Skoči na vsebino

OPOZORILO, okolica Kranja


SF

Priporočene objave

V mestih, v gostem prometu, in ko vozim v smeri proč od sonca, vedno vozim s prižganimi dolgimi luči.

Boli me k.. za ostale, važno da me vidijo.

Pa ravno zato ker nekatere boli K za ostale Nastane nasilje inkaj se zgodi Nasilje rodi Nasilje in rezultat takega poroda se ve kakšen je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1215431791.jpg

No jaz sem opazil, da je pri mojem prejšnjem motorju kar pomagala tale silhueta s prižganimi modrimi ledicami.

Nasprotivozeči so pridno prižigali luči, si vezali pasove in skrivali telefone. Podobno je bilo seveda tudi na križiščih ...

hahahha dobra :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kranjčani pazite se starega mislim da črnega volva s spojlerjem zadaj...Registrska KR Z7-447 mislim da....Vbistvu predvsem na križiščih kjer imamo kao prednost, ker je izsilil mene na kolesu, čez 2km pa še motorista, ene 20cm je manjkalo do buma......

V vednost:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ravno zato ker nekatere boli K za ostale Nastane nasilje inkaj se zgodi Nasilje rodi Nasilje in rezultat takega poroda se ve kakšen je.

V gostem prometu (Ljubljana...) je pomojem vožnja z dolgo lučjo pomojem kar primerna. Prav tako tudi takrat ko voziš iz smeri sonca in sonce slepi nasproti vozeče. To bam jaz prakticiral dalje. Pa to govorim za podnevi, ponoči itak da ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V gostem prometu (Ljubljana.. .) je pomojem vožnja z dolgo lučjo pomojem kar primerna. Prav tako tudi takrat ko voziš iz smeri sonca in sonce slepi nasproti vozeče. To bam jaz prakticiral dalje. Pa to govorim za podnevi, ponoči itak da ne.

Mularija bo seveda pogruntala nekaj novega (toplo vodo).

Najbolj opazna je sprememba. Torej vožnja z zasenčenimi lučmi in vklop ali ablend z dolgimi ob potrebi.

Nekaj stalno zaslepljujočega iz smeri zaslepljujočega sonca je pa res opazno, ja pa ja de. :doze:

Ustanavlja se intervencijska skupina motoristov, ki bo ukrepala v primeru kot je zgoraj opisani kranjski megane.

Prijave zainteresirani oddajo na "www.motorist_udarjanazaj.com".

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa nehajte s temi "pazi se megana, pazi se audija..." Če te hoče zrinit s ceste, baba gor al babadol; na gobec takega pa mir. Drugače pa lahko jočem, ko berem "po desni me je prehiteval z avtom..." Nimaš kaj po levi vozit z motorjem, če te vsak avto prehiti. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa nehajte s temi "pazi se megana, pazi se audija..." Če te hoče zrinit s ceste, baba gor al babadol; na gobec takega pa mir. Drugače pa lahko jočem, ko berem "po desni me je prehiteval z avtom..." Nimaš kaj po levi vozit z motorjem, če te vsak avto prehiti. :rolleyes:

:beer2: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj še jaz dodam, kaj se je meni proipetilo prejšnji torek.

Sem vozila lepo po svoji strani iz smeri Komenda proti Mengšu. Ene 80-90km/h, ko vidim na nasprotni strani traktor, malo večji z malo večjo hitrostjo. Kar naenkrat, ene 30 m pred mano, je zavil za cel meter na moj pas in nato nazaj.

Verjemite, da sem kar mal cviknla.

Moj me je doma nadrl, zakaj nisem obrnila in šla za njim. Ja, kaj pa bom jaz proti njemu? Nič ne vem, kdo je za volanom.

Vesela sem, da se nisem ustrašla preveč in stisnla bremz, ker bi potem lahko še padla. Je bil letos en padec dovolj.

Toliko o tem, da ni samo megan, bmw, da so ljudje mal prsmojeni in nagajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Če te hoče zrinit s ceste, baba gor al babadol; na gobec takega pa mir. ....

Tole na gobec se žal pogosto konča z občutno denarno kaznijo, prekršek tistega, ki je fasal, pa kar naenkrat postane nepomemben itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj me je doma nadrl, zakaj nisem obrnila in šla za

Kaj se pustiš nadirat?Kolikor jaz vem ne bo noben namesto mene bremzal, takrat ko bo to potrebno..Sploh pa mislim da se bo začelo splošno obračanje na cesti in ganjanje vozil, ki so na nasprotnem pasu za borih 60-80 cm...Pa kaj vam je, saj to je normalno, kaj še noben ni videl tovornjakov, ki kar naprej vozijo po nasprotni strani (osebno velikokrat) le da ti imajo malce večjo hitrost kot pa traktor... Ali so pa krivi refleksi ženskega spola, ki jih večkrat ne razumemo najbolje :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave zainteresirani oddajo na "www.motorist_udarjanazaj.com".

Ma nee HHV, prijave z življenjepisom naj oddajo na "www.motorist_udarjanazaj@hotmail" :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Kar naenkrat, ene 30 m pred mano, je zavil za cel meter na moj pas in nato nazaj.

Verjemite, da sem kar mal cviknla.

...

Pomaga sledeče. Lepo na primernem mestu obrnemo in se zapeljemo za "frajerjem". Sledimo mu v primerni varnostni razdalji do doma, njive, kamorkoli. Ustavimo se tudi v varnostni razdalji in zelo očitno s telefonom pokličemo

a - policijo

b - staro mamo in se delamo, da kličemo policijo.

c - prijatelje, grde, debele in kosmate in jih povabimo na lice mesta

Po potrebi še iz varne razdalje lepo vse poslikamo.

