Skoči na vsebino

Nesreče


biker77

Priporočene objave

Ja ti si as in vse bi nekam pošiljal, Ob nesreči se ti ne bo treba obremenjevati, ker sam za sabo bolj teško žaluješ in če boš nepokreten se ti spet ne bo treba obremenjevati, se bodo drugi, kako te bodo preživeli in oskrbovali, in kot si napisal, če bi ti kdo kaj rekel bi ga samo nekam poslal in zato ti pravim, butasto razmišljanje.

ja in? sej to pravim..

se pravi je le tvoje razmišljanje pravo..

ali dopuščaš možnost da nekdo drug živi drugače?

mogoče lahko le svoje mnenje napišeš brez tega da drugim govoriš kako butasti so?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sm šel potleh trikrat in pol. enkat sm bil izsiljen, dvakat sm jo usral na polno, enkat pa je vame, ko sm čakal semafor prletel mopedist, sm motor vrgu potleh in odskoču. to štejem za polovičko. Kako sem se počutil? bedno. ker sm vedel, da lahko zarad take debilane hudo nastradam. a se zdej počutim ogoroženega? ne. Se pa zavedam, da je na meni odgovornost de preživim. da moram bit prpravljen na "traktor za ovinkom". do zdej je na motorju umrlo pet mojih kolegov in znancev. samo en. en od petih, je umrl po nesreči, drugi vsi po svoji neumnosti. bere se kruto. Kot da jih nebi spoštoval iin obžaloval njihove prezgodnje smrti. ni res. zelo zelo zelo hudo mi je za vsemi. kar pa ne spremeni dejstva da so nekateri dobili kar so iskali. In To je TO! If you're gonna dine with the cannibals, Sooner or later, darling, you're gonna get eaten. . . . . . . za šankom pa na netu je extremno dost moralnih in sploh previdnih motoristov, ki jih na cesti praviloma ne srečam. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. . . . . . . za šankom pa na netu je extremno dost moralnih in sploh previdnih motoristov, ki jih na cesti praviloma ne srečam. . .

Se podpišem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kawl - thnx,k si povedu kaj je blo. No vazno,da si jo dokaj dobro odnesel.

Dobr se pocajti! B)

Hvala - upam da bom čimprej dobr... Ker bi rad pošraufov moped :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni ne padamo. :grrr :D

hehe...eni boste samo 1x poleteli kot supermani ;):D

Popravljeno . Popravil Tadeusz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem bila po lanski nesreči, po pol leta hoje z berglami in po skupno 10-tih mesecih abstinence spet na motorju.

Ufffff, ... prvi metri so bili hujši kot tisti nekega leta nevemžekdaj, ko sem res sama res prvič res peljala moped.

Imela sem občutek, da je zrak okoli mene segret na +155°C, pa da je cesta široka le pol metra ... :slap: .

No, ti občutki so hitro minili, že po nekaj ovinkih in po nekaj deset kilometrih sem si morala že dopovedovat, da ne smem biti preveč pogumna, saj imam od prejšnjih sezon v istem obdobju zaostanka za nekaj tisoč kilometrov in da moram tisto zdravo samozavest, ki sem jo pustila lani nekje v neki jami sredi ceste, šele pridobiti.

Najbolj me je bilo strah tega, da me bo - strah! Ampak, ne morem povedat, kakšno olajšanje! Noga (ki ne bo nikoli več takšna, kot bi morala bit) me ne boli le od zlomov, zvinov ter predrmanih vezi, kit, mišic in vse drobnarije, ki je v gležnju (stopalo mi je obrnilo nazaj in gleženj je bil dvakrat prelomljen), ampak tudi od tega, ker je nanjo padel en velik kamen - direktno od srca!

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem bila po lanski nesreči, po pol leta hoje z berglami in po skupno 10-tih mesecih abstinence spet na motorju.

Ufffff, ... prvi metri so bili hujši kot tisti nekega leta nevemžekdaj, ko sem res sama res prvič res peljala moped.

Imela sem občutek, da je zrak okoli mene segret na +155°C, pa da je cesta široka le pol metra ... :slap: .

No, ti občutki so hitro minili, že po nekaj ovinkih in po nekaj deset kilometrih sem si morala že dopovedovat, da ne smem biti preveč pogumna, saj imam od prejšnjih sezon v istem obdobju zaostanka za nekaj tisoč kilometrov in da moram tisto zdravo samozavest, ki sem jo pustila lani nekje v neki jami sredi ceste, šele pridobiti.

Najbolj me je bilo strah tega, da me bo - strah! Ampak, ne morem povedat, kakšno olajšanje! Noga (ki ne bo nikoli več takšna, kot bi morala bit) me ne boli le od zlomov, zvinov ter predrmanih vezi, kit, mišic in vse drobnarije, ki je v gležnju (stopalo mi je obrnilo nazaj in gleženj je bil dvakrat prelomljen), ampak tudi od tega, ker je nanjo padel en velik kamen - direktno od srca!

