Skoči na vsebino

Fotoreportaža kolenčkanja


21

Priporočene objave

Komentar velja za obe fotki..

Več gasa in več hitrosti, saj je motor skoraj pravokotno na cesto :rolleyes: No malo heca, ampak za kolenčkanje je ta nagib premajhen..

Seveda pa nikakor ne pravim, da morta zrej po cesti po ovinkih bolj žgat. Daleč najboljša in tudi najbolj varna varianta je, da se en dan zapeljeta do Marofa ali Racelanda in tam odpeljeta par krogov.. Bo garantirano šlo do kolena :)

Po cesti se pa ne igrat in nikakor na silo kaj počet! Še najmanj pa v ovinek hitreje pripeljat, kot je še tista meja ziher in varnega počutja, samo zato da bi po kolenu šlo. Videl že dosti primerov, ko je v takih situacijah šlo po kolenu, pa potem zraven še po komolcu, čeladi, ipd.. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako gre pa po dežju...

...in pri 16°C spolzkem Hungaruringu. Zanimivo, kak nam v dežju noge vun štrlijo :P

post-281-1250703895_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: tačke od LSL so mislim da nekih 20-30€

Se dobi tud kaj za cbr600f od LSL za tak pocen gnar? :) Al pa če veš kje se da pozanimat, google je nekak skop :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dobi tud kaj za cbr600f od LSL za tak pocen gnar? :) Al pa če veš kje se da pozanimat, google je nekak skop :)

ups..pozabu še na nosilce ki jih moraš kupit..

evo louis ima..tut za tvojo..

pride pa cca 50€ vse skupi..

mal pobrskej po loisovi strani..

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentar velja za obe fotki..

Več gasa in več hitrosti, saj je motor skoraj pravokotno na cesto :rolleyes: No malo heca, ampak za kolenčkanje je ta nagib premajhen..

Seveda pa nikakor ne pravim, da morta zrej po cesti po ovinkih bolj žgat. Daleč najboljša in tudi najbolj varna varianta je, da se en dan zapeljeta do Marofa ali Racelanda in tam odpeljeta par krogov.. Bo garantirano šlo do kolena :)

Po cesti se pa ne igrat in nikakor na silo kaj počet! Še najmanj pa v ovinek hitreje pripeljat, kot je še tista meja ziher in varnega počutja, samo zato da bi po kolenu šlo. Videl že dosti primerov, ko je v takih situacijah šlo po kolenu, pa potem zraven še po komolcu, čeladi, ipd.. :closedeyes:

sej je že šlo po kolenu enkrat al pa dvakrat :whistle: ..no, nevem kak bi se drugač znašlo tistih par praskic gor na kolenčniku :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je že šlo po kolenu enkrat al pa dvakrat :whistle: ..no, nevem kak bi se drugač znašlo tistih par praskic gor na kolenčniku :krneki:
šmirkl papir :hmm:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To majo tam, kjer uporabljajo tudi fostrastere :)

Ne širit krive vere....to se dobi na vsakem bolšem toaletnem prostoru... :whistle:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentar velja za obe fotki..

Več gasa in več hitrosti, saj je motor skoraj pravokotno na cesto :rolleyes: No malo heca, ampak za kolenčkanje je ta nagib premajhen..

Seveda pa nikakor ne pravim, da morta zrej po cesti po ovinkih bolj žgat. Daleč najboljša in tudi najbolj varna varianta je, da se en dan zapeljeta do Marofa ali Racelanda in tam odpeljeta par krogov.. Bo garantirano šlo do kolena :)

Po cesti se pa ne igrat in nikakor na silo kaj počet! Še najmanj pa v ovinek hitreje pripeljat, kot je še tista meja ziher in varnega počutja, samo zato da bi po kolenu šlo. Videl že dosti primerov, ko je v takih situacijah šlo po kolenu, pa potem zraven še po komolcu, čeladi, ipd.. :closedeyes:

Kaj pa drža, da ne visim preveč z motorja? Sicer na Racelandu sem tudi bil..drajsal kot pri norcih, nevrjeten občutek :)...na cesti sem samo trikrat dotaknil (malo podrsal) z desno nogo :hmm: ....kaj pa naj, sem malokrat podrajsal, tko da se da še vedno na prste prešteti :lol1:

Hmm, bom probal hitreje, samo mi zmeraj neki v glavi govori, da mi bo zdrsnila guma :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, bom probal hitreje, samo mi zmeraj neki v glavi govori, da mi bo zdrsnila guma :headbang: :headbang:

Ravno o tem sem govoril!! Dokler ti nekaj v glavi govori, da bo zdrsnila guma, ne probat hitreje.. Ker to pomeni, da boš na silo nekaj probaval in to je recept za pizdarijo..

Ti se lepo vozi v skladu s svojimi sposobnostmi, tako da se počutiš varno. Pejt še enkrat ali dvakrat na Raceland ali Marof, da nabereš še nekaj znanja in izkušenj in potem bo prišlo koleno samo od sebe, brez, da bi ti nekaj v glavi govorilo, da bo guma spustila :)

Se mi zdi, da vas večina pozablja samo bistvo

Čez ovinke ne letiš, oziroma motorja ne nagibaš zato da boš drsal s kolenom. Ampak ravno obratno. Ko si tako hiter, da v ovinkih dosegaš določen nagib, šele potem uporabiš koleno za boljši filing in občutek.

Torej ne voziš hitro zato da kolenčkaš, ampak ko pač voziš hitro sam po sebi, potem kot pripomoček uporabiš koleno. Koleno je posledica hitre vožnje ne vzrok zanjo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, bom probal hitreje, samo mi zmeraj neki v glavi govori, da mi bo zdrsnila guma :headbang: :headbang:

To je en lažnivc, saj vsi namreč vemo, da guma pa res NIKOLI ne zdrsne. Kvečjemu se asfalt spodmakne sam od sebe ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno o tem sem govoril!! Dokler ti nekaj v glavi govori, da bo zdrsnila guma, ne probat hitreje.. Ker to pomeni, da boš na silo nekaj probaval in to je recept za pizdarijo..

Ti se lepo vozi v skladu s svojimi sposobnostmi, tako da se počutiš varno. Pejt še enkrat ali dvakrat na Raceland ali Marof, da nabereš še nekaj znanja in izkušenj in potem bo prišlo koleno samo od sebe, brez, da bi ti nekaj v glavi govorilo, da bo guma spustila :)

Se mi zdi, da vas večina pozablja samo bistvo

Čez ovinke ne letiš, oziroma motorja ne nagibaš zato da boš drsal s kolenom. Ampak ravno obratno. Ko si tako hiter, da v ovinkih dosegaš določen nagib, šele potem uporabiš koleno za boljši filing in občutek.

Torej ne voziš hitro zato da kolenčkaš, ampak ko pač voziš hitro sam po sebi, potem kot pripomoček uporabiš koleno. Koleno je posledica hitre vožnje ne vzrok zanjo!!!!

Ja kot pravijo, počasi se daleč pride. Ja tko je bilo, ko sem šel drugič na Raceland sem padel...zdej grem skozi ovinke še počasneje kot prej-pussy :D

Pod odebeljeni tisk se podpišem, imaš čisto prav...samo kaj ko je tok lepo slišati zvok skrrrr :)...no sej bom probal počasi, naslednji iziv mi je obiskati N.Marof...čim prej

To je en lažnivc, saj vsi namreč vemo, da guma pa res NIKOLI ne zdrsne. Kvečjemu se asfalt spodmakne sam od sebe ...

Hahahahahaha, dobra, sem s stola padel :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!