Skoči na vsebino

14. MEDNARODNO SREČANJE MOTORISTOV MK-KURENT, 25.-27. julija 2008 se p


gregor46

Priporočene objave

ti si pa moral bit vžgan...

je bil wellcome drink-medica..

striptiz pa je tudi bil...

jao jao pijandure... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil iz petka na soboto! Sem imel super fajn družbo, tak da meni je bilo zakon. Drgač pa nič posebnega!

Bil je še nekdo s čudovitim črnim Sprint ST-jem - mogoče kdo s foruma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil....plac mate ful dober,...pa pivo tud, razn čevapi bi bli lahko malo bol pečeni(vsaj moja porcija :P)...drugac pa blo dobro čez dan,...zvečer pa je blo treba na drugo fešto it.....

...se mi pa ni dopadlo to, da se kr direkt nalepke lepli na motor,...bi blo vlko lepše če bi vsakemu dali nalepko, pa če bi hotel bi si jo nalepo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pussy.

za pravega motorista ni boljšega, kot so čevapi in malo pivo v dimu zgoretih gum, med pokanjem auspuhov.

:)

Kaj je to "pussy" ne vem, očitno pa ne bom nikoli PRAVI motorist. :-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober žur !!!

Medica proti komarjem je bla zakon.... :naughty: vsaj 3 x ker se komarjev fulllbojimo...su žleht žvali :naughty: :naughty: :whistle: :whistle:

Vse ok... mogoče bi tisto seno in ograjco nasred kampa kam umaknli da bi blo več placa...ma tud tko ok... je blo luštno...

Aja pa podelitev spominkov za udeležbo na srečanu bi lohkr tud bla bojša..... tko so mi pa kr k sm bone zapir kupoval dal tist spominek . :whistle: :whistle:

Se widma prihodnjič!

Neki slik je v galeriji tule

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bli smo prvič pri Kurentih in bilo je super. Lep plac, dobra muska, dobra družba, antikomar medica :-)

Edina stvar, čez katero pa se moram mal potožit, je izbor muske na vožnji med postankom v centru Ptuja. Ne vem sicer koga je tisti stric s fršterkerijo pričakoval, ampak bajkerjev očitno ne :naughty: :whistle: :whistle:

Sicer pa :worship: organizatorjem...

LP, ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurenti svaka čast!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Organizacija super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Že v petek je bilo kar motoristov, da ne omenim sobote.

Panoramska vožnja "SUPER" ravno prav dolga, da ni bilo nekega fjakanja

Hrana in pijača OK

Party je bil super, smo se ga zavlekli kar do 04:00h, takrat pa je vdarla koma.

Tudi drugo leto vam želim takšen dober zbor :naughty: :naughty:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina stvar, čez katero pa se moram mal potožit, je izbor muske na vožnji med postankom v centru Ptuja. Ne vem sicer koga je tisti stric s fršterkerijo pričakoval, ampak bajkerjev očitno ne :naughty: :whistle: :whistle:

Sicer pa :worship: organizatorjem...

LP, ma

Če se prav spomnim je bil postanek organiziran s strani Mestne občine in Kavarne Evropa, tako, da je čisto možno, da ni bila prava muzika. Bodo pa naslednje leto popravili.........

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tako, da je čisto možno, da ni bila prava muzika. Bodo pa naslednje leto popravili.........

:)

Nujno popravit, ker turbokvazipoperji se za :SS niso. :trance_33_sleep: Je pa blo zelo lepo videt tolko bajkov pred mestno hiso + burnout + pokanje... Huda moto muzika na koncu. :devil: :whistle: :naughty:

Rispekt, Kurenti! :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomnim je bil postanek organiziran s strani Mestne občine in Kavarne Evropa, tako, da je čisto možno, da ni bila prava muzika. Bodo pa naslednje leto popravili.........

:)

Sem predpostavljal, da je bilo nekaj takega. Ker vse, kar so delali Kurenti sami, je bilo 120% Rispekt še enkrat :worship:

LP, ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo :devil:

Pjan nisem bil...videl od Gregorja Akrapote (Še vedno čakam na tisto rundo!! :glare: )

Kva ste pa imeli v kampu ograjen tist kos travnika?! Kako minsko polje :unsure:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo :devil:

Pjan nisem bil...videl od Gregorja Akrapote (Še vedno čakam na tisto rundo!! :glare: )

Kva ste pa imeli v kampu ograjen tist kos travnika?! Kako minsko polje :unsure:

lp

Če si bil kaj za šankom potem si vrejtno dobo kako pijačo od mene, če bi se bil najavo ali vsaj javo da si tam bi pa tudi runda ali dve pali.......ko si že zmislim na to poezijo akrapotov pa je že najmanši problem za rundo dat :grim

Glede travnika pa,..... dvakrat ni za rečt da ni imel lastnik kakih min nastavlenih :lol1: :lol1: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Nujno popravit, ker turbokvazipoperji se za :SS niso. :trance_33_sleep: Je pa blo zelo lepo videt tolko bajkov pred mestno hiso + burnout + pokanje... Huda moto muzika na koncu. :devil: :whistle: :naughty:

Rispekt, Kurenti! :OK: :OK: :OK:

kaj ti si že žif???

pa te ni sram, da nisi na pivce prišo??

Saj novi moped bi lahko na asfaltu pustil, pa bi nekdo po tebe prišel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti si že žif???

pa te ni sram, da nisi na pivce prišo??

Saj novi moped bi lahko na asfaltu pustil, pa bi nekdo po tebe prišel....

:grim :grim :grim

:blush: :blush: :blush:

ce bi vedel... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednje leto pa bo že stara kripa, pa se boš lahko tudi po makadamu vozil.....

:)

Kaj zaj Kurenti, fotke so že kje za videt, al niso za v javnost. :whistle:

Žal sem bil na terapiji v tem času, tak da se nisem mogel udeležit ''the best motozbora''. :naughty:

To da je bilo fajn sploh ne dvomim, rad pa bi videl fotke. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj Kurenti, fotke so že kje za videt, al niso za v javnost. :whistle:

:grim :grim evo robe koliko hočeš .) ........KLIK

No saj bi se še kaj našlo,.....ampak tisto pa že res več ni za v javnost :naughty: :whistle:

PS: ja drugo leto boš mogo prit ;)

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!