Skoči na vsebino

PULA - MC TWIN HORN


Pervy

Priporočene objave

quote: glavno je druzenje ne pa muzika

Pervy, to si pa lepo povedal.

Se strinjam, tudi s tem, da so bili na Biker days sami dragi in priznani bendi, vendar pa (tam sem bila cel teden)treba je priznati, da je bila muzika (mogoce z izjemo kakšnega benda) "u nulo" -beri zelo dobra- , vsaj kar se mene tice.

Ceprav ni bilo dosti ljudi, v resnici je bilo žalostno vse do cetrtka, so vsaj skupine privabile pešcico ljudi pred oder.

Logicno je, da množica vlece, visoka vstopnina pa odganja, zato... le kdo bi se tu našel...

Absolutno pa je bilo na plaži 100:1, vendar se jaz od tam - z izjemo Posodi mi jurja - bendov bolj malo spomnim.

Jackie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:150 kun za vikend je absolutno prevec. predvsem so vsi obsedeni z nekimi glasbenimi zvezdami ki naj bi privabile ljudi, pozabljajo pa da je to srecanje motoristov

150 Kun = 4.200 Sit (Lendava 4.300 Sit)

Cene so nekako iste, se ti ne zdi?

Twin Horni so bli zakon, ampak sopotniki na motorjih so vseeno placali vstopnino (ceprav simbolicnih 50 Kun-pet velikih pirov)

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sem pozabil napisat, da 150 kun se "pozerem" enkrat ampak ce si tam cel teden (kar je smiselno ce zadeva traja en teden) je prislo cez 500 kun!?!?!?!?! .

predstavljaj si da prides iz nemcije in planiras en teden ostat! a bos pol cez teden drugje pa samo za vikend prisel? tudi nemcem 500 kun ni malo (to mi je rekel en harlyjas iz nemcije)! je vseeno 140 DEM!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

150 kun in pa znani bendi??? lepo prosim...v petek naj bi bili KISS...zaradi katerih sem naceloma tudi pristal na placilo vstopnine. Kultni bend in kot nekaksne ikone najstniskega rock n rolla...potem pa sem popolnoma znorel ko sem videl prevaro - kiss tribute band...neka posrana italijanska kopija kissov. Kolega ki je bil z mano je znorel in sel v backstage in se drl na kitarosta YOU SUCK!! in kaj mu je odvrnil...YEAH I KNOW, BUT IT"s ALL ABOUT MONEY...mislim...naslednji dan je bilo popolno mrtvilo cez dan - nikogar... Zvecer pa potem Saxon, za katere pa ne bi mogel trditi kako je bilo, ker sem koncert prespal pod odrom, do odra sem se nekako prisel potem pa iz obupa in protesta prespal koncert...

Ce ne bodo drugo leto naredili skupnega tedna so biker days v riti...

AK: MK Tangic odlicno...kromirane nemske celade in pa tangice...uaaa...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ce ne bodo drugo leto naredili skupnega tedna so biker days v riti...

saj ni vazno ce bodo twin horni spet meli beach party, jaz za biker days ne bom jokal!

tako sem nazadnje 98' bil ker mi je blo pol dosti vsega.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa neki rada rekla:

jaz sem bila sopotnica na motorju, pa nisem nic placala vsopnine. So mi samo gor štampiljko butnili, to je pa tudi vse.

Žal vse bejbe, ki ste tudi kot sopotnice na motorjih na Twin Hornih placale 50 kun.

Jaz sem pa zato vec pila hehehhe

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sopotnice so placale samo ko je bil en tip na vratih, ko so se nekateri pritozli so ga zamenjali in pol niso placale nic! ene so mele smolo!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZBOR BIL JE BEDA ( OBA )

Udeležba v primerjavi s prejšnjimi leti nikakva. Beach party prevec povprecen, Biker Days pa z namenom obrati obiskovalca (pa še nategnt s famoznimi skupinami), pa še prazn je blo bolj ali manj.

Ce Twin Horni ne bi imeli zelo ugodne lokacije (ob morju) pa ne vem koliko motoristov bi sploh še prišlo naslednje leto v Pulo.

V glavnem ce primerjamo z Lendavo = dosti slabše .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom koga prizadel.

Beach party je bil zelo u redu zbor. Vendar ni bilo neke rekordne udeležbe, pa tudi prostor je bil nekoliko premajhen in nabit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvic: tudi jaz kot sovoznica placala 50 kun! Se zgodi.

Drugic: Anubis, vse skupine, tudi ostale "znane", razen seveda Creedens-ov, so bili Atribute-i. To je marsikoga zmedlo, ampak tudi na plakatih piše. Se spet zgodi.

Tretjic: Twin Horni so na koncu itak ratali pravi kaos, tako da je bila vstopnina itak zadnje, kar bi še kdo gledal. Štempilke so se itak dale ponaredit( z roke na roko),ostali pa so lahko hodili tudi s parkirišca, kjer je nekdo podrl mrežo že prvo noc...?!

Cetrtic: Ja, prostor je bil res majhen za tako množico. Verjetno ni nihce pricakoval, da bo ta zbor tako množicno obiskan. Drugo leto bo ta problem verjetno urejen...

Jackie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja guzva je bila v kampu ker je blo prevec ljudi, ampak malo naprej je bil se en plac za kampirat (pri stari avstro-ogerski kasarni). je pa res da jih dosti mogoce ni vedelo za njega.

no drugo leto bo verjetno tudi informiranost boljsa ker dosti ljudi sploh ni vedelo kje je kateri zbor oz. kaj je kje.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bil zbor zelo dober... seveda ob upostevanju, da je bilo premalo prostora za vse sotore...

'nuff said!!

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Meni je bil zbor zelo dober... seveda ob upostevanju, da je bilo premalo prostora za vse sotore...

'nuff said!!

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Men se je zdel enkratno. Je pa res, da ce ne bi imel plaže, mene ne bi bilo.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice - za naslednje leto predlagam mogoce kako našo ( bivša Yu) legendarno grupo MOGOCE

LP

uzzy

aaaa,kako to mislis? grupa se imenuje mogoce,ali kaj mislis?

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Drugic: Anubis, vse skupine, tudi ostale "znane", razen seveda Creedens-ov, so bili Atribute-i. To je marsikoga zmedlo, ampak tudi na plakatih piše. Se spet zgodi.

Hmm, "suprise" v soboto naj bi bili Status Quo in to brez Tribute priveska, pa so mi modeli na vhodu razložil, da sem za brez veze iz Splita vozu, ker so kao odpovedal.

Biker Days sucks, ne vem kako je blo na plaži sam po temu kar berem Lendava pa Brda kraljujejo.

Zoolo

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

:OK: POZDRAVLJENI :OK:

Zanima me, če je 02.09.2006 srečanje v Puli?

LP :kva2: :kva2:

Poglej na moto dogodhe malo nižje, pa boš videl kar nekaj strani o letošnjem beach partyju !!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!