Skoči na vsebino

Fotoreportaža kolenčkanja


21

Priporočene objave

...in pri 16°C spolzkem Hungaruringu. Zanimivo, kak nam v dežju noge vun štrlijo :P

Hungaro v dežju drsi ko pes, sm se samo na ene par ovinkov vozu z kolenom po mokrem... pol pa v malne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko maol takole berem o problemih pri polaganju, ker se brusi po tačkah. Imam sam enak problem na svojem fazerju in me zanima če je tole primerna rešitev, ker sem prabral v temi da se je na hornetki obnesl. Me pa zanima če je to tale komplet?

post-16543-125174646539.jpg

post-16543-125174647631.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko maol takole berem o problemih pri polaganju, ker se brusi po tačkah. Imam sam enak problem na svojem fazerju in me zanima če je tole primerna rešitev, ker sem prabral v temi da se je na hornetki obnesl. Me pa zanima če je to tale komplet?

Kolk vidm, to pride na obstoječ 'adapter' nosilc al kak eni pravjo, tak da v bistvu pride na isto višino, vsaj jaz si tak razlagam. Dejte me popravt če se motm, bi tud jz nabavu, če bi prdobu kak centi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko maol takole berem o problemih pri polaganju, ker se brusi po tačkah. Imam sam enak problem na svojem fazerju in me zanima če je tole primerna rešitev, ker sem prabral v temi da se je na hornetki obnesl. Me pa zanima če je to tale komplet?

Kolk vidm, to pride na obstoječ 'adapter' nosilc al kak eni pravjo, tak da v bistvu pride na isto višino, vsaj jaz si tak razlagam. Dejte me popravt če se motm, bi tud jz nabavu, če bi prdobu kak centi :)

to je to ja..

kot prvič so tačke krajše in že zaradi tega dobiš kak cm..

kot drugo na koncu niso debele 2cm ampak 0,5 cm..

nekaj definitivno pridobiš..

jaz s tem kompletom na hornetki nisem drajsal po tleh pa je bila prednja pnevmatika znucana skoraj čisto do roba..

no, še vedno lahko vložiš 5x toliko denarja in kupiš dirkalne nastavljive tačke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je to ja..

kot prvič so tačke krajše in že zaradi tega dobiš kak cm..

kot drugo na koncu niso debele 2cm ampak 0,5 cm..

nekaj definitivno pridobiš..

jaz s tem kompletom na hornetki nisem drajsal po tleh pa je bila prednja pnevmatika znucana skoraj čisto do roba..

no, še vedno lahko vložiš 5x toliko denarja in kupiš dirkalne nastavljive tačke ;)

ja to je pa res. Bo treba glih nabavt, sm kurc k gre lonc tud po tleh :D, maš za tle kako rešitev? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tist komplet ko sem mal višje slike nalimu nisem nikjer zasledil al je cena za par ali za vsako posebej, gledal sem pa pri louisu?

za par..skupaj te pride nekih 50€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker77 maš povsem prou.

R1 četudi l99 je povsem nekaj drugega od GSX750F, ki je nekje ala Hornet.

Pa sm z R1 naredu šele 500 km.

In sem hudo hvaležen tistim/tistemu, ki me je prepričal v to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker77 maš povsem prou.

R1 četudi l99 je povsem nekaj drugega od GSX750F, ki je nekje ala Hornet.

Pa sm z R1 naredu šele 500 km.

In sem hudo hvaležen tistim/tistemu, ki me je prepričal v to.

škoda k te ni prepričal v nakup enega pravega nakeda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tist komplet ko sem mal višje slike nalimu nisem nikjer zasledil al je cena za par ali za vsako posebej, gledal sem pa pri louisu?

Na štender si pa pozabil. Tukaj se nahaja katapult!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo kdo reku da v svojo temo nč ne lepm :P

Na 4. sliki pa kapo dol,sej z ušesom drajsaš:):worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki pa je bil v mislih?

Vendar mi nakedi na splošno ne potegnejo.

Recimo ta nova 1000 RR ali kakorkoli že je od Honde. Mi zgleda ko"tifusar" z gas masko:slap:. Pa ves veter fašeš, .... Sem bil parkrat z Z750 na AC (premik do recimo Unca),

pa me je hotel veter porint z motorja.:BUA:

R1 je uletela, ker je bla available za budget, ki je bil na razpolago. Odločitev je bila SS.

škoda k te ni prepričal v nakup enega pravega nakeda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

k je tko nikakvo vreme mal slikce gledam kolk je blo letos luštno, k smo bli včasih tolk poredni da smo morali cele dneve klečat :naughty: še dobr da smo lahko vsaj kolena menjaval :P

post-163-125216021011_thumb.jpg

post-163-125216022375_thumb.jpg

post-163-125216026619_thumb.jpg

post-163-125216028212_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

trance_25_naughty.gif še dobr da smo lahko vsaj kolena menjaval tongue.gif

worship.gif pa ne sam kolena, ti zlo mal manjka, pa bi rabu drsnike še na komolcih trance_44_wink5.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena moja iz marofa.

Niiiiiiiiceeeeeeeeeeee...trance_40_thumbup.gif Ta cilj morm jz drugo leto dosečt, za letos mi je zmanjkal cajta...no pa sj mam komi od maja izpit, tk da mislim da nism tavelik zamudnik glede kolenčkanja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!