Skoči na vsebino

Razdalje


AREA

Priporočene objave

To temo sem odprl zato, ker verjetno koga večkrat zanima, kolko km je od enega do drugega kraja. Mene recimo zanima kolko je od Maribora pa do Rogle, zdaj razmišljam da bi se zapeljal tja, ampak ne vem kak bo z bencinom tak da vsaj približn podatek bi mi prav prišo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo dober "kalkulator" razdalj med kraji:

:arrow: :arrow: :arrow: http://www.amzs.si/html/IC/km/route_planer.htm

Mimogrede, ta kalkulator je bil že pred kar nekaj časa dodan na prvo stran motosveta, a ker očitno niste opazili, sem sedaj na prvi strani dodal še ikonce, ki označujejo kaj je novega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa pogledaš na avtokarto evrope,pa ti zračuna potovalni čas razdalijo,lahko si še pot sprintaš pa te varijante,če jo seveda imaš lušna varjanta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Vzameš zemljevid v roke, in odčitaš razdaljo. Na vsakem boljšem cestnem zemljevidu so napisane razdalje med posameznimi kraji oziroma odcepi. Pa tudi drugače se je na pot lepše odpraviti z zemljevitom v žepu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo dober program za take stvari in ga tudi priporočam je:

Microsoft AutoRoute Express Europe. Najnovejša verzija je 2002. Ti določiš začetek vožnje, konec vožnje, postanke, program ti nariše zemljevid, kilometrino, postanke glege na porabo goriva, čas vožnje,... Super zadeva.

http://www.microsoft.com/autoroute/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam za potepanja po Evropi uporabljam AutoRoute 2000. Zakaj? Mogoče sem malo "levi" in mi v novejših verzijah (ki jih sicer imam) ni uspelo najti avtokampov :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2002-ka mi je všeč, ker se lahko cela vseina s CD-ja prenese na računalnik in požene tam, ne da bi potreboval CD-ja v računalniku. Še posebej to dobro pride, če imaš notebook-a (laptop-a), ki ga vzameš s sabo na pot, da si lahko sproti spreminjaš pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2002-ka mi je všeč, ker se lahko cela vseina s CD-ja prenese na računalnik in požene tam, ne da bi potreboval CD-ja v računalniku. Še posebej to dobro pride, če imaš notebook-a (laptop-a), ki ga vzameš s sabo na pot, da si lahko sproti spreminjaš pot.

Finta:

Tudi za staro verzijo ne rabiš CD-ja. Skopiraš vsebino CD-ja na disk in poženeš instalacijo iz diska. Pri zagonu ne zahteva CD-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!