Skoči na vsebino

Nakup Yamahe made in China


janezz31c

Priporočene objave

Pozdravljeni zanimam se za uvoz nove Yamahe R6 model 2007 iz Kitajske pa me malo zanima če kdo ve kako je s kvaliteto motorja in nasploh kako je z rizikom kupovanja preko spleta, saj je cena izredno ugodna in kako potem v SLO uredim homologacijo in registracijo motorja ter kako je s plačilom carine.

Hvala, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo beeeedddd...rajsi si idi vsaj v italijo al pa nemcijo po motor, kot pa da vozis nekaj iz kitajske. Po moznosti se od tebe zahtevajo placilo v naprej?

Ne kompliciraj prosim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni zanimam se za uvoz nove Yamahe R6 model 2007 iz Kitajske pa me malo zanima če kdo ve kako je s kvaliteto motorja in nasploh kako je z rizikom kupovanja preko spleta, saj je cena izredno ugodna in kako potem v SLO uredim homologacijo in registracijo motorja ter kako je s plačilom carine.

Hvala, LP

za kok dnarja?sam res je ful komplikacji pa lahko te nafukaj da bolj te nebi mogli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kok dnarja?sam res je ful komplikacji pa lahko te nafukaj da bolj te nebi mogli.

si ti že kupoval tam!!??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od enga mojga prjatla znanc ima tako R6, kijo je kupil na Kitajskem. Menda dela ko urca.

preberi si odebeljene besede naglas. mogoce ti potegne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V naslovu teme si napisal "made in China". Gre za nakup klona R6 kitajske proizvodnje, ali boš pač naročil Yamaho R6, katera se valja pri kitajskem prodajalcu ? Če velja opcija 2, si delaš preveč poti in skrbi. V primeru opcije 1 (ostanki iz kontejnerja s 150ccm) pa se odloči glede na ceno, ki naj bo smešna in uživaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ti že kupoval tam!!??

fotr j tem mal nazaj leptop kupu je reku da je mogu met tok papirjev k kurba ,na carini(na letališču) je mogu vse pokazat nevem kaj še ,......in to gre v ročno prtljago!!!! kaj šele pošiljka kot je motor!

preberi si odebeljene besede naglas. mogoce ti potegne.

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ne bi bilo nikoli tako dolgčas, da bi se upal spustiti v takšno avanturo.

Morda bi lahko celo rekel, da hočeš nekaj prišparati pa naj košta kolikor hoče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V naslovu teme si napisal "made in China". Gre za nakup klona R6 kitajske proizvodnje, ali boš pač naročil Yamaho R6, katera se valja pri kitajskem prodajalcu ? Če velja opcija 2, si delaš preveč poti in skrbi. V primeru opcije 1 (ostanki iz kontejnerja s 150ccm) pa se odloči glede na ceno, ki naj bo smešna in uživaj.

po podatkih je vse tako kot pri nas (599 ccm, 16V, 99 kW), več info na: www.mkoug.com

povej mi kaj več, ker je tole smešno nizka cena

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predrago! Jst ti jo za 650€ zrihtam, sam pošlj mi mail da ti dam številko računa kam keš nakazat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemi, da bi imel z tem same probleme. Če ne drugega že zaradi prevoza in nato še zaradi carine. Vsi mislite, da je to mačji kašelj.

Sicer pa če si tako prepričan vase pa nabavi, in nato sporoči kdaj jo dobiš :headbang: , za ene pol leta jo boš imel glih doma, seveda če boš imel srečo in kontejner ne bo šel v kakšno državo ali pa se celo izgubil.

Vse se zgodi. Nam se je izgubil kontejner z robo vredno 15.000,00e.Ga niso nikoli našli :whistle: :headbang: .

Potem pa ko te pokličejo in povejo, da je kontejner v luki, te pa še carina 2meseca jebe....

Ne se zaj... in si kupi motor kje bližje.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predrago! Jst ti jo za 650€ zrihtam, sam pošlj mi mail da ti dam številko računa kam keš nakazat

:worship: :worship: :worship: pa najprej nakazat. pol sele motor :lol1:

Popravljeno . Popravil Tabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po podatkih je vse tako kot pri nas (599 ccm, 16V, 99 kW), več info na: www.mkoug.com

povej mi kaj več, ker je tole smešno nizka cena

LP

A se ne bi raj šel piramidnega sistema? Je bolj zabavno. Pa sam 3 še morš zraven pripeljat pa boš ful zaslužil.

Oprosti ampak a si na glavo padel ali kaj???????

Jebemti, vsak k pade na tako foro si to čisto zasluži!!!!!!!

If it's too good to be true it is!!!!

P.S. Si pred kratkim zadel na kakšni euro loteriji (ne da bi kakršnokoli srečko kupil) pa so ti obvestilo po mailu poslali? Daj raje tam dvigni denar, pa si pri nas kupi po redni ceni motor. :whistle: Ali pa če ti mogoče familija Idi Amina nakaže provizijo za prenos njihovega družinskega denarja na nek drug račun.

Se opravičujem zaradi sarkazma ampak resno no, R6 za 850eur? A se ti ne vklopijo vsi alarmi v glavi? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol mislte da tole ni čist zihr, odgovoril so mi da so tukaj še stroški dostave 300 eur in da dobiš v 7ih dneh po hitri pošti ki si jo sam izbereš, prav tako izbereš način plačila ki naj bi bil varen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se zajebavaš kajne :D :winkiss:

Seveda tole: MSN : mkoug@hotmail.com Email : mkoug@mkoug.com deluje kot kotnakt ene hudo resne firme, ki dila z celim haufnom motorjev in ostale tehnike :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol mislte da tole ni čist zihr, odgovoril so mi da so tukaj še stroški dostave 300 eur in da dobiš v 7ih dneh po hitri pošti ki si jo sam izbereš, prav tako izbereš način plačila ki naj bi bil varen

kakšna pa je hitra dostava motorja :headbang: poleg tega verjetno "pošiljke" ne bi mogel odpret, preden ne bi plačal - tako da - ista fora...

p.s. zajebava se :D

psps. če pa ti slučajno uspe, pa povej, da še jaz kakšen štacuno odprem :beer2:

Popravljeno . Popravil Sharona05
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pregledal malo njihovo stran, ampak bemti, Kawasakiji pa so res dragi v primerjavi z ostalimi :naughty: .

Šalim se. Fantje, bežite stran od takšnih strani :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!