:D

Me kr zaboli ko slišim zlomljene gležnje itd :)

Važno je da si spet na motorju in da se še vedno lahko pregovarjamo tu na forumu :)

LP ROk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo imeli prometno nesrečo z motoristom (mi smo bili v avtu) bil sem huje telesno poškodovan (tako je pisalo v papirjih :whistle: ) prav tako tudi brat in mama. Seveda mi ni bilo vseeno kar se je zgodilo in jezen sem bil na motorista ker se je pripelaj 200+ kjer je omejitev 90km/h.

Vendar si z odškodnino ki sem jo dobil od zavarovalnice drugo leto nameravam kupit motor. Kaj morem. To so moje sanje :trance_33_sleep: .

Vedno ko se stric odpravi vozit z motorjem pomislim kaj se lahko naredi vendar je to najslabše na kar lahko misliš. Bolj kot misliš kaj se ti lahko naredi slabše je. Vsaj moje mnenje je takšno :whistle: :trance_33_sleep: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo imeli prometno nesrečo z motoristom (mi smo bili v avtu) bil sem huje telesno poškodovan (tako je pisalo v papirjih :whistle: ) prav tako tudi brat in mama. Seveda mi ni bilo vseeno kar se je zgodilo in jezen sem bil na motorista ker se je pripelaj 200+ kjer je omejitev 90km/h.

Vendar si z odškodnino ki sem jo dobil od zavarovalnice drugo leto nameravam kupit motor. Kaj morem. To so moje sanje :trance_33_sleep: .

Vedno ko se stric odpravi vozit z motorjem pomislim kaj se lahko naredi vendar je to najslabše na kar lahko misliš. Bolj kot misliš kaj se ti lahko naredi slabše je. Vsaj moje mnenje je takšno :whistle: :trance_33_sleep: .

kaj točno si tel povedat? :unsure: si se tel pohvalit de si dobil in dobro unovčil kupon al še kej drugega?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpravi vozit z motorjem pomislim kaj se lahko naredi vendar je to najslabše na kar lahko misliš. Bolj kot misliš kaj se ti lahko naredi slabše je. Vsaj moje mnenje je takšno :whistle: :trance_33_sleep: .

Ja pol pa srečno, boš rabil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem bila po lanski nesreči, po pol leta hoje z berglami in po skupno 10-tih mesecih abstinence spet na motorju.

Ufffff, ... prvi metri so bili hujši kot tisti nekega leta nevemžekdaj, ko sem res sama res prvič res peljala moped.

Imela sem občutek, da je zrak okoli mene segret na +155°C, pa da je cesta široka le pol metra ... :slap: .

No, ti občutki so hitro minili, že po nekaj ovinkih in po nekaj deset kilometrih sem si morala že dopovedovat, da ne smem biti preveč pogumna, saj imam od prejšnjih sezon v istem obdobju zaostanka za nekaj tisoč kilometrov in da moram tisto zdravo samozavest, ki sem jo pustila lani nekje v neki jami sredi ceste, šele pridobiti.

Najbolj me je bilo strah tega, da me bo - strah! Ampak, ne morem povedat, kakšno olajšanje! Noga (ki ne bo nikoli več takšna, kot bi morala bit) me ne boli le od zlomov, zvinov ter predrmanih vezi, kit, mišic in vse drobnarije, ki je v gležnju (stopalo mi je obrnilo nazaj in gleženj je bil dvakrat prelomljen), ampak tudi od tega, ker je nanjo padel en velik kamen - direktno od srca!

:D

vse naj naj za naprej in nikoli več (vsaj ne isti gleženj) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej pa še žališ ali kaj malo zrasti pa kulture navozi na kozolc

če se v tvojem postu ne razume kaj hočeš povedat to ne pomeni da moraš tako kog žalit :closedeyes:

upsss so pa hitri moderatorji vso svinjarijo takoj odstranijo .

Drugače je bil ta odgovor Armany-ju on že ve zakaj če pa ne ve naj se spomni svojga odgovorja vpostu kateri je bil zbrisan

drugače sry za offf topic

lp

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej pa še žališ ali kaj malo zrasti pa kulture navozi na kozolc

če se v tvojem postu ne razume kaj hočeš povedat to ne pomeni da moraš tako kog žalit :closedeyes:

upsss so pa hitri moderatorji vso svinjarijo takoj odstranijo .

Drugače je bil ta odgovor Armany-ju on že ve zakaj če pa ne ve naj se spomni svojga odgovorja vpostu kateri je bil zbrisan

drugače sry za offf topic

lp

kaj ni blo razvidno?!?!?!?! saj je tema za to namenjena....

