Skoči na vsebino

14. MEDNARODNO SREČANJE MOTORISTOV MK-KURENT, 25.-27. julija 2008 se p


gregor46

Priporočene objave

Baje pridejo Rogoški slavčki, Ptujskih 5 in za naše najmlajše Romana Kranjčar. In potem bomo skupaj rajali...

ja če hočete rogoške met mi povejte da se zmenim na hitro da pridejo gumidifekt zajodlat :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje pridejo Rogoški slavčki, Ptujskih 5 in za naše najmlajše Romana Kranjčar. In potem bomo skupaj rajali...

A Murkota pa ne bo :?

Pol pa mene tud ne bo O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Murkota pa ne bo :?

Pol pa mene tud ne bo O:-)

Mam jaz njegovo telefonsko, pa ga kr pokliči. Če ga bo tako ljubek glas prosil, bo stoposto prišel. :D

Aja, edino pazi, če se slučajno oglasi njegova "žena"....potem samo reči "pardon, pomota".... :P Ti pa lahko povem, kdaj bo delala popoldan, tako da ne bo strahu. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa lahko povem, kdaj bo delala popoldan

glih ne tolk ko zna Murko pet :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih ne tolk ko zna Murko pet :lol:

Ne morš verjet, ampak ma punca čist normaln šiht. :grim Zgleda ji slava nič kaj ni v glavo stopla! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morš verjet, ampak ma punca čist normaln šiht. :grim Zgleda ji slava nič kaj ni v glavo stopla! :P

v kirem bufetu pa dela, da jo poznaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kirem bufetu pa dela, da jo poznaš

Ne moreš verjet, ampkane dela v bufetu. Lahko pa greš kak mašni gvant k nje kupit, ne pa da ko cotl hodiš po svetu! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moreš verjet, ampkane dela v bufetu. Lahko pa greš kak mašni gvant k nje kupit, ne pa da ko cotl hodiš po svetu! :P

kaki mašni gvant, ka bi rad, da te sv. Zdrawe cerkweno ženi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neč ne wem, Vapota prašej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šotor stoji na na čisto novem asfaltu tak da si vzamte sobne copate zraven,pa kak € višek za moj pir. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok torej malo sem pogledla.. igrajo dmp kot je znano. se pravi neki rock al kaj so, pol zen..oni so tui bol rock če se ne motim.. neovera..oni so zakon, bol grunge, naprej pa nevem..tak da za mene super:)

kaj pa pijača se da not nest ne? in hrana.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo rock glasba?

enkrat daleč nazaj, sem bil v tistih koncih na nekem motozboru in so nažigavali s harmoniko po domače. No, po parih pirah sem se s kolegi kar odpravil :D

Ja, mislim, da je na enem od zgodnjih zborov nekega kluba iz naših koncev igral en bend s harmoniko.....

Potepuhi, če se ne motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako šotor stoji in vse je pripravljeno

post-3339-1216935461_thumb.jpg

Lačni tudi nebote, gulaš je še v pripravi

post-3339-1216935543_thumb.jpg

Na dober gulaš pa je potrebno (obvezno) nekaj spit

post-3339-1216935629_thumb.jpg

VABLJENI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem v soboto na "en pir"! :D

mastna laž....

ok torej malo sem pogledla.. igrajo dmp kot je znano. se pravi neki rock al kaj so, pol zen..oni so tui bol rock če se ne motim.. neovera..oni so zakon, bol grunge, naprej pa nevem..tak da za mene super:)

kaj pa pijača se da not nest ne? in hrana.

lp

seveda.... samo moraš imet še kak sendvič za pitbulle na kapiji...

zaj pa ptujčani da od vsakega najman 2 špricara dobim, ker drugace vas bomo vse razmetali :whistle:

ti si jih fehtaš.. ha!? da ne bom ki 45°ga na tebe spustil!!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj pa ptujčani da od vsakega najman 2 špricara dobim, ker drugace vas bomo vse razmetali :whistle:

Kolko te poznam te bo težko priklicat na ta špricar :beer1: :beer2:

Kaj gre kdo danes na ta pir oz. špricar?

Popravljeno . Popravil Diablo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaaaa, to mi delaj!!!! :kva2:

Vapotek bom te k GASTROJU peljal tam ima Marjan 6l superco pa častim pa spijama vsaki samo dve.In ko padajo vprašanja rečeš?"jaz sem samo dve pivi spil!" :beer2:

post-18532-1216974669.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čevapčiči so bili zelo dobri!

Škoda le, da jih nisem mogel pojesti do konca zaradi kurjenja gum v šotoru (ker se je preveč kadilo in smrdelo, smo odšli domov).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čevapčiči so bili zelo dobri!

Škoda le, da jih nisem mogel pojesti do konca zaradi kurjenja gum v šotoru (ker se je preveč kadilo in smrdelo, smo odšli domov).

bogi bogi.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli glava boli glava

upam, da ste vsi prišli srečno na cilj, sym, alikakosetizdajžereče, upam, da si našel bencinsko in da ti niso nikjer z liziko mahali.........

a bo rock glasba?

enkrat daleč nazaj, sem bil v tistih koncih na nekem motozboru in so nažigavali s harmoniko po domače. No, po parih pirah sem se s kolegi kar odpravil :D

V petek, oziroma v soboto zjutraj ob 04.30 je tudi pod našim šotorom zadonela harmonika, ki je igrala do poznih jutranjih ur. s sabo si jo je prinesel in jo pridno uporabljal en motorist iz ribnice.....

saj smo mu nameravali prepovedati igrati harmoniko na motozboru, pa je bil prevelik in premočan za nas, pa smo ga pri miru pustili in za vsak primer z njim eno zapeli......

Čevapčiči so bili zelo dobri!

Škoda le, da jih nisem mogel pojesti do konca zaradi kurjenja gum v šotoru (ker se je preveč kadilo in smrdelo, smo odšli domov).

pussy.

za pravega motorista ni boljšega, kot so čevapi in malo pivo v dimu zgoretih gum, med pokanjem auspuhov.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

pussy.

za pravega motorista ni boljšega, kot so čevapi in malo pivo v dimu zgoretih gum, med pokanjem auspuhov.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!