Varianta:

Če je osebek na vozilu primeren in je tudi kraj temu primeren, neobljuden in neopazovan, ukrepamo po instant metodi. Seveda ne damo osebku možnosti, da bi nas identificiral na podlagi reg. tablice.

MIslim, da bi vsaj eden od naštetih ukrepov zbil voljo takih pacientov za namerno ogrožanje ostalih udeležencev v prometu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O klepetu z njim tudi razmišljam, faco sem si zapomnil, le vedet moram, kje cepca lahko najdem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O klepetu z njim tudi razmišljam, faco sem si zapomnil, le vedet moram, kje cepca lahko najdem...

V vsaki lokalni bufi imaš kakšnega takšnega. Naj se križarski pohod začne ... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem jaz skoraj enga prebutal :kva2: sam stari ni upal ustaviti v Arji vasi :devil: mamu mu j.... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem jaz skoraj enga prebutal :kva2: sam stari ni upal ustaviti v Arji vasi :devil: mamu mu j.... :headbang:

Kaj nisi zapore sredi ceste naredu, vse štiri smernike in gasa...mislim :headbang: :headbang: še bolj bodo motoristi na tapeti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

še ena, IMHO poučna zgodba: predlansko leto, po Vrhniškem klancu se vračam domov s furce, dohitim kolonico treh avtov, na primernem kraju jih začnem prehitevat, ko pridem do prvega - siv Renault 5 - ta besno zavije pred mene, na levi pas in me za malo zrine s ceste!!! šok, zaviram ko kreten, se postavim nazaj na desni pas, za njega in vidim kako mi žuga in kriči v avtu... ok, si mislim, pacient... lepo, previdno dam levi smerokaz, počakam nekaj sekund da ga opazi in ga začnem prehitevat... on spet zavije pred mene na levi pas, žuga, kriči... jst desno, on desno... ne morem verjet svojim očem ko začne vozit cik-cak po obeh pasovih da ne morem (varno) mimo njega, cesta pa ravna ene 2 kmja... pa si rečem OK, pesjan, te bomo naučil neki in grem spet levo, on levo, jst hitro nazaj na desno nakažem kao da ga bom prehitel po desni, on besno zavije desno, jst pa hitro po levi mimo njega (hvaležen Lubici za njene iskre konjičke) in me ni več...

do semle zgodbica kot najbrž milijon drugih, a tule se začne poučnost: na parkirišču pred Manotovo še vedno malo tresoč ustavim motor, grem do ceste in ko možakar pripelje mimo (zgleda okoli 30, 35 let) si zapišem registrsko in pokličem policijo, povem da bi rad naredil prijavo... ko vse razložim policajka vpraša če mam kaj prič, povem da sem bil sam, odgovori da potem pa ne bo nič s prijavo, ker je "samo" moja beseda proti njegovi in "oni zagotovo ne bo priznal nič"... zahvalim se za njen trud in prekinem... besen ko ris!!!!

kot ste najbrž opazili, se nauk glasi: SLOpolicaji obstajajo samo zato, da nam 10 metrov pred koncem naselja postavijo radar in zaračunajo kazen za 12 km prehitro vožnjo, z nevarnimi norci na cestah pa se ne ukvarjajo :headbang:

zato, čeprav sicer nikoli ne podpiram nasilja, čisto podpiram potrebo za "privaten pogovor" s tako nevarnim kretenom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

še ena, IMHO poučna zgodba: predlansko leto, po Vrhniškem klancu se vračam domov s furce, dohitim kolonico treh avtov, na primernem kraju jih začnem prehitevat, ko pridem do prvega - siv Renault 5 - ta besno zavije pred mene, na levi pas in me za malo zrine s ceste!!! šok, zaviram ko kreten, se postavim nazaj na desni pas, za njega in vidim kako mi žuga in kriči v avtu... ok, si mislim, pacient... lepo, previdno dam levi smerokaz, počakam nekaj sekund da ga opazi in ga začnem prehitevat... on spet zavije pred mene na levi pas, žuga, kriči... jst desno, on desno... ne morem verjet svojim očem ko začne vozit cik-cak po obeh pasovih da ne morem (varno) mimo njega,

enga tacega debila sm jaz nabasal med Šembijami in Pivko. model je vozil konstantno cca 70km/h. v naselju in med njimi. normalno da se je nabralo par avtov za njim, ko jih prehitevam kar se da vljudno, in enega po enega, mi retard svojga đipa zapelje na levi pas. Človek ki takega kretenizma ni sposoben, pomisli, da se je nečemu umikal, ampak ne! tip je dal vse od sebe, da bi me zbil. večino časa pa preživel na levem pasu. česa takega še nism doživel, in upam da nebom nikoli več.. . . . poskus umora je trajal do Pivke, ko sm ga ujel nepripravljenega se strpal mimo, pred njim zažlajfal na mrtvo in mu pokazal naj se ustavi, je ratal bled in se zaklenu u auto. nism mel namena klicat policije, sam u fris bi ga pljunil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pred njim zažlajfal na mrtvo in mu pokazal naj se ustavi, je ratal bled in se zaklenu u auto.

veckrat doziveta zgodba. vedno ista reakcija pacienta. in vedno samo moski pacienti. monotono vse skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veckrat doziveta zgodba. vedno ista reakcija pacienta. in vedno samo moski pacienti. monotono vse skupaj.

Šajbo mu je treba razbit, prasca ven potegnit, pa na gobec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism mel namena klicat policije, sam u fris bi ga pljunil.

Sam drugič pazi,da si boš čelado snel,da si ne pljuneš v čelado :krneki:

Tudi jaz bi marsikaterega na gobec...... :huh:

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!