Skoči na vsebino

Izposoja Yamaha motorja


bnkslo

Priporočene objave

Zdravo,

zanima me, če obstaja v Sloveniji lahko tudi Avstriji podjetje, kjer bi lahko najel motor za 3 dni. Vprašal sem na Delta Team ampak te usluge nimajo v ponudbi. Zanimam se za model XT660Z Tenere.

Hvala za pomoč.

bnk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se tudi meni zdi glupo, da ne moreš prit do testne vožnje oz. da so samo nekateri modeli za to namenjeni. Če prodajajo Tenerejko, potem naj poskrbijo tudi za testne vožnje. Daš polog in to je to. Drugače pa je XTR zelo podobna XTZ, tako da če ne gre drugače se pa s XTR-ko zapelji, pa boš videl kaj in kako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dozzi

To se tudi meni zdi glupo, da ne moreš prit do testne vožnje oz. da so samo nekateri modeli za to namenjeni. Če prodajajo Tenerejko, potem naj poskrbijo tudi za testne vožnje. Daš polog in to je to. Drugače pa je XTR zelo podobna XTZ, tako da če ne gre drugače se pa s XTR-ko zapelji, pa boš videl kaj in kako.

Sem tudi to študiral, samo če bom že 7000 EUR dal za motor se hočem z njim vozit. Testna vožnja pri nas zgleda, da se pelješ po parkirnem prostorju prodajalca ali pa narediš en krog po ulici... Izkušnje ko sem kupoval prvi motor...

Sem klical v Yamaho Avstrija. So mi takoj pomagali s par trgovci, ki to ponujajo. Bom probal pri sosedih. Zaniimvo je samo, da glavni zastopnik Yamahe v SLO te možnosti nima.

bnk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharona05

hej, odvisno od kod si. na ptuju je center yamahe, tdm-ko so dali za 1 dan...

Sem iz Mb. Ni mi pa problem se odpeljat tudi 200 km...

V Avstriji ponujajo izposojo tri podjetja ampak so iz Dunaja. Je pa cena izposoje 110 EUR/dan in 0,4 EUR na prevožen kilometer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ptuju nič ne računajo... sicer odvisno ali bi ga ti imel na probo za nakup ali pa samo za izlet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!