Skoči na vsebino

Potopisi potovanj in nasveti


Pervy

Priporočene objave

  • 3 mesecev pozneje...

Ej folk kdaj boste pa sami naredl kak potopis iz vaših potovanj po Slo in svetu!! :?: :?: :?: :?: :?: :?: :D

ROKAVICA JE VRŽENA!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Zal :angel: prej nisem vedel za ta forum pa je nekaj mojih potopisov na strani MK Kamnik. Tam je opis fur, ki sem jih lani odjahal (Tuzla, Dubrovnik, Novi Travnik...) :shocked!: V nastajanju pa je opis fure na Hvar (Sun riders). Ta pa lahko pride na te strani

LP Dane :snipersmile:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potopis je v nastajanju samo malo se bo zavleklo. Jutri odhajam v Irak tako, da bo vse skupaj malo zastalo. Vrnem se predvidoma cez dva do tri meseca ali pa mogoce ( :twisted: ) se prej.

Do tedaj pa veselo prebirajte ostalle potopise..he he

Lp DANE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
ma, jest imam en potopis - dnevnik  :lol: pa kam ,kako naj ga objavim :?:

ali ga das v eno temo (mogoce skrajsano verzijo) ali pa posljes na info@motosvet.com ali stisnes nojzu v sako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[ali ga das v eno temo (mogoce skrajsano verzijo) ali pa posljes na info@motosvet.com ali stisnes nojzu v sako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma, jest imam en potopis - dnevnik  :lol: pa kam ,kako naj ga objavim :?:

Ja Motorist je opcija sam mam jest ravnokar z g. Č veliko problemov tko da bomo videli če bo kej iz tega!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomažg, super bi bilo, da ga objavimo na motosvetu (med članki)... če imaš kaj napisanega, kar pošlji... pa še kakšno fotko, pa objavimo takoj...

PS: Pero, hvala, ker si poskušal članek objaviti tudi na motosvetu, in s tem vsaj malo podpreti delovanje motosveta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Motorist je opcija sam mam jest ravnokar z g. Č veliko problemov tko da bomo videli če bo kej iz tega!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res bi bio lepo, da tisti ki imate kaj že spisano in ki smatrate, da ste že kaj pametnega zvedel tule gor, da bi naredil copy/paste tud za motosvet, saj na ta način ga samo izboljšujemo ne pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Motorist je opcija sam mam jest ravnokar z g. Č veliko problemov tko da bomo videli če bo kej iz tega!!

Ciao,by Pero

Sem poslal tudi jaz g.Č., na motorista za pregled :roll: ,sam ga moram kej poklicat ker mi že ene tri tedne nič ne odgovori :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo oblubim, da bom napisala potopis iz Maroka. Pa ga objavila na Motosvetu. A je v redu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa greš v Maroko, oziroma bolje, kdaj misliš, da prideš nazaj (da te ne bodo tam na kakem bazarju v harem prodali=? :wink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa greš v Maroko, oziroma bolje, kdaj misliš, da prideš nazaj (da te ne bodo tam na kakem bazarju v harem prodali=? :wink: :P

Držite pesti, da bo pa letos jeseni res ratalo. Z bratrancem sva že zmenjena. Kake sponzorske donacije dobrodošle. V zameno napišem potopis ali dva ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo en nasvet (iz iskušenj) za vse tiste, ki bi radi z raznimi potopisi zmanjšali stroške potovanja:

1. preden greste kam se dogovorite z medijem (revije, časopis,....) oz. odgovornim urednikom - ne samo kakšnim novinarjem za potopis. dogovorite se tudi glede tehničnih zadev, kakšne slike (dia, klas. foto, resolucija digitalna,...)

2. denarja vam nihče ne bo dal vnaprej (to je menda jasno)

3. ko pridete nazaj, takoj - v roku par dni, kontaktirajte odgovorno osebo in naredite prispevek ali se saj dogovorite za roke in v kakšni obliki.

NE POZABITE SE VNAPREJ TOČNO DOGOVORITI ZA PLAČILO, DA VIDITE ALI SE VAM SPLOH SPLAČA TRUDITI, GLEDE NA TO DA VEČINA NE PLAČUJE RAVNO DOBRO.

zakaj takoj? ker se vam lahko po nekaj mesecih zgodi da vam urednik reče, "da stvar ni več aktualna"!

4. obilo sreče v trudu, da nam popestrite in predstavite kraje kjer še nismo bili pa bi tudi radi šli! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še to: piši dnevnik vsak dan sproti,ter beleži dogodke :!:

je res lepo ,ko obujaš spomine :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

ljudje božji, če ste brali zadnji Motorist potem ste videli kaj so naredili z mojim potopisom. enostavno so izrezali vse slike in objavili samo tekst. katastrofa! ljudje sploh ne vedo kaj pomeni beseda potopis. če vas pa zanima potopis iz Korzike ali Alp pa si oglejta našo stran www.motoklub-viharniki.si

ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ja Motorist je opcija sam mam jest ravnokar z g. Č veliko problemov tko da bomo videli če bo kej iz tega!!

Sem poslal tudi jaz g.Č., na motorista za pregled :roll: ,sam ga moram kej poklicat ker mi že ene tri tedne nič ne odgovori :!:

Kaj nč ne odgovori!!!! :?: :twisted: :D :cry:

Jest sem ga skoz klical (Furlana namreč) in še po dveh mesecih niti prebral ni teksta!Pol sem jim pa mal glede profesionalizma povedu pol je bil pa ogn v hiši!!! :D :D :D :evil: :evil: :evil:

No tut če jih kličeš še ne pomen da kej pomaga!!!! :wink: :roll: Žal!!

Ciao,by Pero

Ja tudi jaz imam podobne izkušnje z Motoristom. Po telefonu smo se zmenil, da pošljem potopis. Ko sem ga pa poslal, več mesecev ni bilo odgovora, še enkrat poskušam po telefonu, pa se g Č... ne da dobit, na GSM se pa ne javi, ravno tako ni odgovora na ponoven mail.

Sigurno ne bom več poskušal. Objavu pa sem jih potem na strani MK Kamnik (Bolgarija, ter Bosna in Dalmacija)

Sej ne trdim, da sta potopisa vredna objave v Motoristu, samo lahko bi mi to povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!