Skoči na vsebino

MC Sun Riders, HVAR CROATIA


Zoolo

Priporočene objave

OK, do sedaj štirikrat na Hvaru organizirana prav luškana zadeva, me pa zanima a kdo ve, če bodo letos Sun Ridersi sploh organizirali zbor ali ne, ker jih ni ne na Motosvetovem koledarju ne na hrvaškem forumu wwwmotori.

Ima kdo kakšno uporabno informacijo?

ThanX!

Z.t.H.! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo zloba... JP... zadeva se dogaja v casu nasega FS v Prekmurju... 20. - 22.9. ... mnde bo tam tudi bajkerska ohcet... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo gre od Motosvetovcev na Hvar?

Kdo planira petek odhod kdo soboto zjutraj (po cesti do Drvenika ali vsaj do Splita)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam zelo dobro poezavo s Hvarom, pa mi se zdaj niso potrdili, da zadeva 100% bo...

Drugace pa naj bi se obvestilo pojavilo tudi na

www.stari-grad-faros.hr

Ce karkoli novega izvem, bom napisal v tem topicu.

FLAYO

P.S.: Sicer sem pa zelo resen kandidat za obisk tega dogodka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče Hvara sem bil dvakrat -lani, predlani. Zadeva je enkratna saj so na Hvaru samo motoristi, "sončnih" turistov pa za spoznanje manj in se da prav prijetno "dihat". Žal tudi jaz nimam nobene konkretne informacije o letošnjem zboru !

Se pa zna zgodit da bom storniral Icetours-a in hajd na Hvar !

SKA BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je se malo hipoteticna, a vseeno me zanima, ce je kdo zainteresiran, da greva (gremo) skupaj na Hvar in sicer,da bi sli nekje v cetrtek in brez pretiravanja dosegli hvar sele v petek. Razlog bolj lagane voznje je moj 125 ccm motorcek, s katerim zvocni zid dejansko ni v nevarnosti, da bi ga prebijal :lol: . Ostal pa bi na Hvaru do nedelje ali po dogovoru, nimam namrec nobenih obveznosti potem za naslednji teden, tako da imamo lahko ze pravi dopust.

Jaz bom verjetno kar sel, vendar pa bi bilo z druzbo lepse!! NI GA CEZ LEZANJE NA PLAZI :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Zdravo! :D

Imel bi prošnjo za forumovce.Ali mogoče kdo ve,kdaj bo motozbor na otoku Hvaru-Novi Grad.Lani je bil 22.9.

Zelo bi vam bil hvaležen za odgovor :P Čimprej če je mogoče,moram šefu zatežit za dopust :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za hvar se vedno do zadnjega ne ve točno, pol je pa vedno v istem terminu, verjetno bo letos tudi tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem v Zagrebu na zboru Hollisterjev govoru z Sunrajdersom in ta mi je zatrdu, da bo zadeva predzadnji vikend Septembra. Najverjetneje, da se bo stvar odvijala v Jelsi, ker Starega grada ne dobijo. Če se bodo pa uspeli zment, pol naj bi bla zadeva kot običajno v Starem gradu. Se vidimo doli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil vsa srečanja, razen lani an Hvaru in vedno je bilo super. Letos bom tam, to je že rešeno. Ko bo termin bliže pa se lahko dogovorimo za kakšen skupni izletek, jaz potujem iz MB-ja.

:( :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil vsa srečanja, razen lani an Hvaru in vedno je bilo super. Letos bom tam, to je že rešeno. Ko bo termin bliže pa se lahko dogovorimo za kakšen skupni izletek, jaz potujem iz MB-ja.

:( :P

oki doki, 3 leta se že spravljam na hvar, mogoče mi bo pa letos le uspelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrjujem tudi z moje strani. Govoril sem z prezidentom Sun ridersov v ZG. Zbor bo v vikendu 20-21.9. lokacija pa bo znana kasneje.

LP Dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrjujem tudi z moje strani. Govoril sem z prezidentom Sun ridersov v ZG. Zbor bo v vikendu 20-21.9. lokacija pa bo znana kasneje.

LP Dane

Datum mi popolnoma ustreza, imam še nekaj dopusta tako, da se najverjetneje vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud jest letim tja dol po vsej verjetnosti v petek zjutraj. Povejte mi še kje se bolj splača vkrcati na trajek v Splitu ali v Drveniku.

Se vidmo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil vsa srečanja, razen lani an Hvaru in vedno je bilo super. Letos bom tam, to je že rešeno. Ko bo termin bliže pa se lahko dogovorimo za kakšen skupni izletek, jaz potujem iz MB-ja.

:(  :P

oki doki, 3 leta se že spravljam na hvar, mogoče mi bo pa letos le uspelo.

Baje tudi tam ribe hrbtno plavajo ...

Mogoče grem tudi jaz!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povejte mi še kje se bolj splača vkrcati na trajek v Splitu ali v Drveniku.

Se vidmo!

isti šmotn ... razlike v ceni trajekta je ravno za bencin, ki ga do Drvenika več porabiš ... cesta po hvaru do Stari Grada je pa precej boga ... :)

urnik prevozov in cene pa si poglej na jadrolinija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil vsa srečanja, razen lani an Hvaru in vedno je bilo super. Letos bom tam, to je že rešeno. Ko bo termin bliže pa se lahko dogovorimo za kakšen skupni izletek, jaz potujem iz MB-ja.

:(  :P

oki doki, 3 leta se že spravljam na hvar, mogoče mi bo pa letos le uspelo.

Baje tudi tam ribe hrbtno plavajo ...

Mogoče grem tudi jaz!

Hudič ja, mene tut vleče dol.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!