Skoči na vsebino

Podaljšanje vozniškega


premza

Priporočene objave

Včeraj sem se po dolgem odlašanju le spravu podaljšat vozniško.

Že zdaj precej zdelano (tud popisano s prepovedmi :oops: :oops: ) vozniško so mi podaljšali do (mojega) 80. leta. :!: :!: :!:

Premza pri 80-ih na motorju, v žepu pa muzejska vozniška s sliko nekega 17-letnika. :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: ... ma sem se tud jaz stiri leta nazaj sprasevala, ce bom pri osemdesetih sploh se ziva ali pa bom okoli furala kako leseno berglco... :roll: :? ... logika pod velikim :?: ... in potem poslusamo 78-letni gospod spregledal stop znak, posledice pa... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v žepu pa muzejska vozniška

He, he Premzl. Če jo boš do osemdesetega po žepih vlačil bo to le še nekakšna krpica menda roza barve.

Ne skrbi, mnogo pred tvojim 80. rojstnim dnem, bodo zamenjali obrazec, obliko ali pa vsebino in si boš moral kupiti novo. In to verjetno večkrat, zato ni nobene nevarnosti, da se bo stari deda z mlado sliko naokoli važil :wink: :evil: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premza pri 80-ih na motorju, v žepu pa muzejska vozniška s sliko nekega 17-letnika.  :)  :)  :)  :)  :)  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :wink:

A nisi svoje slike dal? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preverite do kdaj vam velja vozniško dovoljenje :!: :!:

Če vam je že poteklo in vas ustavijo plavi :arrow: 90jurčkov

Tud jst mam zdej novga, ki mi vela do 80-tega leta starosti, takrat pa bom moral verjtn iti že na kakšen zdravniški pregled :(,če ga bom hotel podalšati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 80.leta?!

Za koliko let se pa podaljšujejo vozniška dovoljenja??

Moje velja 10 let.

Men so ga podaljšali za dobrih 50 let :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri 80 - ih bomo pa glih v ta boljš letih za na cesto (avto, motor). :roll: :roll: :roll:

PS poglejte do kdaj vam velja izpit, ker po tem datumu za ta plave to pomeni baje kazen :arrow: kakor da ga sploh nebi imel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 80.leta?!

Za koliko let se pa podaljšujejo vozniška dovoljenja??

Moje velja 10 let.

Men so ga podaljšali za dobrih 50 let :D :D :D

Mi ni nič jasno, zakaj so pa meni samo za 10let dali vozniško??!!

Pa zdravsvteni pregled sem imel vse ok!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premza pri 80-ih na motorju, v žepu pa muzejska vozniška s sliko nekega 17-letnika. :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :D :D :wink:

En kolega je imel pred časom tamalga viragota, potem pa je presedlal na nekaj močnejšega. Virageca pa obdržal - zaradi fotra.

Fotr je star 74 let, nekoč tudi sam motorist, sedaj pa ga leta bašejo. Vozi se še lahko, ampak na motor in z njega pa se s teževo spravi, bog ne daj da bi ga bilo treba preparkirat ali s tal pobrat. No in viragec je ravno pripraven zanj. Ima zelo nizek sedež in lahek je. Sin mu doma pomaga na motor, potem se on zapelje en krog, in tako nekajkrat na mesec. Smeji pa se mu potem še tri dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi ni nič jasno, zakaj so pa meni samo za 10let dali vozniško??!!

Kdaj so ti ga pa izdali? Verjetno že nekaj časa nazaj. Ko ga boš šel podaljšati, ti ga bodo podaljšali do tvojega 80. rojstnega dne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je blo vozniško izdano pred 1.5. 1998 je blo za 10 let..... po tem datumu pa se izdaja do 80. leta ..... al pa podaljša veljavnost... tko da kr po vozniško za vse večne čase :lol: :roll: :oops:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do takrat ko mi velja vozniško, me verjetno ne bo več med šoferji, bom pa angelčkom pripovedoval, da jaz pa še imam izpit.

A se boste z angelčki na piru dobival?? Ta bife bi pa moral nekje na nevtralnem področju bit, nekje med spod pa zgoraj. Ker hudičke verjetno ne bojo gor spustil. No, pa ko se vse modernizira pa spreminja, mogoče tudi. :twisted: :twisted: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, ne se sekirat. Oni zgoraj bodo imeli, kot si napisal en bifejček, mi spodaj pa dobimo pravi pravcati bar s programom. Ne boš imel nobene želje se gor švercati, da boš z noge za šankom na hitrico pir zvrnil in okoli gledal, če da te kdo ne vidi :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo upamo lahko, da bo pivo primerno ohlajeno, ker toplo pač ni za pit, zato bi pa bil raje bliže angelčkom, kot pa onim drugim :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toča je vedno dol letela, še nikoli gor. V najslabšem primeru si bomo pa z njo za hlajenje piva pomagali.

Če misliš, da je zgoraj hladno, se motiš. So angelčki kar v nekakšne haljice ogrnjeni, eni pa tudi ritke kažejo. V vašem buffetu bo pivo prav gotovo toplo (20 do 25 °C) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je blo vozniško izdano pred 1.5. 1998 je blo za 10 let..... po tem datumu pa se izdaja do 80. leta ..... al pa podaljša veljavnost... tko da kr po vozniško za vse večne čase :lol: :roll: :oops:

lp

Aha, ja moje je bilo izdano 6.9.1996.

Ok, hvala za pojasnilo, še dobro da na forumu imamo ljudi z različnih področij. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič zafurana tema. Si jo že ti bolj v obliki heca postavil (naštepal skoraj dva milijona Smeškov).

So pa vsi, ki česa niso razumeli ali vedeli dobili odgovore na svoja vprašanja ali dvome.

Da smo pa vmes malo preširoke ovinke sekali je pa zato, da si narod zadeve bolje zapomni. Saj šolniki in šolajoči se pravijo, da je potrebno šolo narediti bolj prijazno. Mi smo jo popestrili s štosi iz podstrešja in iz kleti. :lol:

Če še kdo česa ne ve o podaljšanju vozniških dovoljenj, naj vpraša. Če ne vemo odgovora, se zlažemo :evil: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!