Skoči na vsebino

16. MOTO SREČANJE MOTO KLUB-a ŠKORPIJON (Brežice - Vel. Malence)


scor2000

Priporočene objave

DAN in ostali kolegi, prijatli, klubi in ostali

HVALA ZA UDELEŽBO, KER VEM DA VAM KAKOR NAM NI BILO LAHKO

PREDVSEM V PETEK, KER JE MALO MANJKALO DO POPOLNEGA KONCA !!!!!!

HVALA VSEM TISTIM KI STE DRŽALI ŠOTOR DA GA NI ODPIHNILO :worship: :worship: :worship: :worship:

NZK-jst sem ga tud :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kapco nabavu..... :evilgrin:

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

:cry: :cry: ..........

pršparej.... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj ni dobo nalepke :P ....sem se med panoramsko prikluco skupini in tudi z njo prisel na prireditev

igrah :D

ti jo posljemo ali prinesemo !!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto blo dobro...kotleti pa čevapi so bli odlični :D ....pa še 3. mesto smo dobli :naughty:

čevapi so bili preslani in zelo majhni. bljak :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam eno 0 si pozabla, po slabem vremenu da ti do 15h pada dež je tudi to za nas popolnoma OK

številka je točna !!!!!! smo na vsak motor nalepili številko

PRIJAVLJENIH JE BILO 78 KLUBOV KATERE BOM OBJAVIL JUTRI, VSAK OD NJIH JE DOBIL

ZAHVALO ZA UDELEŽBO !!!!!!

sory nekaj ne drži.sigurno smo se zadnji vpisali pod št. mislim,da 63 malo prelistal prijave ,vmes nekaj prečrtanih in nekaj izmišljenih klubov.zahvale pa nam tudi nobeden ni dal.bili smo pa tudi verjetno

najštevilčnejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je bilo, sam res škoda, da vam jo je vreme zagodlo, k drgač bi bila še večja fešta! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sory nekaj ne drži.sigurno smo se zadnji vpisali pod št. mislim,da 63 malo prelistal prijave ,vmes nekaj prečrtanih in nekaj izmišljenih klubov.zahvale pa nam tudi nobeden ni dal.bili smo pa tudi verjetno

najštevilčnejši.

:evilgrin: Nekateri pri vpisu očitno niso vedeli eni za druge ( ali pa niso več vedeli ... :naughty: ). Tako na uč se mi zdi , da je takšnih bilo cca.:4 ali 5

Zadnje dve zahvali sem nesel direkt na oder ko jih je naš maršal že delil predstavnikom klubov.

Verjetno ste se vpisali kasneje, takšnih imam na vesti do sedaj kakih deset - pošlji naslov - PTT nekaj malega še dela.-- :rolleyes: -- boji tudi to prinesli.

Celoten seznam klubov - razmišljam o objavi - bom malce pregledal : Zakon o varstvu osebnih podatkov (ZVOP-1), Ur.l. RS, št. 86/2004,Ur.l. RS, št. 113/2005-ZInfP, 51/2007-ZUstS-A, 67/2007, 94/2007-UPB1

:closedeyes: :closedeyes:

Se opravičujem za kiks pri zahvalah, moje delo, moj zajeb,.. :headbang: :headbang: :headbang:

Vseeno hvala, ker ste prišli preganjat dež... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fešta je itak taka kot si jo sam narediš. Meni je blo fajn. Spoznal par ljudi, med njimi tudi Zdrawca, ponosnega lastnika nekdaj mojega Triumpha. Kritika kuhinji - čevapi razpolovljeni, tako da sem v bistvu dobil 3 normalno velike. Razočaran sem pa bil nad nedeljskim jutrom. Dva klubska reveža sta čistila WCje, ostalih (škorpijonov)nikjer. Zajtrka (plačljivega) je zmanjkalo, čeprav nas ni prespalo prav veliko tam. OK - golaž je še bil, me pa ni privlačil ob 8.00 AM. Kar me je pa razkurilo je to, da sem si celo kavo moral plačati. Mislim, da je to prvič odkar hodim po srečanjih, to je 9 let.

Čista komerciala, mislim, da je blo 3/4 pešadije.

