Skoči na vsebino

Nakup Yamahe made in China


janezz31c

Priporočene objave

ko sem videl ime mkoug sem se samo se smejati zacel. :lol1:

to je nateg; ta firma posilja maile okoli (iscejo "distribucijeske partnerje" !), kjer "reklamirajo" kako so super resni zraven pa cene, da ne more biti drugacna roba kot "s kamiona padena".

ko pogledas nijihovo spletno stran ti mora biti ze vse jasno:

n.pr. BMW K 1200 S, new, za € 2.400.- LIST PRICE ?! BMW K modele delajo v berlinu (ni glih neka poceni delovna sila tam), prevoz na drugo stran sveta je sponzoriran od .......recimo........ putina ali bin ladna, vse ostalo pa finance "odpisejo". resno poslovanje, ni kaj. :krneki: :whistle:

ce kupijo letno proizvodnjo serije K vnaprej ne pride komad pod € 12.000.-.

dopuscam moznost, da je model 1:4 ali podobno. :alien1:

ergo bejzi bek dokler mas pare v zepu.

samo kaj pa jaz vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej ne seri kawasaki KMX450 je 2300€ a yamha r6 je pa kr 850.lej probi ,če ti uspe nardimo motosvetovo trgovino pa mamo biznis,če ne pa kaj je teh 850€.

stari da dobiš plačaj ob prevzemu pol pa odpreš pa noter kubik polen, gor pa piše come again. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bil Einstein tip, ki je izrekel znameniti stavek: ''Dve stvari sta neskončni, -vesolje in človeška naivnost. O prvem pa nisem čisto prepričan..''?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi se kar smejte. Jaz sem narocu tle novga Z1000 in ga dobil v 5 dneh... Cena 2300€... :whistle:

Ko ga dobiš me pokliči in greva na probno vožnjo :trance_33_sleep: ampak še to le, če bo v merilu 1:1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hjoj dj nehte k bo osel še res kupu motor :headbang:

good one :slap:

amterji.

Jaz sem kupil novega ktm-ja exc 525 za 6,75€. B)

:lol1: uuu nice

Popravljeno . Popravil Tabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o model

nova 08 r1ka za 2300€ :OK: :OK: :OK:

dej nej mi en 3 prprele mu plačam polno ceno + 500€ na komad :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa prodajam rolex submariner 18K zlato za limitirana serija samo 100 kom na svetu za 1700€ :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vesolje in človeška neumnost.

...malo sem prikrojil. Ker je tudi naivnost brezmejna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po podatkih je vse tako kot pri nas (599 ccm, 16V, 99 kW), več info na: www.mkoug.com

povej mi kaj več, ker je tole smešno nizka cena

LP

Ker si že vprašal, naj povem kaj več, sem si ogledal stran in ti osebno odsvetujem ta podvig. Smešno nizka cena je nižja od lastne cene (stroški izdelave), je pa višja od vrednosti na kilogram železa in plastike.

Če si član, pa je cena še nižja, zato velja najprej povprašati o pogojih članstva. Verjetno so to ostanki iz kakšne verižne kompenzacije in je treba robo čimprej vnovčiti. Vprašaj, če menjajo za čokolado ali moko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam doma Sveti gral. Original s certifikatom, podpisanim od Jezusa Kristusa. :OK:

Kupil ne bi, se bi ga pa prišel kdaj napit. (čašelomimpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam doma Sveti gral. Original s certifikatom, podpisanim od Jezusa Kristusa. :OK:

Ugovor! Ničesar nisem podpisal... Samo rekel sem, da je original.

Mi se tukaj hecamo, stvar je pa resna. Kaj pa tipson, je že nabavil tisto Yamaho?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam doma Sveti gral. Original s certifikatom, podpisanim od Jezusa Kristusa. :OK:

Jaz imam pa torinski prt na kavni mizici. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klonk? :evilgrin:

Nič klonk! :angry: Jaz bi rad zvedu, kako bo moped zgledal. Počakajmo, da ga kdo kupi, pol slikice, pol mogoče še v živo ob piru...pol pa lahko klonk :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!