Skoči na vsebino

6.Mednarodni motozbor MK JEZERSKI DUHOVI


alenn46

Priporočene objave

11.-12.julija vabljeni vsi na gajševsko jezero, na nepozabno noro žurko v petek in soboto.lp alen

post-18278-1215172777_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos prekinjam svoj tradicionalen obisk pri Jezercih. :)

Letos začenjam svoj tradicionalen obisk pri Jezercih. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos začenjam svoj tradicionalen obisk pri Jezercih. :)

pol pa tavelki tošl zrawn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa tavelki tošl zrawn

čaki a se nista vidva menla da bosta tekmovala.. :beer2: ....v pitju pira?? :? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki a se nista vidva menla da bosta tekmovala.. :beer2: ....v pitju pira?? :? :whistle:

kje :unsure:

to je bla zajebancija.............................jaz sploh ne pijem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je bla zajebancija.............................jaz sploh ne pijem

Kakšno mišljenje te ma o naju? :angry: Valjda da ne pijema! :grrr Današnje babnce ej, sploh več ne razumejo heca...

Če se hočeš odkupit, nama moraš vsakemu vsaj 6 pirov plačat, drugače se ne menima več s tabo! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se pride! :OK:

kak pa, a je kaj McAdama tam okrog..........

pa na keri strani jezera je to?????? menda je to ful welka zadeva :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno mišljenje te ma o naju? :angry: Valjda da ne pijema! :grrr Današnje babnce ej, sploh več ne razumejo heca...

Če se hočeš odkupit, nama moraš vsakemu vsaj 6 pirov plačat, drugače se ne menima več s tabo! :whistle:

:evilgrin: :evilgrin: ni problema.......bomo vidl kdo bo prpo stisnu....... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen opis poti bi bil prav primeren za nas neuke, recimo MB-Lenart-Cerkvenjak-Bolehnečici- Kokoriči-Gajševci ali Ptuj-smer Ljutomer in potem Gajševci ali bi prilepili kako slikico npr. kaj takega:

Gaj__evsko_jezero.pdf

Pa morda še podrobnejši opis na kateri strani jezera se bo dogajalo.

LP Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki ne poznate poti do Gajševsega jezera oz. kraja srečanja, naj vam razložim. Kako priti do Gajševskega jezera veste... ta pot je že opisana zgoraj. Zbor pa se odvija na tisti strani jezera, kjer je vas z imenom Grabe. Kdor pride do Križevec pri Ljutomeru ali v Ljutomer (se naj pelje v smeri proti Cezanjevcem ali Križevcem) ali v Ključarovce ali v Branoslavce, pa ni več problem najti kraja dogodka. Saj je v vsakem križišču označena pot z velikim napisom moto. Zdaj bo šlo? .) Če pa slučajno prideš na tisto stran jezera, kjer se ne dogaja nič (kjer tudi ni prostora), veš da bi moral biti na drugi strani, torej, zapelji se okrog :D

Za vse, ki pa vas zanima čas panoramske vožnje pa še to: v petek oz. danes je panoramska ob 18.00, v soboto oz. jutri pa ob 16.00.

Popravljeno . Popravil ridegirl32
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi mi pridemo v soboto-tretjič.Letos sem si pa sprintal mapo ker se vsako leto zgubim!Tak da upam da letos najdem iz prve.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če se da v jezeru tudi kopat.Hvala za odgovor in lp :010

Pips, če ne v vodi pa v piru :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kopanje v jezeru je na lastno odgovornost! A bolje da tega ne počneš (moje mnenje), sicer pa se o kvaliteti vode prepričaj sam in se potem odloči ali se boš namočil v vodi...

Sicer pa je bolje če si za šankom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!