Skoči na vsebino

16. MOTO SREČANJE MOTO KLUB-a ŠKORPIJON (Brežice - Vel. Malence)


scor2000

Priporočene objave

Scor

Sem se mim danes pelal pa ni blo skor nobenga nikjer,no je vse že kr bilo postavljeno,sam pod kozolcem se pa ne morte cel dan skrivat :whistle:

No ja, se kej vidmo :beer2:

poslus ti, cel teden se zaj.... sonce pa zge 30 in kusur, mater, pa gremo kdaj lahk v kako senco ne..... :whistle:

ko le bla kaka da bi mal po hrbtu s kremco namazala....pa nikjer nobene :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem/o tud z "severa" države na :beer2:

evo to so besede, BRAVO !!!!! :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ga je Italijan prkuru iz HAMBURGA - Nemčija je šel še mal na izlet prej :worship: :worship: :worship: živa resnica

sej ne mors verjamt :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poslus ti, cel teden se zaj.... sonce pa zge 30 in kusur, mater, pa gremo kdaj lahk v kako senco ne..... :whistle:

ko le bla kaka da bi mal po hrbtu s kremco namazala....pa nikjer nobene :unsure: :unsure:

a je kdo kej reku mogoče???? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scor

Sem se mim danes pelal pa ni blo skor nobenga nikjer,no je vse že kr bilo postavljeno,sam pod kozolcem se pa ne morte cel dan skrivat :whistle:

No ja, se kej vidmo :beer2:

DRUGIC SE PA USTAV, KER SMO MEL POLNE HLADILNIKE HLADNEGA PIRČKA !!!!!! :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh kje je sobota..... :whistle: :whistle:

zelo bliz... :devil: pol pa "devil" pride.... :evilgrin:

dej dej v soboto ne bo nič prehudo sonce sijalo....se boš že ohladu do takrat.... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo bliz... :devil: pol pa "devil" pride.... :evilgrin:

dej dej v soboto ne bo nič prehudo sonce sijalo....se boš že ohladu do takrat.... :beer2:

:D :D :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste že kej zakurblal vola... :kva2: ? Mljask :naughty: :naughty: , vola pol pa še kakšen litrček na njega zlit, kako rečt pa bo... žur popoln.

se vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste že kej zakurblal vola... :kva2: ? Mljask :naughty: :naughty: , vola pol pa še kakšen litrček na njega zlit, kako rečt pa bo... žur popoln.

se vidmo

VSE PRIPRAVLJENO, VREME :OK: :OK: :OK: :OK:

vroče za pop...t

trenutno ob 15 uri vse poteka po pričakovanjih !!!!!!!!!!!!!!!!

ljudje se zbirajo......ah moram nazaj se vidimo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da letos ne zmanka mesa hehe. Pa da ne bo vrst pred wc-ji k je bla moja čist živčna. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vreme za1x se drži,bi pa pozno popoldan znala kaka toča udarit-sparno za popizdit,pa mal oblačno (idealno za točo in neurje).čeprav je napoved slaba, upamo da ne bo hujšga....se vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fešta se začela--- bend špila... vreme dobro.... (zgleda da bo šlo mimo), borovničke tud dobre... :naughty:

a zato je zame borovnič zmankal...si ti pred nama z Danom vse zdegustiral....bom moral zdej nazaj prečekirat....;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fešta se začela--- bend špila... vreme dobro.... (zgleda da bo šlo mimo), borovničke tud dobre... :naughty:

sem prso dol, pa sem se nazalost mogo obrnt, ker je glih zacelo sotor "podirat".....pelo sem se pa po ravnem bol nagnjeno ko vcasih v ovinki :P ...pa vlko vej je po cesti blo

....

upam da vam bo jutri bol naklonjeno vreme, pa da bom malo dlje ko 2 min

Popravljeno . Popravil aless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MATER JE PIHAL !!!!! AMPAK HVALA BOGU BREZ VEČJE ŠKODE.....Grem pogledat zopet nazaj

aj držte se pa radi se mejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, tako je blo proti Ptuju, stolklo mi je celi zadek avtomobila, ki je bil sicer pod streho, vendar je šlo po vetru...Toča debelejša od jajca...Misllili smo da bo streha stare bencinske padla na nas...Upam da ste v Brežicah odnesli kaj boljše... :headbang:

dsc00570forum.jpg

dsc00565forum.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas ne bo....žal je vreme preslabo.... :angry: pa drugič...

upam pa da kdor je dol da se majo dobr.....

Popravljeno . Popravil riderrgirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BIL RAVNO DOL. VSE PRIPRAVLJENO ZA FEŠTO, VREME SE JE POPOLNO UMIRILO. DEŽJA NI VEČ. VČERAJŠNEGA RAZDEJANJA NI VEČ OPAZITI :worship: :worship: :worship: , TKO DA BO SIGURNO FAJN DANES POPOLDNE.

VOL SE PA ŽE PEČE :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

PA ŠE NEKAJ FOTK

post-17059-1218882634_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!