Skoči na vsebino

Potopisi potovanj in nasveti


Pervy

Priporočene objave

sm poslal en mail na editor@motosvet.com pa me zanima če bo kej, al ne? ste kej dobili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm poslal en mail na editor@motosvet.com pa me zanima če bo kej, al ne? ste kej dobili?

Yes yes, sem dobil...

Največja fora vsega pa je, da sem v razmiku enega dneva dobil DVA potopisa iz potovanja na NORDKAPP... Hehehe, to bo zanimivo prebrati :D

(Dajemo gor, dajemo gor ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar pripravi se, da boš g.Črnologarja klical še večkrat. On je tako zaposlen gospod, da mu zelo hitro izgine iz spomina kdaj in kaj je obljubil ubogemu motoristu. Sploh če je le-ta sklepal kakšen članek skupaj kar sam in ga ni prepisal, prevedel ali priredil iz že obstoječega materiala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar pripravi se, da boš g.Črnologarja klical še večkrat. On je tako zaposlen gospod, da mu zelo hitro izgine iz spomina kdaj in kaj je obljubil ubogemu motoristu. Sploh če je le-ta sklepal kakšen članek skupaj kar sam in ga ni prepisal, prevedel ali priredil iz že obstoječega materiala.

Ne morem verjeti... "Obljubil mi je, da bo objavil moj članek, sedaj ga pa ni... kakšen gospod je"...

What the fuck is wrong with you people?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjeti... "Obljubil mi je, da bo objavil moj članek, sedaj ga pa ni... kakšen gospod je"...

What the fuck is wrong with you people?

Noise, vsak verjetno hoče svojih "pet minut slave"... :D

Mogoče pa bi se morala tista revija preimenovati v Potorist in objavljati samo "potopise".

Ljudje božji - dober potopis ne pade kar tako od riti vsakemu, ki ima pet minut cajta zapisat, kje je bil in kaj je videl...

Če pa potopisi že padajo od riti - potem jih je prekleto veliko in je morda celo razumljivo, zakaj niso vsi objavljeni v neki reviji, ki je zgolj mesečnik v neki mali Sloveniji, kajneda, ljudje?

Predlagam, da jih vsi skupaj objavite na Motosvetu. Če bomo vsi skupaj pridni, bo ob letu osorej več kot 300 potopisov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
sm poslal en mail na editor@motosvet.com pa me zanima če bo kej, al ne? ste kej dobili?

Yes yes, sem dobil...

Največja fora vsega pa je, da sem v razmiku enega dneva dobil DVA potopisa iz potovanja na ... Hehehe, to bo zanimivo prebrati :D

(Dajemo gor, dajemo gor ;) )

:huh: NE VEM, MA SE MI NE ZDI GLIH, DE BI SE KEJ PREMIKALU! :( :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm poslal en mail na editor@motosvet.com pa me zanima če bo kej, al ne? ste kej dobili?

Yes yes, sem dobil...

Največja fora vsega pa je, da sem v razmiku enega dneva dobil DVA potopisa iz potovanja na ... Hehehe, to bo zanimivo prebrati :D

(Dajemo gor, dajemo gor ;) )

:huh: NE VEM, MA SE MI NE ZDI GLIH, DE BI SE KEJ PREMIKALU! :( :P

Ma se premika, premika :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 let pozneje...

potopisi so, po vseh možnih temah se valjajo... a ne bi odprli novo rubriko POTOPISI, pa naj se tam išče, ko pa hočeš kaj najti, pa itak na tem forumu težko najdeš ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potopisi so, po vseh možnih temah se valjajo... a ne bi odprli novo rubriko POTOPISI, pa naj se tam išče, ko pa hočeš kaj najti, pa itak na tem forumu težko najdeš ....

Dobra ideja,Dokler ne bo preveč.Će bi se dalo razvrstit po destinacijah.Ampak meni se zdi,da je nekdo pripravil spletno stran za te namene, kako leto ali več nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na našem forumu potopiov skoraj ni, sem pri sosedih našel tegale in skoraj umrl od smeha ob sočni "zagorščini".

Ja tudi sam občasno poškilim k sosedom na njihov forum (motori.hr) in priznam, da v temi potovanja najde človek marsikakšno idejo - oni se veliko vozijo na jugovzhod Balkana in tisti del mi postaja vsak dan bolj zanimiv.

Kar se pa tiče MS in teme o potopisih: zanimivo - da se nebi preveč lovili bi bilo treba le razdelati nekako po državah in je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tudi sam občasno poškilim k sosedom na njihov forum (motori.hr) in priznam, da v temi potovanja najde človek marsikakšno idejo - oni se veliko vozijo na jugovzhod Balkana in tisti del mi postaja vsak dan bolj zanimiv.

