Skoči na vsebino

Nesreče


biker77

Priporočene objave

Midva sva šla včeri z morja in so naju preusmerili levo na AC.

Tati, povej ( tvoje mobi št. nimam več, sem menjala telefon), zgledalo je kar hudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva šla včeri z morja in so naju preusmerili levo na AC.

Tati, povej ( tvoje mobi št. nimam več, sem menjala telefon), zgledalo je kar hudo.

Midva sva tud prišla ravno na nesrečo, policaji so že merili (hvala motoristu, ki je pripeljal nasproti in pom ahal naj upočasnimo), zgledalo je zlo grdo...petka sesuta v nulo, motor oz kar je od njega ostal na tleh..... :xx: ....prizor da te zazebe :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve, kako je s ponesrečencem s Črnega kala?
r

Živ je samo cel ne bo nikoli več ,noga je šla .Model ga je izsilu klasika ta je pa tut prehitro prpelu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

r

Živ je samo cel ne bo nikoli več ,noga je šla .Model ga je izsilu klasika ta je pa tut prehitro prpelu!

moram pohvaliti prisotne ob nesreči, da so jih naši zdravniki zelo pohvalili, ker so baje tako ukrepali in se ne usrašili, da so mu dejansko s tem rešili življenje,

lepo je to slišati, da nekdo pohvali prisotne ob nesreči , ker ponavadi se samo gleda in modruje.....ter paničari.....

fantje in punce, ki ste bili prisotni svaka čast....zdravnik vas je zelo pohvalil...... :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej smo klical policaje, k sta bla Nemca... pa sta hotla policijo... policaja sta bla full uredu, res, pa itak bo na koncu moja zavarovalnica plačala, ker ni bila zadostna varnostna razdalja, tako je tudi policist rekel, samo je rekel, da je krivda moja, samo vseen ane, ustavlat se sredi krožnega... no ja...

ja kađiva, je prežvečeno, ampak je vseen res... se pa vseen sekiram zarad motorja tko :headbang: eh ja no...

Na zavarovalnici se lepo pritoži, pa pojasni, da je bil bedak, ki se je sredi krožnega ustavil, kriv, Zakon namreč pri hitrosti, varnostni ipd jasno parvi, da morajo biti stvari takšne, da se lahko ustaviš pri oviri, ki jo lahko pričakuješ. In bebca, ki se v krožnem ustavi, ti pač ni treba pričakovat - ZVCP pozna načelo zaupanja, ki pravi, da imaš pravico pričakovat, da se bodo drugi udeleženci obnašali po predpisih.

Skratka, reci ne in zahtevaj, da od nemcev zavarovalnica plača škodo tebi. In ne popuščaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držalo. Je tip pred menoj na silo ustavljal v križišču ob prehodu iz zelene v rumeno (še po starem). Sem mu z Vespo z ročko prednje zavore potegnil črto

po levi strani avtomobila do ogledala (na srečo sem se uspel toliko umakniti v levo).

Zadaj za menoj je bil pa Policaj v avtu in vse vidu. Sem parkiru Vespo in šel k vozniku. Vmes mu je že Policaj pojasnil predpise (o varnem ustavljanju v križišču).

Me je samo vprašal če je vse OK. Je bilo pred leti, pa vseeno.

Pa srečno!

Če se odzadaj zaletiš si vsaj pri nas VEDNO kriv, saj Nemec v skrajnem slučaju lahko reče crknil mi je motor. :hmm:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno vprašanje. pred mescem in malo sem pogrnil, čez kak teden sem tud analiziral in razćistil vzrok zakaj je šlo po tleh (vsega je biu kriv bedak pod čelado) padec je bil čista neumnost in nepoznavanje motorja, posledice niso hude, jez sm zdrav in motor je bil sam podrsan, se že normalno vozim od takrat sm nardu enga jurča in malo. . . imam pa problem z nespečnostjo. od kadar sm padu zelo zelo slabo spim. a se je še komu to zgodilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno vprašanje. pred mescem in malo sem pogrnil, čez kak teden sem tud analiziral in razćistil vzrok zakaj je šlo po tleh (vsega je biu kriv bedak pod čelado) padec je bil čista neumnost in nepoznavanje motorja, posledice niso hude, jez sm zdrav in motor je bil sam podrsan, se že normalno vozim od takrat sm nardu enga jurča in malo. . . imam pa problem z nespečnostjo. od kadar sm padu zelo zelo slabo spim. a se je še komu to zgodilo?

