinil v ograjo.

Imaš pa v bistvu prav, draga Mačica - ti se mnogo lažje držiš teme, saj si vajena prehitevati po vseh možnih pasovih.

:lol: :worship: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sLOVEnija na cesti............... naj se smejem (imbecilom obeh spolov) ali jocem (zaradi vozniske kulture) ?

I survived (je zvrgolela gloria gaynor).

se on topic:

nima noben starejsega terenca ali tovornjaka doma v garazi ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče terenca:

Ko bom velik in bogat, si bom kupil Chevyja Blazerja, pa v dveh dneh naredil red, da se nihče več ne bo vozil po levem pasu, če to ne bo nujno potrebno.

Razen če me prej ne zaprejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je pa model vedu da je drogirana ? a to pr 180 km/h je gledal kake zenice ma ? svaka čast :D Mogoče je bla pod vplivom alkohola :naughty: aja sm pozabu da je tut alko droga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je pa model vedu da je drogirana ? a to pr 180 km/h je gledal kake zenice ma ? svaka čast :D Mogoče je bla pod vplivom alkohola :naughty: aja sm pozabu da je tut alko droga :D

Srednji prstek se ji je pajtlo :rolleyes: ...u ritmu muzike za ples :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je pa model vedu da je drogirana ? a to pr 180 km/h je gledal kake zenice ma ? svaka čast :D Mogoče je bla pod vplivom alkohola :naughty: aja sm pozabu da je tut alko droga :D

zato ker normalna blondinka v takmu avtu ne bi tako vozila -> torej je morala biti na drogah :krneki: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker normalna blondinka v takmu avtu ne bi tako vozila -> torej je morala biti na drogah :krneki: :unsure:

Kdaj & kje si pa že videl normalne blondinke? Ta termin sploh ne obstaja.

Ergo, vpliv kemo-substanc nima veze s tem... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je pa model vedu da je drogirana ? a to pr 180 km/h je gledal kake zenice ma ? svaka čast :D Mogoče je bla pod vplivom alkohola :naughty: aja sm pozabu da je tut alko droga :D

Preberi si moj post bol podrobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dinotti, strnimo tvoje poste v nekaj tock.

1. Vozil si po prehitevalnem pasu

2. z 200 /h te je prehitela po deseni (voznem), zavila predte na prehitevalnega in ti pokazala sredinec

3. bila je zadrogirana.

4. ti si bivsi instruktor voznje.

5. takoj prvi ki je napisal da nekaj ni bilo OK na tvoji strani, je bil pametnjakovic, prvi, ki se ni strinjal s teboj.

No pa ostalo. Sreca, da si "bivsi instruktor", saj svojega otroka ne bi dal ucit nekomu, ki je naredil vsaj 4 stvari. Bom se te nastel

1. Sam si zacetnik zapleta, saj si vozil po prehitevalnem pasu.

2. Napadel si nekoga ki se ne more braniti, saj ona verjetno ne cita motosveta. Podlo. Poleg tega z obtozbami o drogi. Kar je ze na meji cesa drugega.

3. Namesto da bi razmislil o svojih dejanjih, zgodbo olepsano prodajas se naprej.

4 Kot "bivsi" instruktor bi moral vedeti, kaj je to kultura voznje. Tvoje ravnanje, ki bi moralo biti vzor drugim, nima s tem pojmom nobene zveze.

OK?

Ne poznam niti tebe niti nje, bi jo pa, ce bi jo poznal, opozoril na tole, kar se plete na njen racun. Pa kdorkoli to je.

lp

bv

Popravljeno . Popravil Bojanv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi si moj post bol podrobno.

Dinotti, pa ti si res nov tukaj. :lol1:

Je pa lepo, da si optimist. In kot vidim, nisi osel, se v podobne avanture, kot si jo izvedel tokrat, ne boš več spuščal. S tem seveda mislim avanturo na Motoskretu in ne na cesti. Bisere prihrani zase in jih ne meči svinjam!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dinotti, pa ti si res nov tukaj. :lol1:

Je pa lepo, da si optimist. In kot vidim, nisi osel, se v podobne avanture, kot si jo izvedel tokrat, ne boš več spuščal. S tem seveda mislim avanturo na Motoskretu in ne na cesti. Bisere prihrani zase in jih ne meči svinjam!

LP

:hmm: :yawn: :doze: :blink: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :yawn: :doze: :blink: :BUA:

Ohohooooo, lej ga slikarčka. Že zna pika, pika, pičica, to je lepa sličica... :lol1:

Madonca, moram najti njegov prvi post. Mora bit za v okvir :hmm:

Ja u ta prvem je samo pančkal, sedaj pa že riše. Ta bo še minister!

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Same with me.

Ne vem pa koliko policija trza na take prijave - po moje jih dobijo kar nekaj dnevno...

Ne trza, ker bi si drugače lahko kdo še kaj naredil. :BUA:

Kako to, da ni nihče predvidel, da je mogoče Dinotti po koncu prehitevanja in vračanju na vozni pas upošteval varnostno razdaljo in ni zapeljal tik pred vozilo, ki ga je prehiteval. Ob tem manevru nastane prostor na voznem pasu dovolj velik, da lahko notri skoči nekdo, ki se mu mudi in ne upošteva varnostne razdalje.

Kadar jaz prehitevam vozilo, ki gre le nekaj km počasneje od mene, mu ne zapeljem tik pred odbijač, saj bi v nasprotnem primeru moral voznik prehitevanega vozila zmanjšati hitrost ali celo zavirati, da bi vzpostavil varnostno razdaljo za menoj. Seveda je to zelo odvisno od razlike hitrosti vozil.

Kaj se je v primeru Dinottija dogajalo, ne vem. Lahko da je ocenil njeno psihofizično stanje na počivališču, ko jo je pri hitrosti 0 km/h ogovoril oziroma sta izmenjala nekaj besed.

Dejstvo pa je, da na naših cestah neprimerno večkrat srečam brezobzirne voznike, ki prehitevajo zrak in se vozijo skoraj izključno po prehitevalnem pasu. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Lahko da je ocenil njeno psihofizično stanje na počivališču, ko jo je pri hitrosti 0 km/h ogovoril oziroma sta izmenjala nekaj besed. ...

In tako je bilo tudi napisano. A očitno s premajhnim fontom in premalo kričečo barvo za te marsovce tu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek me je na regionalni (mokri) cesti, ko sem prehitel šleperja in hotel počakat ostale, on pa za mano, po DESNI strani ( nisem vozil po sredini ceste) prehitel avto.

:alien1:

Samo to bom napisal: "Normaln" in priseben, kolikor toliko pošten, človk ne MORE IN NE SME kritizirat neprimernost in prekrške drugih če jih sam počne.

Najprej svoj prag !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalen avtomobilist?! :blink:

NE... napisan je: "normalen,...,človk ne MORE IN NE SME kritizirat... Podstavek ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE... napisan je: "normalen,...,človk ne MORE IN NE SME kritizirat... Podstavek ;)

Ja, sej sem prebral, a naš Volkodlak je govoril o avtomobilistu in predvideval, da je lahko avtomobilist normalen.

In to mi ne gre v lajšto, da bi se na tem mestu pisalo o normalnih avtomobilistih. Zato :wacko:

Normalni so seve samo bikerji! :whistle:

Aja, čau, šihta je konc!

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!