Skoči na vsebino

16. MOTO SREČANJE MOTO KLUB-a ŠKORPIJON (Brežice - Vel. Malence)


scor2000

Priporočene objave

zbor je bil super, če je bilo treba užgat mal pešiade pa ni nobenemu škodilo smo si vsaj mal noge pretegnili in glave zbistrili :blush: ...muzka je tud bla kull, tak da ne j... z takimi fintami...zbor je škorpionom uspel kljub petkovem dežju...hrana je pa tudi bla kull :)

...to je moj vtis iz škorpionov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so pa primorski štosi, nevem a je to naredil prvič, al že večkrat nisem vredu razumel, ko je debata tekla o tem. Osebni podbis.

PA ŠE RES JE !!!!! Primorski prijatli so našmu Deniju naročil, ga lepo prosil, naj le hitro steče do šotora in vzame osebno ter podre šotor

noter pa zagleda od vola glavo, potem jo je zgleda pustu tam Je pa še nek model vrgu resnično kartico (kot zdravstvena) noter in glavo zopet

postavu noter kjer je ostala 3 dni in se veselo pasirala. dans pa jaz odprem in :eek: , j...ti je smrdel

vse romal v kontejner

PRIMORCI STE ZAKON :lol: :lol: :lol: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pošlješ na naslov na osebni wse skup :krneki:

malo sm spravil skup naše slikce :whistle:

:lol1: :lol1: ja to bi mogu kdo nardit.....s hitro pošto..... :D ...drgač pa Zdrawc...fajn slikce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: ja to bi mogu kdo nardit.....s hitro pošto..... :D ...drgač pa Zdrawc...fajn slikce...

sam ne vem kak je Zdrawc zdržu :doze: :doze: , ker vem da ma najrajš tazelenga Laščana :yea1:

pa spil 150piv :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zbor je bil super, če je bilo treba užgat mal pešiade pa ni nobenemu škodilo smo si vsaj mal noge pretegnili in glave zbistrili :blush: ...muzka je tud bla kull, tak da ne j... z takimi fintami...zbor je škorpionom uspel kljub petkovem dežju...hrana je pa tudi bla kull :)

...to je moj vtis iz škorpionov...

:worship: :worship: :worship:

seddgirl je kull :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne vem kak je Zdrawc zdržu :doze: :doze: , ker vem da ma najrajš tazelenga Laščana :yea1:

pa spil 150piv :slap: :slap:

ma Zdrawc je legenda..... :OK: .....ko vsi padejo dol je on še kr pokonc... :D ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pošlješ na naslov na osebni wse skup :krneki:

malo sm spravil skup naše slikce :whistle:

Zdrawc, malce sem si sposodil tvojo galerijo - slikce. Ni bilo časa, da bi sam kaj slikal med dogajanjdm, mam sam slike pripravljanja in pospravljanja..... :headbang: :headbang:

drugač pa sem link na tvoje slikce dal na prvo stran mk-skorpijion .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc, malce sem si sposodil tvojo galerijo - slikce. Ni bilo časa, da bi sam kaj slikal med dogajanjdm, mam sam slike pripravljanja in pospravljanja..... :headbang: :headbang:

drugač pa sem link na tvoje slikce dal na prvo stran mk-skorpijion .....

živ.

da ne bom preveč težil,bi samo to prosil,če ti na strani slike urejaš ? bi samo prosil če lahko na vaši strani popraviš datum slik od freising riders.tiste fotke so od o7 leta in ne 2008

hvala za razumevanje. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živ.

da ne bom preveč težil,bi samo to prosil,če ti na strani slike urejaš ? bi samo prosil če lahko na vaši strani popraviš datum slik od freising riders.tiste fotke so od o7 leta in ne 2008

hvala za razumevanje. :worship:

ne urejam jaz, ampak bom uredil da popravijo....so pa punce :evilgrin: dobr motorje oprale :yea1:

pa tud par modelov :D

kaj je kakšna fešta v planu še za letos?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zaradi vremena smo morali res skrajšati panoramsko, po vsem orkanskem vetru, dežju in toči upam

pri vas na nekaj kredita

ah, sej ni panike, sej vam je ratalo, sam sma vsejen pršla z avtom v soboto (za vsaaaaak slučaj :whistle: ) :rolleyes:

sicer pa kot rečeno, oproščeno, še posebej ker sma iz istega kraja :yea1:

mej se...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živ.

da ne bom preveč težil,bi samo to prosil,če ti na strani slike urejaš ? bi samo prosil če lahko na vaši strani popraviš datum slik od freising riders.tiste fotke so od o7 leta in ne 2008

hvala za razumevanje. :worship:

urejeno............ :whistle:

link

p.s.:

včasih sem samo v dnevih kiksal, sedaj pa že v letih........ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil scorwebm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne urejam jaz, ampak bom uredil da popravijo....so pa punce :evilgrin: dobr motorje oprale :yea1:

pa tud par modelov :D

kaj je kakšna fešta v planu še za letos?

ste pa ažurni.vsaka vam čast.

žurke ni nobene v planu.lohka pa kšno skupaj naredimo neplansko.take so najboljše. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste pa ažurni.vsaka vam čast.

žurke ni nobene v planu.lohka pa kšno skupaj naredimo neplansko.take so najboljše. :worship:

smo zmeraj za stvar :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-220-1219052293_thumb.jpg

post-220-1219052246_thumb.jpg

post-220-1219052762_thumb.jpg

ostalo in vec --> http://www.mkrokovnjaci.com/forum/

HVALA ROKOVNJAČI !!!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

STE :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

si zapomnemo....prijatla spoznaš v nesreči !!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne vem kak je Zdrawc zdržu :doze: :doze: , ker vem da ma najrajš tazelenga Laščana :yea1:

pa spil 150piv :slap: :slap:

in pol naj še kdo reče, da se čudeži nea dogajajo O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol naj še kdo reče, da se čudeži nea dogajajo O:-)

smo Zdrawca spreobrnil :yea1: :yea1: :yea1: ma rajš rdečga zdej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
smo Zdrawca spreobrnil :yea1: :yea1: :yea1: ma rajš rdečga zdej

to ti misliš......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa tistih 150 piv?

si že slišal mogoče tale pregovor: V sili še hudič muhe žre! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!