Skoči na vsebino

MC Sun Riders, HVAR CROATIA


Zoolo

Priporočene objave

@point ! a si ti sedaj kaj napisal ali nisi nič napisal ?

ali pa te čaka zaseda takoj ko zapustiš Motosvet ! :P

OK ! o kakšnih zasedah je govora ! policijskih ? in kaj kontrolirajo oz. "zasedajo" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lani je blo tako, da so na kapiji kr policaji dežurali, mal so jim delali probleme, tako da če si se hotu kam iz zbora peljat, ni blo priporočljivo, ker so ti dali kr frulico v usta, tam pa tk vemo da mora bit 0,00

No to je blo, sej kolker za letos vem majo spet probleme z mestnimi oblastmi, zato bojo spet bolj na svoje delali.

Ampak Hvar je pa še vseen Hvar B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, kadarkoli že bo in karkoli že bo : vračam se čez otok Hvar in bom v smeri V/Z (E/W) tisti petek ali soboto in bom tam /definitivno/. Vsi pacienti, ki boste uspeli skozi burje in pijavice se prebiti, me prosim iz jarka izvolite potegniti. Razpoznavni znaki : navigatorka s svetlimi dolgimi lasmi pa vsem ostalim, usran motor, nenavadna duševna stanja (ciklično), abstinenčna kriza.

Smrt ribi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

info iz foruma hr motori s strani moderatorja Nike:

Informacija iz prve ruke:

Susret će biti sljedeći vikend u mjestu Svirče, 6 Km od starigrada, 50 Km od Sućurja

Evo i kontakt mobitel organizatora 091/7383-092 (Stipe)

svirce2by.jpg

vremenska napoved za prihajajoči vikend je suha in sončna ! :OK:

ampak eno sladko dilemo so mi pripravli ti naši metalci na koš ! :hmm:

Beograd ali Hvar !? to je sedaj vprašanje ! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvar letos za mene žal odpade....... :cry:  a se boste meli še kaj fajn za mene?

Sicer pa žur bo, to je zlo potrjeno, sem še v nedeljo govorila z njimi.

upam,da so tvoje imformacije tocne in bom na zuru lahko nazdravil na tvoje zdravje lp Pips

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam,da so tvoje imformacije tocne in bom na zuru lahko nazdravil na tvoje zdravje lp Pips

Pazi čez tunel! Celo so dali znak gor "prepovedano motoristom" greš na lasno odgovornost. :yea1: Fajn se imej :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi čez tunel! Celo so dali znak gor "prepovedano motoristom" greš na lasno odgovornost. :yea1: Fajn se imej :kva2:

Hvala ti za lepe zelje in opozorilo,tudi ti se imej fajn,lp Pips .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Hvala ti za lepe zelje in opozorilo,tudi ti se imej fajn,lp Pips .)

Kaj tule ste pozabili napisati poročila!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej naj priznam, da sem se zaljubil v en zalivček z oštarijama v Milni in zato na zboru nisem dežural kot se spodobi.

V četrtek ni bilo še nobene signalizacije (jaz pa sem seveda iskal Svirče ob obali). Ko sem v petek le premagal lenobo in si ogledal 5x2 metrski zemljevid Hvara, mi je postalo jasno, da je to bolj v jamajških hribih.

Petek zgodaj popoldan je potekal v stilu just-in-time priprav na luštnem placu v Svirčah : iz opuščenega vinskega skladišča je narejen veeelik clubhouse z vrtom in manjšo camp parcelo. Do pijače sem prišel z lahkoto kljub še neobstoječi bon-blagajni. Popoldne se je razvijalo v zelo pozitivni smeri. Usposobili so ozvočenje in našponali dobro selekcijo elekktro bluesa. Celo golaž&grah (pasulj) sta prišla do željene temperature, jagenjček pa je dočakal popravilo elektromotorčka za raženj.

Prišla je policija (no ja, policaj) in neusmiljeno zahtevala papirje za prireditev, dokler ni po 2x pol litra bevande raje razlagal kako se jagnje bolj pravilno peče. In smo ga imeli ves čas na očeh. Pa še dobro je asistiral.

V interviewu sem izvedel, da je to po dveh letih končno prvi legalni zbor in da bodo Sun Riders ponovno zažareli kot pravi gostitelji. Folka pa od Bosne, Italije, Nemčije, Hrvaške in nekaj Slovenije.

Kot priden pionirček sem počakal, da je bil tudi policaj enako pijan in sem se pred njim odpeljal v topli večerni veter.

Naslednji dan sem se seveda ponovno oglasil (preveč bonov je ostalo) in folka je bilo še več. Po skozlanih obrazih sem sklepal, da sem storil življensko napako, ker nisem premaknil tabora v center dogajanja. S SuzyQ sva preživela prijeten konec popoldneva in se nato skrila v svojo oštarijo v Milni. Patrulje so z resnimi obrazi in brez večjega teženja stražile vpadnice na zbor (tisti od petka je verjetno udaril bolniško).

Ostali dežurni udeleženci pa bodo sčasoma zapolnili praznine z opisi nočnega dogajanja.

Aja, vreme : vsak dan bolj fantastično.

Trajekt v nedeljo pa je bil nekaj prelepega. Posadka se je kar za glavo držala. Komaj smo se nafilali na tavelik trajekt pa še to je trajalo..... Čez Split je iz pristanišča peljala precej velika horda. Right time, right place v kratkem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!