:headbang:

kulture ja? saj karkoli napišem je narobe samo zato ker sem 14let star. [FuckYou] :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ni blo razvidno?!?!?!?! saj je tema za to namenjena....

:headbang:

kulture ja? saj karkoli napišem je narobe samo zato ker sem 14let star. [FuckYou] :whistle:

ne zato ker si 14 let star ampak besede kot fuckyou in kretn zabit ne pašejo kot odgovor ko kdo kaj ne razume pač potrudi se da to razložiš.

Zakaj pa na koncu mora bit fuck you  :unsure:

Tema pa je "Nesreče" v prvem delu si pač opisal bližnje srečanje z motoristom to je razumljivo kaj pa ostalo  :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj točno si tel povedat? :unsure: si se tel pohvalit de si dobil in dobro unovčil kupon al še kej drugega?

In zakaj je carman mogu dodat tako butasto izjavo na konc?

Tema je namenjena nesrečam. In nisem bil edini ki sem nesrečo opisal pa sem si samo jaz prislužil tako bedast komentar kot da sem ponosen na to da smo imeli nesrečo in sem dobil odškodnino. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj je carman mogu dodat tako butasto izjavo na konc?

Tema je namenjena nesrečam. In nisem bil edini ki sem nesrečo opisal pa sem si samo jaz prislužil tako bedast komentar kot da sem ponosen na to da smo imeli nesrečo in sem dobil odškodnino. :trance_33_sleep:

Armany na butasto izjavo se ne gre z še bolj butaso izjavo .Si tiho pa naj si misli svoje. :rolleyes: Vidim da te je lahko sprovocirat glej da se tega ne navadiš in prenešeš ko greš z motorjem ker ....... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

armany kaj je blo pa z motoristom??? o njemu ne duha in sluha :unsure:

drugače pa kar se tiče teh zavarovalnic ma da jim bem vse res...dajejo enim kretenom ki se zabijejo zanalašč in rečejo da jih vrat boli, ko se pa dejansko nesreča zgodi komu drugmu pa zaradi njihovih izmišljotin ti postaneš lažnivec, ki te vrat zares boli in tudi glava in marsikaj in dobiš K**ac v usta po domače povedan!!!

Mislim poden od podna!

Armany ne govorim nič zate ampak na splošno o idiotih ki pobirajo denar za laganje!

Ampak vse se vrača vse se plača!!

In nisem bil jaz v tej nesreči ampak moja starša. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovalnice majo sploh butast sistem. Ko smo mi imeli prometno nismo imeli zavarovano AO+ ampak samo osnovno. Torej VOZNIK ni bil zavarovan (kot, da se bo avto sam vozil okrog :blink: ). Po vsem tem pa sem sam dobil večjo denarno odškodnino kot voznica, ki je bila 1x težje poškodovana, ker pač nismo imeli AO+ zavarovanja. Brezveze.

Motorist je bil težje poškodovan in prestal več mesecev v bolnici in še dolgo okreval. Ko pa se je stanje izbolšalo si je z denarjem ki ga je dobil kupil nov motor. Tega človeka bi rad spoznal, pa ne zato ker je tako ''strasten'' motorist ampak nevem. Pač rad bi ga videl :D . Na forumu sem že povprašal po tem človeku vendar se ni nihče prepoznal v opisani nesreči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tako malo čudno...če se enkrat razbiješ in da si sam kriv si na njegovem mestu nebi še 1x kupoval motorja :whistle:

Zavarovalnice so čista mafija samo kradejo in to je to :unsure:

pa še neki, raje sebe zavaruj kot pa motor!!!

ali pa oboje!

Popravljeno . Popravil Kane
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovalnice majo sploh butast sistem. Ko smo mi imeli prometno nismo imeli zavarovano AO+ ampak samo osnovno. Torej VOZNIK ni bil zavarovan (kot, da se bo avto sam vozil okrog :blink: ). Po vsem tem pa sem sam dobil večjo denarno odškodnino kot voznica, ki je bila 1x težje poškodovana, ker pač nismo imeli AO+ zavarovanja. Brezveze.

Motorist je bil težje poškodovan in prestal več mesecev v bolnici in še dolgo okreval. Ko pa se je stanje izbolšalo si je z denarjem ki ga je dobil kupil nov motor. Tega človeka bi rad spoznal, pa ne zato ker je tako ''strasten'' motorist ampak nevem. Pač rad bi ga videl :D . Na forumu sem že povprašal po tem človeku vendar se ni nihče prepoznal v opisani nesreči.

Armany sry ampak sem malo zabit kaj v tvoji nesreči katera se je zgodila med vozilom katerega (če sem prav zastopil) vozila tvoja mama in motoristom ste vsi dobili od zavarovalnice denar za poškodbe  :unsure: motorist,ti in voznica( mama) ali sem jaz narobe razumel ?

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!