Skoči na vsebino

DARS in vračanje denarja za ABC tablice


Miki Mauss

Priporočene objave

Živjo!

točno 1.7. sem oodal pošto s cca 10 tablicami.... Vsaka je bila v svoji kuverti in z izpolnjenim svojim obrazcem.

Do danes na nobenemu TRR še nisme zasledil nakazila. DARS si je vzel 30 dni, torej imajo še 2 dni časa.....

Je kdo že dobil denar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem oddal osebno na Brdu 27.07.2008 dopoldan pa še vedno nič na računu :headbang:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben ni oddal že prej? Čudno.... no sem pač očitn samo jaz bil hiter.... Po mojem sploh ne bomo dobili. Če kaj ne bo prav izpolnjeno bo šlo v koš, nikakor pa ne bodo poslali pošto za dopolnitev al karkoli...

kot pred leti cestnina - če ni bla vloga popolna, so jo brez obrazložitev vrgli stran - denarja pa nikoli ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oddal 4.7. na CP krtina. Še vedno čakam

Me prav zanima koliko bodo nakazal za njo ker sem jo kupil 7.7.7 vrnil pa 4.7 brez računa (račun anšel kasneje, sem pa na vlogo napisal datum ker sem ga imel na bančnem izpisku)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam namen oddat tri tablice, vendar sta dve od GENERALI(ko sem sklenu avtomobilsko zavarovanje sem dobil eno sam eno punca)

Baje da vrnejo denar samo za tisto kupljeno kartico.A ve kdo če to drži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam namen oddat tri tablice, vendar sta dve od GENERALI(ko sem sklenu avtomobilsko zavarovanje sem dobil eno sam eno punca)

Baje da vrnejo denar samo za tisto kupljeno kartico.A ve kdo če to drži?

Jap, drži :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam namen oddat tri tablice, vendar sta dve od GENERALI(ko sem sklenu avtomobilsko zavarovanje sem dobil eno sam eno punca)

Baje da vrnejo denar samo za tisto kupljeno kartico.A ve kdo če to drži?

Tut moja je bila Generali in mi je rekla na DARSU, da jo bom vrnil zastonj, čeprav je bila nova :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mafija oderuška :headbang:

Zavarovalnicam pa so jih mastno zaračunali in zj jih bodo dobili zastonj noter :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut moja je bila Generali in mi je rekla na DARSU, da jo bom vrnil zastonj, čeprav je bila nova :headbang:

Zakaj bi dobili denar za nekaj, česar niste plačali.

Dobroimetje pa itak, da bodo vrnili :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denar od tablic, ki jih je podarjal Generali bo nakazan zavarovalnici, seveda, če jih boste nesli nazaj.

To je zahtevek zavarovalnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi dobili denar za nekaj, česar niste plačali.

Dobroimetje pa itak, da bodo vrnili :yes:

Saj to je bilo kot nekakšno darilo oziroma popust, ki pa sedaj res ni vreden popolnoma nič :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz sem takoj po 01.07.08 poslal priporočeno do danes ne duha ne sluha o obvestilu ali kakšnemu nakazilu,čeprav se hvalijo,da stvar uredijo v 30-tih dneh.

Bo držal tisti rek: dobiti od države denar nazaj = enako kot ,če čakaš,da boš dobi od kure k..c nazaj!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ni skrivnost, koliko denarja v povprečju zahtevate nazaj?

Toliko kolikor ga je bilo gor ca 37 EU(toliko mi je pokazalo,ko sem zadnjikrat zapeljal čez ABC postajo) + nekaj EU za tablico,kar pa oni izračunajo.Zahteval sem sem 40 EU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

JUHUHU!!!!!

Danes sem po cca 8 delovnih dneh klicanja in po 14 minutah čakanja na zvezi končno dobil prijaznega operaterja (ga nisem nadrl, ker revež gotovo ni kriv)... ki mi je obljubil da bo v roku enega tedna, in da se opravičuej za zamudo.....

Pa da jih vidmo, junake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,na današnjem bančnem izpisu ja zapisano ,da mi je Dars d.d. 01. 09 .08.vrnil dobroimetje iz naslova ABC kartice.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuda jaz še nisem nič dobil :headbang: Sem pravzaprav pozabil, da so mi dolžni :blush:

Tud men so v začetku septembra nakazal tiste par eur. Brez urgence

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!