Kar se pa tiče MS in teme o potopisih: zanimivo - da se nebi preveč lovili bi bilo treba le razdelati nekako po državah in je to to.

Po državah je malo preveč podrobno. Že ko potuješ greš preko več držav in bi ga bilo težko razvrstiti.

Jaz bi delil na manj podrobno.

Balkan, Vzhodna Evropa, Zahodna evropa, Ostalo.

Samo moj predlog.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj grem pa dat za mašo... da se zgodi čudež pa se to res naredi :D

da ne bo treba več v dnevna potovanja pisat celih potopisov :P

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je moja izvedba ideje.... Najprej je bilo mišljeno kot moja stran, kasneje sem jo odpru, da z registracijo lahko vsak dodaja pdf potopise ali fotke. Narejena je v Drupalu.

Stran je še v fazi testiranja, pa računam dodati še forum, kjer bi lahko brez pretvarjanja v pdf dokumente (jih je pa lažje sprintat ;) ), spisali krajši potopis in dodali par fotk....

Zaželjeni predlogi, ideje..... :yes:

www.moto-potepuh.si

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagal bi še temo namenjeno tujcem. Vsak zna kakšno malenkost spesnit v angleščini ali nemščini, pa bi se lahko napisal kakšen potopis vezan na našo kuro. Mislim, da bi bil marsikdo vesel kakšne insajderske informacije, ki so nam samoumevne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa čast, bravo, registriral se bom in z moje strani maš takoj ena 2 potopisa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagal bi še temo namenjeno tujcem. Vsak zna kakšno malenkost spesnit v angleščini ali nemščini, pa bi se lahko napisal kakšen potopis vezan na našo kuro. Mislim, da bi bil marsikdo vesel kakšne insajderske informacije, ki so nam samoumevne.

Dobra ideja ciciban.... Mal še za promocijo naše "kure" poskrbet! Lahko bi eno podstran (zavihek) namenjen samo Sloveniji (tam bi objavljali potopise v tujih jezikih), je pa v planu tudi prevod te strani, vsaj v ang, hr... pa tud podmeniji na "Potopisi" po regijah še pride, za lažje iskanje. Za enkrat še ni tega problema... :) Mogoče pa enkrat tud kompletna stran samo o slovenskih potepanjih.... :book:

Hvala za pohvalo ferek! Me veseli, da ti je všeč! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ForU2; Imaš super stran. Pohvale za trud! Ideja je bolj letela na MS forum, da bi lahko še tu kakšen kakec v anleščini napisal. Pa ne mislim zdej nekih hudih romanov na temo naše kure. Recimo opisat obe diagonale, pa kakšen kamp na kratko opisat, kmečki turizem, pa nasvete kako se izognit avtocesti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenjeno. Naredim spomladi furco v stilu Delnice-Bovec, poslikam, spesnim pol strani (kaj več je že dolgcajt brat) in odprem novo temo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda eno mnenje ali vprašanje... Nekateri imamo že potopise objavljene na svojih spletnih straneh, na motosvetu... ravno tako fotografije, v javni objavi albumov na gmailu, motosvetu, FBju in še marsikje...

Da teh zadev "ne tlačimo" v neke pdf-je in slik ponovno ne nalagamo, ter s tem prišparamo ne samo svoje delo ampak tudi plac na strežniku, je verjetno smiselno ob kratkem uvodnem opisu prilimati samo link? Al kako?

Ogromno tega namreč že obstaja in dvomim, da bo folk se v večini zajebaval z dovloadanjem, pretvorbo v pdf in ponovno objavo na tej spletni strani...

Linke ti bo pa vsak hitro gor nalimal.

Kakšno mnenje?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda eno mnenje ali vprašanje... Nekateri imamo že potopise objavljene na svojih spletnih straneh, na motosvetu... ravno tako fotografije, v javni objavi albumov na gmailu, motosvetu, FBju in še marsikje...

Da teh zadev "ne tlačimo" v neke pdf-je in slik ponovno ne nalagamo, ter s tem prišparamo ne samo svoje delo ampak tudi plac na strežniku, je verjetno smiselno ob kratkem uvodnem opisu prilimati samo link? Al kako?

Ogromno tega namreč že obstaja in dvomim, da bo folk se v večini zajebaval z dovloadanjem, pretvorbo v pdf in ponovno objavo na tej spletni strani...

Linke ti bo pa vsak hitro gor nalimal.

Kakšno mnenje?

Dobra ideja! :OK:

Bom v uvodu dopisal....razloge si pa že sam navedel....

Trenutno imam mal težav s pdf-ji....po "updajtanju".... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!