Skoči na vsebino

OPOZORILO, okolica Kranja


SF

Priporočene objave

Ni glih okolica Kranja ja pa AC proti Kopru izhod iz zadnjega tunela sem na prehitevalnem pasu,ko vidim v špeglih da se mi nakaj izredno hitro bliža zavijem na vozni pas in med menjavo pasu me debil prehiti po moji desni strani šlo je za mm.Vozil je Audi A6 ali paA8 reg.št LJ 611 LC.Če ga opazite se mu na deleč ognite.

Mene A-6 neprehiti ne po levi ne po desni edino,če bi slučajno kdaj vozil brez ogledal,kar pa se verjetno nebo zgodilo,ali pa kadar bi mu dal desni žmigavec in pustil mimo.Sicer pa moj apel za motoriste z počasnejšimi motorji vozite vedno bolj desno ali čimprej,ko prehitite spet na desno stran tako,da vas po desni nemore nihče prehitevat,pa nepozabit zakaj imate ogledala,čeprav na čoperjih so res bolj za šminkat ne pa za prehitevat in malo hitreje vozit! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni glih okolica Kranja ja pa AC proti Kopru izhod iz zadnjega tunela sem na prehitevalnem pasu,ko vidim v špeglih da se mi nakaj izredno hitro bliža zavijem na vozni pas in med menjavo pasu me debil prehiti po moji desni strani šlo je za mm.Vozil je Audi A6 ali paA8 reg.št LJ 611 LC.Če ga opazite se mu na deleč ognite.

zato pa ga jaz na avtocesti vedno odprem do konca kolk gre, tak da me težko kdo prehiteva hehe...no dobro če je res kaka raketa, ampak do zdaj me še pri mojem top speedu doben ni prehitel, in tudi sicer me še avto nikol ni prehitel, odkar mam 600 SS...vsaj nekaj dobrega če maš hiter motor in kar se tiče varnosti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali sluzi posnetek s kamere, pripete na celadi oz. motorju, sluzi kot dokaz? Montirajmo!!! Da bo neznan vzrok znan!

Sem študiral da bi bilo pametno imeti montirano kamero na motorju... kamera bi snemala vedno ko bi se vozil.. shranjevalo pa bi se recimo zadnjih 15 minut vožnje. Verjetno bi se marsikje razjasnilo kaj se je dejansko zgodilo.

//NejcZ

jest sm tkoj za kamerco sam povejte kva mate kej gor namontiran pa kva rabš met za to naštiman

Kretensko!

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=...t&p=1408603

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa da ne bo pomote... Vozil striktno po predpisih (jaz) :closedeyes:

A ti maš tut nalepko? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti maš tut nalepko? :naughty:

Ja, vsi razen tebe jo mamo! Ampak saj še malo, pa maš rojstni dan... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti maš tut nalepko? :naughty:

Nimam nalepke, ker ne maram limat zadev na motor. Drugače pa 100% podpiram akcijo in se mi zdi čisto uredu.

Mogoče bi bilo treba izdelat tudi nalepke "Predpisi, kaj je že to?" ali pa "Jaz NE vozim po predpisih" pa fluorescentno rumena, da bodo imeli miličniki lažje delo... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaj je sicer fora ampak men se je že ene 3x zgodilo da se mi je folk z avtom(punto,xantia,megan) nalimal čist na bliz in vozil na polno za mano in nažigal gas in nevem kaj, nism lih dojel kaj je bla fora ampak nakoncu se moral vedno pohodit na polno da sm ušel tej bedariji, to se mi je pa zgodil enkrat doma v LJ k je en šou kr do doma za mano z črnim puntotom :rolleyes: enkrat nekje v hribih na izletu besno v hrib tišču za mano(na srečo mu ni avto lih šel kej dobro) pa še enkrat med črnučami in gameljnami en z meganom, rdečim, prvo tiščal za mano pol me pa besno prehitel kr sm ga spustu, ko sm videl da mu nekaj ni jasno... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam nalepke, ker ne maram limat zadev na motor. Drugače pa 100% podpiram akcijo in se mi zdi čisto uredu.

Mogoče bi bilo treba izdelat tudi nalepke "Predpisi, kaj je že to?" ali pa "Jaz NE vozim po predpisih" pa fluorescentno rumena, da bodo imeli miličniki lažje delo... :evilgrin:

Evo reši tole pa javi kako ti je šlo, potem pa bomo lahko malo debatirali o tem koliko obvladaš predpise.