Povlečem črto. 385 čudovitih kmjev, dobra družba, odlično kosilo na poti proti domu, ostalo v pozabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sory nekaj ne drži.sigurno smo se zadnji vpisali pod št. mislim,da 63 malo prelistal prijave ,vmes nekaj prečrtanih in nekaj izmišljenih klubov.zahvale pa nam tudi nobeden ni dal.bili smo pa tudi verjetno

najštevilčnejši.

ja lepo ker ste oglasili, vendar ste prisli JAKO POZNO (ko grejo eni že spat) (to je popolnom razumljivo ker ste bili še na enem zboru) tako da:

1. zahvale so se podeljevale na odru, NISMO POZABILI NA VAS JO DOBITE PRIPOROČENO PO POŠTI!!

2. prečrtani ali izmišljeni, eh... TI SO BILI VSI NA ODRU - prečrtani in izmišljeni

3. čevapčiči tud men niso bli nič posebnega MA PA VSAK SVOJ OKUS

4. od MC ste bili res najštevilčnejši

RESPECT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fešta je itak taka kot si jo sam narediš. Meni je blo fajn. Spoznal par ljudi, med njimi tudi Zdrawca, ponosnega lastnika nekdaj mojega Triumpha. Kritika kuhinji - čevapi razpolovljeni, tako da sem v bistvu dobil 3 normalno velike. Razočaran sem pa bil nad nedeljskim jutrom. Dva klubska reveža sta čistila WCje, ostalih (škorpijonov)nikjer. Zajtrka (plačljivega) je zmanjkalo, čeprav nas ni prespalo prav veliko tam. OK - golaž je še bil, me pa ni privlačil ob 8.00 AM. Kar me je pa razkurilo je to, da sem si celo kavo moral plačati. Mislim, da je to prvič odkar hodim po srečanjih, to je 9 let.

Čista komerciala, mislim, da je blo 3/4 pešadije.

Povlečem črto. 385 čudovitih kmjev, dobra družba, odlično kosilo na poti proti domu, ostalo v pozabo.

:eek: nekateri ki so delal so šli spat ob 6h zjutraj, jaz osebno se s tem zborom zajebavam (Zabavam) že 14 dni sem si privoščil in šel spat ob 4h

bil nazaj ob 8.15h in se je kava kuhala ZASTONJSKA, se pa ZMERAJ KUHA PRI SPODNJIH ŠOTORIH ŠKORPIJONOV

KRITIKO SPREJEMAMO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater smo se ga :whistle:

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

resnično žal da se nismo spoznal !!!!!

a se je kaj :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je bilo, sam res škoda, da vam jo je vreme zagodlo, k drgač bi bila še večja fešta! :worship:

:eek: :eek: :eek: :eek:

kje ste pa vi bli vsi?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek sem se odpravil na vožnjo iz Gorenjske proti Kočevju, nato Bela Krajina obisk zbora na Brežicah.

Vreme je držalo, žur se je počasi delal... potem pa veter in dež. Tega res ne privoščim nobenemu organizatorju.

Ker zjutraj nisem nameraval prespati nikjer, sem bil zvečer v to pač prisiljen. KAPO DOL za jogije, ki so jih Škorpijoni postavili v kozolcu. To je pa res prijazna gesta. Drugače bi moral ležati nekje za šankom ali na klopci, kot pozabljen pijanec.

Moram rečt, ca mi je bil žur všeč in da mi je še posebej všeč vzdušje, ko ljudje "skupaj stopijo" in držijo šotore, da jih veter ne odpihne.

Zjutrej sem pa edino zajebal, ker nisem še čez dan ostal tam in se po lepem vremenu vrnil domov.

Marty

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek sem se odpravil na vožnjo iz Gorenjske proti Kočevju, nato Bela Krajina obisk zbora na Brežicah.

Vreme je držalo, žur se je počasi delal... potem pa veter in dež. Tega res ne privoščim nobenemu organizatorju.

Ker zjutraj nisem nameraval prespati nikjer, sem bil zvečer v to pač prisiljen. KAPO DOL za jogije, ki so jih Škorpijoni postavili v kozolcu. To je pa res prijazna gesta. Drugače bi moral ležati nekje za šankom ali na klopci, kot pozabljen pijanec.

Moram rečt, ca mi je bil žur všeč in da mi je še posebej všeč vzdušje, ko ljudje "skupaj stopijo" in držijo šotore, da jih veter ne odpihne.

Zjutrej sem pa edino zajebal, ker nisem še čez dan ostal tam in se po lepem vremenu vrnil domov.

