Skoči na vsebino

16. MOTO SREČANJE MOTO KLUB-a ŠKORPIJON (Brežice - Vel. Malence)


scor2000

Priporočene objave

poglej na prvo stran :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj uletel zvecer, se v dnevu postavl sotore, se napapal rostiljade, spil borovnicke in neki pirov, pol okrog devetih pa sam kabum... je bila akcija, drzal unionovega jurcka k da bi bil naš... :)

hvala bogu je blo hitr konc, tko da se je festa nadaljevala...

zjutri je pa padal kr fajn do ene devetih, k je nehal smo pospravil mokre sotore, spil kufe in picil po suhem v Lasko na ohcet!

Pohvala organizatorjem za ves trud in organiziranost v teh situacijah, mal smo se edin nategnil z nabavo bonov, k smo pol ugotovil da je za hrano treba placevat s cashom!

post-3877-1218894419_thumb.jpg

post-3877-1218894603_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas ne bo....žal je vreme preslabo.... :angry: pa drugič...

upam pa da kdor je dol da se majo dobr.....

NE NI RES :nono: :nono: , TE ČAKALI :cry: :cry: , PROGRAM IZPELJALI v OBEH DNEH !!!!!!

RES BLO V PETEK NA ROBU ampak nekateri so ga za šanki žural do jutra !!!!!

V SOBOTO POPOLDAN VREME OK!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj uletel zvecer, se v dnevu postavl sotore, se napapal rostiljade, spil borovnicke in neki pirov, pol okrog devetih pa sam kabum... je bila akcija, drzal unionovega jurcka k da bi bil naš... :)

hvala bogu je blo hitr konc, tko da se je festa nadaljevala...

zjutri je pa padal kr fajn do ene devetih, k je nehal smo pospravil mokre sotore, spil kufe in picil po suhem v Lasko na ohcet!

Pohvala organizatorjem za ves trud in organiziranost v teh situacijah, mal smo se edin nategnil z nabavo bonov, k smo pol ugotovil da je za hrano treba placevat s cashom!

post-3877-1218894419_thumb.jpg

post-3877-1218894603_thumb.jpg

ZA TEZAVE Z BONI

SE ISKRENO OPRAVIČUJEMO !!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečanje je bilo ok. Razumem, da je imel nekdo drug hrano preko ok - samo plačljivi zajtrk, madona kot da nebi mogli par jajc spečt - standard.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo prišli v soboto in na srečo prodali naprej preveč kupljenih bonov. Glede na razmere, ki so se zgodile bi vseeno pohvalil za dobro izpeljan moto dogodek. Striptizete se mi ni dalo čakati, zato sva jo s punco prej popihala domov. Tudi motorjev je bilo za videt kar nekaj.

post-1151-1218980624_thumb.jpg

post-1151-1218980688_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo prišli v soboto in na srečo prodali naprej preveč kupljenih bonov. Glede na razmere, ki so se zgodile bi vseeno pohvalil za dobro izpeljan moto dogodek. Striptizete se mi ni dalo čakati, zato sva jo s punco prej popihala domov. Tudi motorjev je bilo za videt kar nekaj.

Halo prijatelj,to si bil ti,mi ni prej kapnilo :krneki: ,no se kaj vidimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, res je blo super, svaka čast našim Škorpijonom... :worship:

Sicer sma pa bila malce razoćarana nad Panoramsko oz. turistično vožnjo... Lansko leto je bila dosti daljša vožnja, letos pa samo smer Brežice skozi mesto pa nazaj na Malence... :closedeyes:

Ampak OK, jim je oproščeno... :naughty:

Popravljeno . Popravil suzaGSXR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so tud razočaral mau škorpijoni... bla sem v soboto, ful neč motorju! če jih je blo 30 vse skup.. :hmm: pa velik se jih je že zgodi domou pobral... pa itak je vreme mau zaj... škoda :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so tud razočaral mau škorpijoni... bla sem v soboto, ful neč motorju! če jih je blo 30 vse skup.. :hmm: pa velik se jih je že zgodi domou pobral... pa itak je vreme mau zaj... škoda :(

Če je bilo mal motorjev, pa niso krivi Škorpijoni, ampak vreme. Pa tud motorjev ni bilo 30 ampak dosti več. Si lahko videla na panoramski (če si bila tam). V danih vremenskih razmerah, mislim da je fešta uspela popolno.

