Skoči na vsebino

MK Divja Jaga-Bela krajina prireja 1.Motopiknik


Valuk1

Priporočene objave

sejm šit... no ja je pa deklina mlada... :P

EEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJ CVIČKAR??? kak pa ti veš da je deklina tole??? :hmm: HA????????? :evilgrin:

MISLIM DA BOM MOGU KR BELOKRANJCE GLEDAT....=(

Ni pomembno! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zveš na samem...Če me Primož prpele dol k belokranjcem :P

lahko greš z mano, če se ti je slučajn diza na tvoji škropilnci zamašila pa več ne vžge! :evilgrin: :lol1: :grim

ko si glih ti bi te vzel sabo...

Popravljeno . Popravil borut
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe fantki :worship: Tistemu ki ga prpele dam litr cvička!! :naughty: :P Mam zalog še ot b-daya! O:-) :D :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...paa...Borut :slap: :lol1: Bom ti že dala poba! :D Ak boš dol...boš opazu da sm daleč ot poba B) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe fantki :worship: Tistemu ki ga prpele dam litr cvička!! :naughty: :P Mam zalog še ot b-daya! O:-) :D :whistle:

ajmo CVIČKAR gasa... kdaj krenema??? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...paa...Borut :slap: :lol1: Bom ti že dala poba! :D Ak boš dol...boš opazu da sm daleč ot poba B) :P

hmmm :hmm: se bom mogu na lastne oči prepričat :eek: :naughty: :kva2: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja borut...Sej veš bi :D Pa kaj k gre Primož v Poreč...Pa bi šov js še mal rit namočt v slano vodo...Drugač se je pa še neki pogovarju da naj bi skočla dol v Prilozje.Lp

Se opravičujem belokranjcem za smetenje!

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja borut...Sej veš bi :D Pa kaj k gre Primož v Poreč...Pa bi šov js še mal rit namočt v slano vodo...Drugač se je pa še neki pogovarju da naj bi skočla dol v Prilozje.Lp

Se opravičujem belokranjcem za smetenje!

pa pejd do Prilozja z mano ne pa dobima za liter! :slap: :lol1:

mas prav CVIČKAR, se mid2 zmenma preko PM da ne smetima tlele...

Popravljeno . Popravil borut
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ijee Borut careee :evilgrin: :worship: :OK:

Zvišam na 2 litra :P Sam unmu pa ne nudi cvička ki ja sm ga vidla sm enkrat spit enga al dva deci :hmm:

Boš se prepričau :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja borut...Sej veš bi :D Pa kaj k gre Primož v Poreč...Pa bi šov js še mal rit namočt v slano vodo...Drugač se je pa še neki pogovarju da naj bi skočla dol v Prilozje.Lp

Se opravičujem belokranjcem za smetenje!

:headbang: sej se res lahko opravičiš BELOKRANJCEM, o tem bi lahko nakladal pod temo INDIANS :whistle:

upam da boš tako priden, da boš prišel tam kjer bomo vsi mi Kočevski medvedi, ker si mi dolžen še kavico :010, pa cunjico s katero si si opral usnje :whistle: a si pozabil :kva2:

pridi, pridi, bomo kakšno rekli :worship:

lp Bejba :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo...Sam kufe bi žrli :D :D :D Hec...Krpo si pa rekla da lahko še kermu dam se obriše...In sm jo! :D Ja ej,dragi belokranjci in kočevarji,bi pršu sam kaj k nism z lastnim prevozom...Pa se moram sopotniku vozniku prilagajat... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo...Sam kufe bi žrli :D :D :D Hec...Krpo si pa rekla da lahko še kermu dam se obriše...In sm jo! :D Ja ej,dragi belokranjci in kočevarji,bi pršu sam kaj k nism z lastnim prevozom...Pa se moram sopotniku vozniku prilagajat... :D

:yea1: če te kdo do Kočevja pripelje, greš lahko naprej v Belo krajino z mano, se boš enkrat dobro vozu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mislu,da je tle tema "moto dogodki" je pa le peskovnik.???pa brez zamere.že grem na pravo stran.

:naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, glih prsu domov iz zbora. Moj prvi zbor na katerem sem prespal (sicer bl slabo, ker je skoz pokalo in cvililo :whistle: ) pa vendar je blo zelo dobr...Divja jaga :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morala sicr rano domu :angry: :glare:

Al svaka čast :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: Dobra fešta :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo se ustavili na :beer1: . Nas je kar grabilo, da bi ostali. Mogoče naslednjič.

Koliko časa je zdržala "mašina"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo se ustavili na :beer1: . Nas je kar grabilo, da bi ostali. Mogoče naslednjič.

Koliko časa je zdržala "mašina"?

Sicer sem bil ze mal B) , se mi zdi da 3 min 49 sekund...Glede na to, d so jo ze popoldne kar dobr ugreval....dolg je zdrzal W...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!