Skoči na vsebino

prodaja


sen

Priporočene objave

Zanima me ali je kdo že prodajal motor preko srbskega podetja BRAMIL SPORT DOO??

Pa me zanima če je to varno?

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim bodite bolj specifični pri naslovih tem. Sem se že veselil, da me boš presenetil z nižjo ceno kokošjih jajc na koseški tržnici. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem že mislil, da ne gre huje... :slap:

Svaka čast!!! :OK:

You can not even imagine how bad it can go. Stay tuned! :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Desert Soul
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali je kdo že prodajal motor preko srbskega podetja BRAMIL SPORT DOO??

Pa me zanima če je to varno?

al si pametn da ti kar škodi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne bi bilo varno? Bramila pa ja vsakdo pozna. Pa dolgoletno tradicijo prodaje ima, pa za celo Evropo ima žez prodajo rabljenih vozil.

Zdaj pa zares: v Sloveniji težko prodaš motor, pa bi poskusil v Srbiji..?

Sen, sam sebi odgovarjaš...??? :? :eek: :eek:

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš ostat brez motorja in brez denarja... izvoli. Slovenija ima večji trg potencialnih kupcev. Če ga misliš prodat, ga prodaj tu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali je kdo že prodajal motor preko srbskega podetja BRAMIL SPORT DOO??

Pa me zanima če je to varno?

nisi napisal na kakšen način pa se malček norca iz tebe delajo-mo, allora če jim misliš kr motor pustit pa čakat šolde mislim da bo kar dolgo trajalo, če pa je to varijanta oglasa ali interneta pa ne vidim nevarnosti, če ti kupec nakaže ali prinese denar, je pa Srbija zanimiv trg za rabljene motorje... good luck .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš ostat brez motorja in brez denarja... izvoli. Slovenija ima večji trg potencialnih kupcev. Če ga misliš prodat, ga prodaj tu!

Verjetno italijani in nemci razmišljao podobno o nas. No na srečo ne vsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali je kdo že prodajal motor preko srbskega podetja BRAMIL SPORT DOO??

Pa me zanima če je to varno?

Jaz tudi svojega prodajam in me je ravno včeraj klical en iz številke +381635....., če se ne motim je to srbija? Je pa en kolega prodal zadnjič motor na hrvaško za zelo dobro ceno, sem pa tudi malo počekiral malo hrvaške strani in sem i zdi da so tudi avtomobili precej dražji tam. Nova poslovna ideja :naughty: :naughty: ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu dobra opcija, že kličem Bramila če vzame enga ducatija v prodajo ... :evilgrin:

Tolk slabo pa tut njim ne gre ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je tudi klical en iz Nemčije ko sem avto na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) prodajal. Zdej pa mi povejte, a ni sumljivo, da nekdo iz Nemčije iz kjer mi na veliko uvažamo avte, išče avto ravno v Sloveniji? Druga zanimivost, o gotovini ni hotu slišat, samo ČEKI!!! Moj odgovor je biu "ONLY CASH". Od takrat ga nisem slišal. Tko da če se boš že spuščal v kakšne take podvige, CASH ONLY, ne sprejemaj kšnih čekov, kateri so lahko brez kritja (za kar zveš kasneje ko motorja že nimaš več, denarja pa tudi ne).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je tudi klical en iz Nemčije ko sem avto na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) prodajal. Zdej pa mi povejte, a ni sumljivo, da nekdo iz Nemčije iz kjer mi na veliko uvažamo avte, išče avto ravno v Sloveniji? Druga zanimivost, o gotovini ni hotu slišat, samo ČEKI!!! Moj odgovor je biu "ONLY CASH". Od takrat ga nisem slišal. Tko da če se boš že spuščal v kakšne take podvige, CASH ONLY, ne sprejemaj kšnih čekov, kateri so lahko brez kritja (za kar zveš kasneje ko motorja že nimaš več, denarja pa tudi ne).

Jst ti kupim avto.... lahk na čeke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je tudi klical en iz Nemčije ko sem avto na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) prodajal. Zdej pa mi povejte, a ni sumljivo, da nekdo iz Nemčije iz kjer mi na veliko uvažamo avte, išče avto ravno v Sloveniji? Druga zanimivost, o gotovini ni hotu slišat, samo ČEKI!!! Moj odgovor je biu "ONLY CASH". Od takrat ga nisem slišal. Tko da če se boš že spuščal v kakšne take podvige, CASH ONLY, ne sprejemaj kšnih čekov, kateri so lahko brez kritja (za kar zveš kasneje ko motorja že nimaš več, denarja pa tudi ne).

Tud jas sem napisal prvo pare potem prepis. In ostal sem drez odgovora. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miran iz Črnomlja ima veliko izkušenj s podjetjem Bramil Sport Doo. Mogoče bi se posvetovali z njim? :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!