Brez veze gruntat o tem, mal fizičnega dela si ponajd, pa boš zaspal tak k treba!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je sam preveč vroče..

men se ni dogajal..res pa da sm na pisti sem mal ulegu..

Brez veze gruntat o tem, mal fizičnega dela si ponajd, pa boš zaspal tak k treba!!!

:grim vsega po malo najbrz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman, mater ejga! Prvič slišim, da si šel po tleh...

Že dolgo tega, sem govoril s človekom, ki je imel karambol z motorjem. Od takrat sploh ne more spati. Zato, če kam gredo je ravno on tisti, ki je "vahtar" pri motorjih, da jih kdo ne mazne!

Štorija je resnična. Sicer pa tega modela že dolgo nisem videl. Pozna ga pa moj kolega. Če te bo zadeva bolj zanima me porufaj ali pa pokliči.

P.S.

Veš, je pa vsaka stvar za neki dobra.

Blagor tisti, ki bo poleg tebe spala... :D:P

LPM

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman, mater ejga! Prvič slišim, da si šel po tleh...

Že dolgo tega, sem govoril s človekom, ki je imel karambol z motorjem. Od takrat sploh ne more spati. Zato, če kam gredo je ravno on tisti, ki je "vahtar" pri motorjih, da jih kdo ne mazne!

Štorija je resnična. Sicer pa tega modela že dolgo nisem videl. Pozna ga pa moj kolega. Če te bo zadeva bolj zanima me porufaj ali pa pokliči.

P.S.

Veš, je pa vsaka stvar za neki dobra.

Blagor tisti, ki bo poleg tebe spala... :D:P

LPM

ja kar praš jo. ful je srečna k jo od 4 zjuti prašam "a spiš?" pa čez eno uro spet. . . . :D

jaaa mal sm ga usral, ampak razn tega ne-spanja in izredno potolčenga Ega, je use super. :D

@bikez: učasih pomaga, pa ne vedno.

podobno je blo ko sm se pr 14ih fajn sklestu z automaticom.. . se pravi, bo že minilo. . . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se odzadaj zaletiš si vsaj pri nas VEDNO kriv, saj Nemec v skrajnem slučaju lahko reče crknil mi je motor. :hmm:

v kakršnem koli primeru oviranja prometa,tudi če ti crkne motor si z zakonom TAKOJ obvezan prižgati vse štiri smerokaze!!!!!!!

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno vprašanje. pred mescem in malo sem pogrnil, čez kak teden sem tud analiziral in razćistil vzrok zakaj je šlo po tleh (vsega je biu kriv bedak pod čelado) padec je bil čista neumnost in nepoznavanje motorja, posledice niso hude, jez sm zdrav in motor je bil sam podrsan, se že normalno vozim od takrat sm nardu enga jurča in malo. . . imam pa problem z nespečnostjo. od kadar sm padu zelo zelo slabo spim. a se je še komu to zgodilo?

tud jaz se počutim kot bedak, ker pač nisem predvidel,da kombiju pred mano mogoče ne delajo stop lampe, pa če bi,ne bi imel zvitega kolena in gležnja.pa mislim,da sem se še kar dobro zvlekel,tud padel nisem,sam ko sem se ustavil,me desna noga ni več nič držala pa sem moral mojo suzi dat mal ležat na desen bok. ona je čist v redu, sam počivava pa ob tem sončku oba.

ne sekiraj se zaradi spanca, to je posledica tega,da si verjetno nekaj časa doma počival in miroval,zato si rabil manj spanca in se ti je bioritem spremenil, ker si se spočil za nazaj in za naprej !

