Skoči na vsebino

OPOZORILO, okolica Kranja


SF

Priporočene objave

Kaj se pustiš nadirat?Kolikor jaz vem ne bo noben namesto mene bremzal, takrat ko bo to potrebno..Sploh pa mislim da se bo začelo splošno obračanje na cesti in ganjanje vozil, ki so na nasprotnem pasu za borih 60-80 cm...Pa kaj vam je, saj to je normalno, kaj še noben ni videl tovornjakov, ki kar naprej vozijo po nasprotni strani (osebno velikokrat) le da ti imajo malce večjo hitrost kot pa traktor... Ali so pa krivi refleksi ženskega spola, ki jih večkrat ne razumemo najbolje :whistle: :whistle:

Moram rečt, da so moji refleksi čist v redu in da "imam dost jajc" kot pravi moj, samo mudilo se mi je domov.

Ker pa to ni bilo edinkrat, bom verjetno tudi jaz obrnila kdaj svoje vozilo, naj bo to motor ali avto. Sej lohk tud kakšnega na gobec, sam da ne bo kakšen starček al pa hrust. Še raj bi pa kakšni frklji prpopala kakšno okol ušes, ko žveči, telefonira in sploh ne gleda v špegle. Te so tudi nevarne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosil bi, če se ta tema zaklene, ker ne prinaša rezultatov v smislu razkritja identitete avtomobila in skrbi samo še za bebave vpise motosvetovih najstnikov.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veckrat doziveta zgodba. vedno ista reakcija pacienta. in vedno samo moski pacienti. monotono vse skupaj.

ja vem . . .pukno film. . . . in sm ratal on :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosil bi, če se ta tema zaklene, ker ne prinaša rezultatov v smislu razkritja identitete avtomobila in skrbi samo še za bebave vpise motosvetovih najstnikov.

Hvala!

No, kwa je zdej moderatorji?

Nravstvena pulicija je dala befel, dejmo migat! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosil bi, če se ta tema zaklene, ker ne prinaša rezultatov v smislu razkritja identitete avtomobila in skrbi samo še za bebave vpise motosvetovih najstnikov.

Hvala!

Če sem zate bebava motosvetova najstnica pri polnih 48 letih, kaj so šele ta pravi najstniki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem zate bebava motosvetova najstnica pri polnih 48 letih, kaj so šele ta pravi najstniki!

Ej bejba, maš ti kaj cajta takole zvečer, ... hm, pa kino, pa sladoled, pa to? Mam glih motor neki frej. :naughty:

Popravljeno . Popravil rrrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej bejba, maš ti kaj cajta takole zvečer, ... hm, pa kino, pa sladoled, pa to? Mam glih motor neki frej. :naughty:

No, s tigrom se še nisem peljala, na sladoled sem pa že šla. :naughty: pa vseeno hvala za povabilo. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, ja, s tigrom na tigru ne, na čem drugem pa... :rolleyes:

Mačka in pol, ni kaj! :worship: Mularija pojma nima.

Sam tole je pa že čist :topic: .

A bo kšn modrator HHV-ja ubogal? Še en tak najstnik ...

rrrr

Popravljeno . Popravil rrrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!