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE NI RES :nono: :nono: , TE ČAKALI :cry: :cry: , PROGRAM IZPELJALI v OBEH DNEH !!!!!!

RES BLO V PETEK NA ROBU ampak nekateri so ga za šanki žural do jutra !!!!!

V SOBOTO POPOLDAN VREME OK!!!!!

vedla sem...vedla sem.... :headbang: da bi šlo skos pa me ni nihče poslušal...... :angry: :angry:

men je res žal.. :cry: .....ta vreme....sej bo še prilika.... B)

trudili ste se pa zelo v to ne dvomim...... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je zajebal ampak fešta je bla vseen enkratna...škorpijoni vsaka vam čast..tko ko zmer najbolši vikend v letu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so tud razočaral mau škorpijoni... bla sem v soboto, ful neč motorju! če jih je blo 30 vse skup.. :hmm: pa velik se jih je že zgodi domou pobral... pa itak je vreme mau zaj... škoda :(

ja sam eno 0 si pozabla, po slabem vremenu da ti do 15h pada dež je tudi to za nas popolnoma OK

številka je točna !!!!!! smo na vsak motor nalepili številko

PRIJAVLJENIH JE BILO 78 KLUBOV KATERE BOM OBJAVIL JUTRI, VSAK OD NJIH JE DOBIL

ZAHVALO ZA UDELEŽBO !!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je zajebal ampak fešta je bla vseen enkratna...škorpijoni vsaka vam čast..tko ko zmer najbolši vikend v letu :OK:

HVALA, vsaka čast vsem ki so imeli "jajca" pridet po enem najslabših vremenskih pogojih !!!!!!!

VSE STE CARJI :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedla sem...vedla sem.... :headbang: da bi šlo skos pa me ni nihče poslušal...... :angry: :angry:

men je res žal.. :cry: .....ta vreme....sej bo še prilika.... B)

trudili ste se pa zelo v to ne dvomim...... :worship:

pa kapco nabavu..... :evilgrin:

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, res je blo super, svaka čast našim Škorpijonom... :worship:

Sicer sma pa bila malce razoćarana nad Panoramsko oz. turistično vožnjo... Lansko leto je bila dosti daljša vožnja, letos pa samo smer Brežice skozi mesto pa nazaj na Malence... :closedeyes:

Ampak OK, jim je oproščeno... :naughty:

ja zaradi vremena smo morali res skrajšati panoramsko, po vsem orkanskem vetru, dežju in toči upam

pri vas na nekaj kredita

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto blo dobro...kotleti pa čevapi so bli odlični :D ....pa še 3. mesto smo dobli :naughty:

3.mesto...v čem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

DAN in ostali kolegi, prijatli, klubi in ostali

HVALA ZA UDELEŽBO, KER VEM DA VAM KAKOR NAM NI BILO LAHKO

PREDVSEM V PETEK, KER JE MALO MANJKALO DO POPOLNEGA KONCA !!!!!!

HVALA VSEM TISTIM KI STE DRŽALI ŠOTOR DA GA NI ODPIHNILO :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam eno 0 si pozabla, po slabem vremenu da ti do 15h pada dež je tudi to za nas popolnoma OK

številka je točna !!!!!! smo na vsak motor nalepili številko

PRIJAVLJENIH JE BILO 78 KLUBOV KATERE BOM OBJAVIL JUTRI, VSAK OD NJIH JE DOBIL

ZAHVALO ZA UDELEŽBO !!!!!!

moj ni dobo nalepke :P ....sem se med panoramsko prikluco skupini in tudi z njo prisel na prireditev

3.mesto...v čem?

igrah :D

Popravljeno . Popravil aless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!