Skoči na vsebino

Kategorija H


SpeeLaa

Priporočene objave

Mi je že mau tečn d tok sprašujem na vprašanja na katera ste mogoče že odgovarjali ... :unsure: ....Kateri motorji bi bli najbl primerni za H kategorijo ??? zdej za H so: prostornina ki ne presega 50 cmm pa ne sme presegat 45km/h....zej ena mutorna kulesa majo pod 50cmm .... sam kok pa gre .... :wacko: Nism ravno poznavalka tega :blink: gledam neki po bolha.com pa nevem kko je zej to =/

za vse morebitne odgovore se vam najlepše zahvaljujem :worship:

LP ŠpeLaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je že mau tečn d tok sprašujem na vprašanja na katera ste mogoče že odgovarjali ... :unsure: ....Kateri motorji bi bli najbl primerni za H kategorijo ??? zdej za H so: prostornina ki ne presega 50 cmm pa ne sme presegat 45km/h....zej ena mutorna kulesa majo pod 50cmm .... sam kok pa gre .... :wacko: Nism ravno poznavalka tega :blink: gledam neki po bolha.com pa nevem kko je zej to =/

za vse morebitne odgovore se vam najlepše zahvaljujem :worship:

LP ŠpeLaa

Popravek: mora imeti 49ccm ampak to NIHCE ne gleda vec.

Ce se hoces vsaj malo resno vozit potem vsekakor pride v postev Aprilia RS 50.

Ker pa si punca...bi ti mogoce bili bolj usec skuterji? Ksn rozast xD

No potem imas pa na izbiro se SuperMotote:

Aprilia SX 50

Yamaha DT 50

CPI supemoto

Sachs Madass

Scooter:

najboljsi:

Yamaha Aerox

Piagio NRG

Aprilia SR

Gillera Runner

Jst sm imel Aprilia RS 50 Tuono...masina od RSke...leti kot prasica...vendar se udobno sedi ker spada pod nakeda.

Se jih pa dokaj tezko dobi.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ki se prodajajo kao za 50ccm (novi) ti bodo sli 45 tako kot je po zakonu. Več pa seveda letijo tisti, ko jih malo friziraš. Še vsaga se da, problem je potem pri policiji, zej odvisno od kraja koliko gledajo na to. V kranju je dokaj standart da skuteraša na valjčke pošljejo, zato priporočam kakšno blokado na stikalo ali podobno. Pa sedaj te s tem obremenjujem, pa ni nič zahtevnega, zih poznaš kšnga k se na to spozna pa mu pelješ, pa toj to :)

Meni se punce najbolj dopadejo na skuterjih :) Mogoče cesten oz naked (rs?) tut, ampak za 50ccm - prešvoh mašina.

Poglej si kakšne skuterčke, pa ne samo po bolhi imaš tudi avto net :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem za 13. rojstni dan dobila skuterja, kymco cobra 50 .. z njim sem se vozila 3 leta, od takrat je v družinski uporabi - se pravi 7 let vsega skupaj in vse, kar je bilo do zdaj narobe, je to da je šel akumulator... se pravi NIČ, super skuterček...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej na primer meni so lepi če že skuteri od cpi-ja uni ki zgledajo bl športno.

drugače se pa sama odloči.

al pa kaka yamaha tzr 50 isto ni slaba čist odvisno od okusa :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!