Marty

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

VSI STE CARJI - RAZMERE BLE IZREDNO SLABE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

resnično žal da se nismo spoznal !!!!!

a se je kaj :photo:

jap, moram malo pošlihtat slikce :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, moram malo pošlihtat slikce :whistle:

ja te prosim daj kar gor :worship: :worship:

SPREJMEM PA SLABE IN DOBRE, da ne bo zgledal kot da gre voda samo na en mlin :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebat ga..sej ob takđšnem vremenu nimaš kaj pričakovati, razen da ostane motor in glava cela !!!

Drugače pa .... BFM...če bi bli slaki zraven bi blo zadovoljivo, drugače pa ŠANK ROCK rules !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti jo posljemo ali prinesemo !!!!!!!

mogoce bo kje prilika,...drugac pa ni nujno

čevapi so bili preslani in zelo majhni. bljak :headbang:

majhni so res bli ja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lepo ker ste oglasili, vendar ste prisli JAKO POZNO (ko grejo eni že spat) (to je popolnom razumljivo ker ste bili še na enem zboru) tako da:

1. zahvale so se podeljevale na odru, NISMO POZABILI NA VAS JO DOBITE PRIPOROČENO PO POŠTI!!

2. prečrtani ali izmišljeni, eh... TI SO BILI VSI NA ODRU - prečrtani in izmišljeni

3. čevapčiči tud men niso bli nič posebnega MA PA VSAK SVOJ OKUS

4. od MC ste bili res najštevilčnejši

RESPECT

"JAKO POZNI" ??mislim,da ni pravila kdaj moraš priti ! eni pridejo ob 3hpa ob 5h gredo,eni samo na promocijsko pa gredo,eni ob 7.3oh vzamejo zahvalo pa gredo;itd.veliko jih izmed npr.30 članskih klubov

pride samo eden.enih pride od ena do dva.enih od ena do pa ne vem koliko. itd.eni gredo spat ob 22h eni ob 24h,eni sploh ne gredo itd.

mi smo bili res samo cca 3 ure tam.ampak bili smo.res ponavadi spotoma.zadnjih 5 let redno.prej občasno."prečrtani in izmišljeni "to pustimo.

2. "čevapčiči" to tudi pustimo.mogoče smo pač samo mi in še nekateri naleteli na slane in majhne.jst sem si sicer prvošu vola.

3.vem kako je zbor organizirati.kako pol vse poteka je pa odvisno od organiziranosti članov.in pridnosti seveda.

4.klube ,ki se trudijo jih tudi podpiramo.pa ni važno kdo so in od kod.najbolj pa tiste,ki jih tudi sami videvamo na drugih zborih.vas sicer bolj malo.ampak imate vseeno našo podporo.tudi respect.

ne podpiramo pa tistih,ki v bistvu nekdo nosi samo še barvo kluba in dela zbor v komercialne namene.predvsem pa tistih,ki jih po slovenskih zborih ni. so pa po tujini,in si dajejo na net slike,ko nazdravljajo

s tisto pijačo,ki so jo prinesli s sabo itd.mislim,da si me razumel malo.

5.skratka glede na vreme.vi imate res velikokrat smolo.to vam ne privoščim.toda ne glede na to,tapravi motoristi pridejo tako ali tako in ni pomembno kako.pri vas je mogoče preveč pešadije.vam to verjetno ustreza in prav je tako,če vam to odgovarja.nam pa žal ne,ker od "toliko motoristov"sicer jih je bilo bolj malo ob našem prihodu;smo jih bolj malo poznali.ker mi radi hodimo na zbore kjer je veliko motoristov.in to zaradi novih poznanstev in druženja z sebi enakimi itd.

6.ne zameriti malo kritik.vsi moramo to sprejemati.tudi mi nismo brez napak. želimo vam še naprej uspešno organizacijo.mi se bomo pa tudi še oglasili.

pa čeprav JAKO POZNO.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek: :eek:

kje ste pa vi bli vsi?????

Ja res ne vem kako si lahko nas zgrešil, še posebi ko smo bile glasne. Kam si pa gledal :evilgrin:

Aja pa borovničk nisva z mojim dobila na vhodu :nono:

drgač je bilo pa čist ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"JAKO POZNI" ??mislim,da ni pravila kdaj moraš priti ! eni pridejo ob 3hpa ob 5h gredo,eni samo na promocijsko pa gredo,eni ob 7.3oh vzamejo zahvalo pa gredo;itd.veliko jih izmed npr.30 članskih klubov

pride samo eden.enih pride od ena do dva.enih od ena do pa ne vem koliko. itd.eni gredo spat ob 22h eni ob 24h,eni sploh ne gredo itd.

mi smo bili res samo cca 3 ure tam.ampak bili smo.res ponavadi spotoma.zadnjih 5 let redno.prej občasno."prečrtani in izmišljeni "to pustimo.