kar pa se fizičnih naporov tiče, ponoči vsako uro svoji dragi s svojim odtipkaj en SOS v morse-ju po njeni,pa boš videl po ene par dnevih,da bo nespečnost minila - al boš zaspal sam od sebe,al pa ti bo dala tvoja zvečer uspavalo v pir!!!

vsem skupaj želim veliko sreče na motorjih , pa še za nas kriplčke kakšen kilometer naredte,ko je tak lep sonček!!! :worship::worship::worship: lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na odcepu za Buzet

Tko je ta odcep za tiste k se ne vozite redno tle dol vam priporočam da greste zelo počasi, kajti se najdejo nekateri k priletijo iz stranske ceste z zmerno hitrostjo brez pogledat na cesto.

To je odcep za Buzet oz. kdor nevem zraven tistih k prodajajo ponavadi Sadje na bankini pod črnem kalu v smeri kopra!

Neumesna ampak sam da veste za nevaren odcep!

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko je ta odcep za tiste k se ne vozite redno tle dol vam priporočam da greste zelo počasi, kajti se najdejo nekateri k priletijo iz stranske ceste z zmerno hitrostjo brez pogledat na cesto.

To je odcep za Buzet oz. kdor nevem zraven tistih k prodajajo ponavadi Sadje na bankini pod črnem kalu v smeri kopra!

Neumesna ampak sam da veste za nevaren odcep!

ni neumestna, to križišče je zafrknjeno za avtomobiliste sploh če zavijajo v levo proti buzetu.če pripelješ z motorjem iz smeri kopra kaj več kot 100-110, te voznik (tudi pazljiv do motoristov) ki zavija v levo in mu po možnosti še kdo od zadaj hupa naj se zmiga,kaj lahko spregleda, ali pa ni dovolj hiter pri prečkanju nasprotnega pasu - zavija se diagonalno in ne pravokotno torej je avto na nasprotnem voznem pasu 3x dalj časa kot pri pravokotnem zavijanju!!!!- in situacija je že lahko kritična. srečno vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno vprašanje. pred mescem in malo sem pogrnil, čez kak teden sem tud analiziral in razćistil vzrok zakaj je šlo po tleh (vsega je biu kriv bedak pod čelado) padec je bil čista neumnost in nepoznavanje motorja, posledice niso hude, jez sm zdrav in motor je bil sam podrsan, se že normalno vozim od takrat sm nardu enga jurča in malo. . . imam pa problem z nespečnostjo. od kadar sm padu zelo zelo slabo spim. a se je še komu to zgodilo?

Če nisi z glavo nikamor treščil ni razlogov za skrb, če pa si fasal udarec v bučo bi bilo prav da se zmeniš za CT za vsak slučaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno vprašanje. pred mescem in malo sem pogrnil, čez kak teden sem tud analiziral in razćistil vzrok zakaj je šlo po tleh (vsega je biu kriv bedak pod čelado) padec je bil čista neumnost in nepoznavanje motorja, posledice niso hude, jez sm zdrav in motor je bil sam podrsan, se že normalno vozim od takrat sm nardu enga jurča in malo. . . imam pa problem z nespečnostjo. od kadar sm padu zelo zelo slabo spim. a se je še komu to zgodilo?

post traumatic stress syndrome?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar pa se fizičnih naporov tiče, ponoči vsako uro svoji dragi s svojim odtipkaj en SOS v morse-ju po njeni,pa boš videl po ene par dnevih,da bo nespečnost minila - al boš zaspal sam od sebe,al pa ti bo dala tvoja zvečer uspavalo v pir!!!

vsem skupaj želim veliko sreče na motorjih , pa še za nas kriplčke kakšen kilometer naredte,ko je tak lep sonček!!! :worship::worship::worship: lp

wow, sami ful brihtni, prav hudi nasveti ... le kako, da se uradna medicina ni tega že prej spomnila kot zdravilo proti nespečnosti ... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj, samo zdi se mi da mašina rahlo pretiravaš. Mogoče bi se poglobil v kakšnega Carlosa Castanedo pa poleg uradne še kakšen višji nivo dosegel...ne bit žaljiv, če ni potrebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!