CPP - A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo reši tole pa javi kako ti je šlo, potem pa bomo lahko malo debatirali o tem koliko obvladaš predpise.

CPP - A

Eh, eno napako sem naredu... Sam to še gre skozi mende a ne? :whistle:

07/07/108 09:16

Preverjanje znanja CPP - kategorija A

Naredili ste sledeče napake

Vprašanje 2

Pravi odgovor je 0 m.

Naredili ste 1 napako.

Popravljeno . Popravil botsub
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, eno napako sem naredu... Sam to še gre skozi mende a ne? :whistle:

Ne ne gre! :grrr Trditev: "vozim po predpisih", je absolutna. Ali voziš po predpisih ali pa ne.

Bi rabil nalepko: "Skoraj vozim po predpisih"! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne gre! :grrr Trditev: "vozim po predpisih", je absolutna. Ali voziš po predpisih ali pa ne.

Bi rabil nalepko: "Skoraj vozim po predpisih"! :krneki:

Sam to da fališ kolko je prometni znak pred nečem še ne pomeni, da ne voziš po predpisih. :closedeyes:

Aja, a ni tema o norcih na cesti? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, kaj se spomnete ko je umrl motorist :( na Kozini. Se je zaprla cesta zaradi užganega motorja in enih 30 motoristov ko se nas je zbralo smo šli po drugi cesti čez Rodik proti Divači.

In je bil en tip z katruljo ki se ni hotu odmaknit za prehitevanje, a normalna dvosmerni promet. Jaz sem bil na čelu kolone 30 motorjev in ga grem prehitevat na ravnem odseku kjer se pretrgana črta in mi zavije skrajno levo da sem šel po bankini, po pesku. Potem sem seveda skoraj padel na koncu sem se rešil in se zašibal za kolono ki me je prehitela. Ravno tako druge spravi na travo.

Najboljše pazi zdej. Prišlo križišče na Divačo, kjer se je ustavil, postavimo tri motorje spredaj pred auto in bam bam bam :D:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, a ni tema o norcih na cesti? :whistle:

Ne te teme so že drugje na tem forumu. Lahko pa za vsakega kretena, ki je na cesti odpremo posebno temo. Oglaševalci bodo hudo veseli. Uporabnikov pa kmalu ne bo več.

Lahko takoj odprem ene 100 tem (samo iz letošnjega leta) s podobno vsebino. Brezveze, tako kot je brezvezna tale celotna tema. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, kaj se spomnete ko je umrl motorist :( na Kozini. Se je zaprla cesta zaradi užganega motorja in enih 30 motoristov ko se nas je zbralo smo šli po drugi cesti čez Rodik proti Divači.

In je bil en tip z katruljo ki se ni hotu odmaknit za prehitevanje, a normalna dvosmerni promet. Jaz sem bil na čelu kolone 30 motorjev in ga grem prehitevat na ravnem odseku kjer se pretrgana črta in mi zavije skrajno levo da sem šel po bankini, po pesku. Potem sem seveda skoraj padel na koncu sem se rešil in se zašibal za kolono ki me je prehitela. Ravno tako druge spravi na travo.

Najboljše pazi zdej. Prišlo križišče na Divačo, kjer se je ustavil, postavimo tri motorje spredaj pred auto in bam bam bam :D :D:D

Bravo tko se dela :worship: jaz tudi nisem daleč od tega da kdaj koga naminiram :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo reši tole pa javi kako ti je šlo, potem pa bomo lahko malo debatirali o tem koliko obvladaš predpise.

CPP - A

Preverjanje znanja CPP - kategorija A

Čestitamo, test ste opravili brez napak

Nalepke pa vseeno ne potrebujem :)

Drugače pa ja, na cestah je res veliko kretenov, tako med motoristi kot med avtomobilisti.. Včasih me kar prime, da bi vse skupaj prodal :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi mrtev (bog ne daj) ležal v kakšnem jarku, mi ne bi prav veliko pomagala.. :glare:

No ja, zaenkrat tako hudo sicer še ni, ampak ko vidiš kaj se dogaja po cestah in k temu prišteješ še svojo malce hitrejšo vožnjo, se je malo za zamislit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi mrtev (bog ne daj) ležal v kakšnem jarku, mi ne bi prav veliko pomagala.. :glare:

No ja, zaenkrat tako hudo sicer še ni, ampak ko vidiš kaj se dogaja po cestah in k temu prišteješ še svojo malce hitrejšo vožnjo, se je malo za zamislit..

