Skoči na vsebino

na korčulo z motorjem


murkydj

Priporočene objave

12 ur???

Ob dveh popoldne sem štartal iz Postojne, in petnajst do sedmih sem bil v Drvniku na trajektu!

Pa sploh ni šlo hitro...

Sem res mal na grobo specificiral :slap:

Namen je bil tudi raziskovanje in iskanje zanimivih kampov, tako da so bili postanki zelo pogosti :)

Popravljeno . Popravil rumenicestak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Hotel Adria v Veli luki,ce se ne motim;vem se za vsaj enega Motosvetovca,ki je bil letos tam :worship:

ja Hotel Adria super res nasploh pa vožnja do korčule res nepozabno res da sem bil spodaj samo 3dni ampak je blo super šel v četrtek prišel pa v nedeljo zvečer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in žena sva v nedeljo prišla nazaj: Ajdovščina, Bihač, Jajce, Mostar, Neum; Črna gora- Kotar, Dubrovnik, Orebič, Korčula, Pupnatska Luka (4dni ležanja) ; Omiški gusari zbor motoristov; Sinj po makedamu v Knin po makedamu v Benkovac pa po jadranki domov. Kar huda fura je bla.

post-20301-1222805529_thumb.jpg

post-20301-1222805633_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupnatska luka!

:worship:

Prelepo je tam. Se vidi na slikicah ... super!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupnatska luka!

:worship:

Prelepo je tam. Se vidi na slikicah ... super!

Edino dol je jebeno prit...kak enduro moped ali pa se lepse da prides s colnom iz morske strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino dol je jebeno prit...kak enduro moped ali pa se lepse da prides s colnom iz morske strani

Od septembra je asfalt do plaže ! K. :headbang: Je blo prej že bolje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od septembra je asfalt do plaže ! K. :headbang: Je blo prej že bolje!

Cist dol al kaj?? Avgusta se ni blo...pa se vmes so nekaj delali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino dol je jebeno prit...kak enduro moped ali pa se lepse da prides s colnom iz morske strani

Uf, ja. Smo nekaj let nazaj sprobali! Pa sem si obljubila, da bom ko bom velika, prišla le še s čolnom.

Od septembra je asfalt do plaže ! K. :headbang: Je blo prej že bolje!

A da je asfalt? :worship:

In zakaj bi bilo to slabše kot prej? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se plaž tiče mi korčula ne diši ker so preveč take običajne :) Delujejo mi kot plaže na celini. Sam imam raje divje plaže k je tut dostop težji. Kar se tiče cen je kr dokaj poceni za hrvaško obalo, ampak raje produžim do lastova k je kamp še cenejši pa plaže bol lepe. Spet odvisno od človeka. Ker un kamp na lastovu je baje bolj na črno pa je vse tko po domače narjeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se plaž tiče mi korčula ne diši ker so preveč take običajne :) Delujejo mi kot plaže na celini. Sam imam raje divje plaže k je tut dostop težji. Kar se tiče cen je kr dokaj poceni za hrvaško obalo, ampak raje produžim do lastova k je kamp še cenejši pa plaže bol lepe. Spet odvisno od človeka. Ker un kamp na lastovu je baje bolj na črno pa je vse tko po domače narjeno :)

Se pravi poznaš Proizd, Tri porte, Karbune, Prižbo,....? Sicer pa plaža je plaža, bolj važna je oddaljenost do prvega šanka :whistle: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi poznaš Proizd, Tri porte, Karbune, Prižbo,....? Sicer pa plaža je plaža, bolj važna je oddaljenost do prvega šanka :whistle: ....

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!