Skoči na vsebino

4 taktni 125ccm cestaki


molotov

Priporočene objave

no prosil bi za nasvet.zelo mi je všeč športna oblika motorja, ampak nebi rad 2taktno mašino zaradi vzdrževanja, visoke porabe.

zato bi rad športen motor, ki ima 4taktno mašino, kar se tiče hitrosti mi je jasno da gre 120 ampak tok je men čist kul. tako da bi rad da mi predlagate katerega 4t cestaka. kupoval bi predvsem rabljenega. pa me še zanima seprav če je 4t tudi manj pije pa vzdrževanje je lahko?

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, vzdrževanja praktično ni. Je pa tak.. ni nekih vredu motorjev, glede na to da išče rabljenega, od 4t edino nova Yamahca YZF125R, a rabljene ne dobiš ker je novi model. Katere si pa kaj gledal drugače?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ni nujno da je rabljen lahko je tudi nov samo če je bolj poceni (yamaha je 3500e mal preveč) a drugih modelov pa ni. sj ni samo yamaha

mora biti še kkšen drug model in firma.(drgač se mi pa yamaha ful dopade sam ka je mal predraga)

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lej, maš še recimo Hondo CBR125R (drugi mi v tej zgodnji uri ne pridejo v glavo :) ), ampak tisto je pa bicikl res. Dobiš jih sicer poceni a neboš zadovoljen. Z temi novimi Yamahami pa so bolj kot ne zlo zadovoljni. Raje malo prišparaj če je možno, pa delaj še kak mesec ali dva, pa to kupiš k je vredu motorin ne pa neki na pol pa se boš pol po glavi tolkel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oba motorja sem si ogledal in oba sta mi všeč samo honda zgleda malo "podhranjeno" pa bi še vprašal če se bo po vašem mnenju dalo kupiti rabljeno yamaho čez 1.5 let. yamaha mi je bolj všeč ampak jih ni rabljenih ker so model 08 pa še eno vprašanje kok gre honda kok pa yamaha

hvala za odgovore

Popravljeno . Popravil molotov
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oba motorja sem si ogledal in oba sta mi všeč samo honda zgleda malo "podhranjeno" pa bi še vprašal če se bo po vašem mnenju dalo kupiti rabljeno yamaho čez 1.5 let. yamaha mi je bolj všeč ampak jih ni rabljenih ker so model 08 pa še eno vprašanje kok gre honda kok pa yamaha

hvala za odgovore

Yamaha gre prbližn 130, Honda pa mislim da okoli 110. Čez 1.5 leta je bo verjetno že kdo prodajo če ne drug pa jst.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Sej niso samo Honda pa Yamaha. Imaš še Rieju rs 2 125 , ki je tudi 4 T. Mislim da ga celo en zdaj prodaja na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com). Potem pa še maš Hyosung gt 125 sam mislim da je to bl naked. Več o tem motorju mislim da ti lahko fingi pove ker ga je meu neki časa. Pa jih je tudi dosti na netu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyousung GT 125 R zgleda prava makina (za 125ko) sam spt je pa tu vprašanje kvalitete ;)

GT125R%20CARBON%20EVO%20(2).JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!