Spremljam dogajanje na cesti, ni cajta za mislit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pozno popoldne sem peljal od Kranja proti Brniku. Po krožnem prometu sem na ravnini varno prehitel pred seboj vozeč avtomobil, zapeljal na svoj vozni pas, in opazoval nasproti vozeč avto. Oddaljen je bil še vsaj 100m ko je začel voznik divje blendat, nato je po parih sekundah naenkrat zavil proti meni. No za seboj sem imel še svojo boljšo polovic na njenem motorju in nisem mogel za njim. Predvidevam, da človek tega ni naredil prvič, velika verjetnost je, da je že koga zrinil s ceste, veliko je namreč primerov "IZ NEZNANEGA VZROKA"... Avto je rdeč Megan, strejše generacije, navadne rdeče barve, tri ali pet vratna izvedba.

KRANJČANI OČI NA PECLJE!

Če kdo kaj izve oziroma opazi, pa naj le javi na PM.

No, moja pravi, da se ji zdi, da je videla Ljubljansko tablico spredaj... Morda se možakar vozi na relaciji LJ - KR, pa tudi v ljubljanski okolici previdnost ne bo odveč...

Tema je namenjena komentiranju točno takih situacij in izmenjave informacij v primerih kot je bil na začetku opisan in ne fantaziranju kaj bi pa kaj ne bi... Prosim, če se držite teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je problem.. Če bi takrat mislil tako kot doma, bi se peljal počasneje :)

@SF

Sorry za offtopic, upam pa, da mi sploh ne bo treba nič več pisat v tej temi :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam, da človek tega ni naredil prvič, velika verjetnost je, da je že koga zrinil s ceste, ...

A to sodi med fantaziranje? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pozno popoldne sem peljal od Kranja proti Brniku. Po krožnem prometu sem na ravnini varno prehitel pred seboj vozeč avtomobil, zapeljal na svoj vozni pas, in opazoval nasproti vozeč avto. Oddaljen je bil še vsaj 100m ko je začel voznik divje blendat, nato je po parih sekundah naenkrat zavil proti meni. No za seboj sem imel še svojo boljšo polovic na njenem motorju in nisem mogel za njim. Predvidevam, da človek tega ni naredil prvič, velika verjetnost je, da je že koga zrinil s ceste, veliko je namreč primerov "IZ NEZNANEGA VZROKA"... Avto je rdeč Megan, strejše generacije, navadne rdeče barve, tri ali pet vratna izvedba.

KRANJČANI OČI NA PECLJE!

Če kdo kaj izve oziroma opazi, pa naj le javi na PM.

Nevem meni se to še ni zgodilo lahko pa se mi bo jutri?? Težko pa prenesem da me z dolgimi lučmi oslepi al motorist al avtomobil in v takem primiru nausmiljeno blendam

v takega debila ki mi ne zasenči luči. Proti njemu pa si neupam zapeljat ker je preveč nevarno za oba. Nevem kje so policaji da ne kaznujejo pametnjakovičev ki

vozijo z dolgimi lučmi še enkrat bi jih poslal na CPP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem meni se to še ni zgodilo lahko pa se mi bo jutri?? Težko pa prenesem da me z dolgimi lučmi oslepi al motorist al avtomobil in v takem primiru nausmiljeno blendam

v takega debila ki mi ne zasenči luči. Proti njemu pa si neupam zapeljat ker je preveč nevarno za oba. Nevem kje so policaji da ne kaznujejo pametnjakovičev ki

vozijo z dolgimi lučmi še enkrat bi jih poslal na CPP.

V mestih, v gostem prometu, in ko vozim v smeri proč od sonca, vedno vozim s prižganimi dolgimi luči.

Boli me k.. za ostale, važno da me vidijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti/a, ki spremlja promet in dogajanje okoli sebe te bo videl/a. tudi brez prizganih dolgih luci.

tisti/a, katerega/o vozi vozilo (in ne obratno) pa ne pomaga niti modro/rdeca rotacijska in sirena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti/a, ki spremlja promet in dogajanje okoli sebe te bo videl/a. tudi brez prizganih dolgih luci.

tisti/a, katerega/o vozi vozilo (in ne obratno) pa ne pomaga niti modro/rdeca rotacijska in sirena.

post-5391-1215431791.jpg

No jaz sem opazil, da je pri mojem prejšnjem motorju kar pomagala tale silhueta s prižganimi modrimi ledicami.

Nasprotivozeči so pridno prižigali luči, si vezali pasove in skrivali telefone. Podobno je bilo seveda tudi na križiščih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!