Skoči na vsebino

Bližnja srečanja s policaji


bernardek

Priporočene objave

1 x ustavljen z APN 4; kazen za 5 prestavo in 60 cilinder!!!!!

1 x ustavljen z XVS 650Clasic - kontrola dokumentov; izpit za 350 - nič ukrepov

1 x ustavljen z XVS 650Clasic - V bližini Senja - 100 kun kazni za prehitro vožnjo, brez potrdila, ročni radar sta mi samo pokazala bil pa je UGASNJEN!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 X FJR - v Britofu pri Kranju - kontrola, vse BP!

V življenju še nisem pihal na cesti pa je tega že 22 let, kar sem naredil izpit! S policaji imam dobre izkušnje....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Mene kako leto nazaj na tomos 100ccm e90, naprintana tablca, brez čelade, brez izpita, po glavni cesti cca 90km/h...dobil povabilo k sodniku kjer sm pokasiral OPOMIN :worship:

-s cagivo se sm vozu od vsega začetka z 23kW (prometno), (izpit mam za 11kW) in naredu 7k km in me niso prou nkol ustavli tko de lahko trkam z glavo nekam :headbang: (btw sedaj je prodana)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 25 letih bil ustavlen najmanj 100,v prvih 5 letih brez izpita so me lovil dan in noč,kazni za malo morje,rasfuku sem se 5 x na prafaktorje,polamane mam obe roke,obe noge,klučnco,pet rebr,počas se mi ne da več za policaje pa kazni delat.Aja,pa še največji norc na cesti nisem,pa velik policaju mam prjatlu. :devil: :kva2: O:-) Še kaj vas zanima mrbit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z Laverdo dvakrat

A to je tista ki ima na desni menjalnik?...

Mene pa drugače redno z motorjem,letos že menda ene 5x.Že z XTjko dvakrat.Pa zmer korektni...Še ko me je na radar dobil je bil prizanesljiv.Lp

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar če za kakšno veš, da kje leži v kaki garaži bo jo jest spet mel...))))) Laverdo namreč... Bi bil zelo hvaležen kakega obvestilca na PM... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je tista ki ima na desni menjalnik?...

Mene pa drugače redno z motorjem,letos že menda ene 5x.Že z XTjko dvakrat.Pa zmer korektni...Še ko me je na radar dobil je bil prizanesljiv.Lp

Jap, na desni menjalnik. 1200TS.

Menda se v Savinjski dolini nekje nahaja ena RGS... Mozirje. Po zadnjih informacijah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!