2. "čevapčiči" to tudi pustimo.mogoče smo pač samo mi in še nekateri naleteli na slane in majhne.jst sem si sicer prvošu vola.

3.vem kako je zbor organizirati.kako pol vse poteka je pa odvisno od organiziranosti članov.in pridnosti seveda.

4.klube ,ki se trudijo jih tudi podpiramo.pa ni važno kdo so in od kod.najbolj pa tiste,ki jih tudi sami videvamo na drugih zborih.vas sicer bolj malo.ampak imate vseeno našo podporo.tudi respect.

ne podpiramo pa tistih,ki v bistvu nekdo nosi samo še barvo kluba in dela zbor v komercialne namene.predvsem pa tistih,ki jih po slovenskih zborih ni. so pa po tujini,in si dajejo na net slike,ko nazdravljajo

s tisto pijačo,ki so jo prinesli s sabo itd.mislim,da si me razumel malo.

5.skratka glede na vreme.vi imate res velikokrat smolo.to vam ne privoščim.toda ne glede na to,tapravi motoristi pridejo tako ali tako in ni pomembno kako.pri vas je mogoče preveč pešadije.vam to verjetno ustreza in prav je tako,če vam to odgovarja.nam pa žal ne,ker od "toliko motoristov"sicer jih je bilo bolj malo ob našem prihodu;smo jih bolj malo poznali.ker mi radi hodimo na zbore kjer je veliko motoristov.in to zaradi novih poznanstev in druženja z sebi enakimi itd.

6.ne zameriti malo kritik.vsi moramo to sprejemati.tudi mi nismo brez napak. želimo vam še naprej uspešno organizacijo.mi se bomo pa tudi še oglasili.

pa čeprav JAKO POZNO.

LP

OK, PO DOMAČE ** EVO RUKA :D

sprejmem tvojo kritiko (ker je realna), obljubljamo da bo drugo leto bolje, čevapčiči bodo boljši ker bo itak mislim da drug gostinc

ker se tale ni najbolj iskazal pa čeprav je imel popravni izpit.

Letos nas (kot klub) ni bilo v večjem številu pri vas na zboru (dopust AMPAK TO NI IZGOVOR)

in ti obljubljamo da se vidimo takoj ko kaj organizirate bodisi srečanje, winter party,...

letos hodimo po srečanjih zelo redno.. žal pa mi je da se zmeraj križamo

tole ......in si dajejo na net slike,ko nazdravljajo s tisto pijačo,ki so jo prinesli s sabo itd.mislim,da si me razumel malo.

moram še mal raziskat ker nisem razumel najbolje, ti še napišem komentar

blo pa letos izredno težko, v petek zgledal kot SODNI DAN

pozdrav tebi president

post-3172-1219050397_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res ne vem kako si lahko nas zgrešil, še posebi ko smo bile glasne. Kam si pa gledal :evilgrin:

Aja pa borovničk nisva z mojim dobila na vhodu :nono:

drgač je bilo pa čist ok

dej nek naslo pa ti jih pošljem 1liter :grim :grim

mater spet naši zaj... na vhodu :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bilo mal motorjev, pa niso krivi Škorpijoni, ampak vreme. Pa tud motorjev ni bilo 30 ampak dosti več. Si lahko videla na panoramski (če si bila tam). V danih vremenskih razmerah, mislim da je fešta uspela popolno.

:OK: :OK: :OK:

no ja..sj sm dodala d je vreme zaj.. :) in če primerjaš z lanskim, je biu un svetvoni ane.. škoda k ni blo še letos tko fain vreme... pol bi pa res zažgaal.. :) :OK: ker to pa vem d so škorpijoni zmožni nrdit še več kt letos... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dežju zmeraj posije sonce, takle je zgledalo v soboto proti večeru B)

post-5241-1219062245_thumb.jpg

Spoznal par ljudi, med njimi tudi Zdrawca, ponosnega lastnika nekdaj mojega Triumpha.

jap, kar nekaj novih sm spet spoznal, pa še weč starih srečal :naughty:

post-5241-1219062063_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!