Skoči na vsebino

Fotoreportaža kolenčkanja


21

Priporočene objave

Sem opazil v temi, da nekdo izredno NE prenese kolenčkanja po cestah (opazil po negativnih točkah), pa me zanima ali je to le iz zavisti, ali pa res nekdo tega NE odobrava?

Če že vprašaš - jaz res tega NE odobravam. :xx: Ampak minusov nisem delil...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem opazil v temi, da nekdo izredno NE prenese kolenčkanja po cestah (opazil po negativnih točkah), pa me zanima ali je to le iz zavisti, ali pa res nekdo tega NE odobrava?

Uf, da zdej slišmo mashino :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem opazil v temi, da nekdo izredno NE prenese kolenčkanja po cestah (opazil po negativnih točkah), pa me zanima ali je to le iz zavisti, ali pa res nekdo tega NE odobrava?

Tipična slovenska foušijaglare.gif

Da ne bom minusov fasov ena iz Marofabiggrin.gif

post-16610-125517529825_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že vprašaš - jaz res tega NE odobravam. trance_32_shutup.gif Ampak minusov nisem delil...

D.

Ja, tud sam vem da to NI ravno pravilno dejanje, ampak useeno se pa kdaj pa kdaj prekršim...trance_14_devil2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kolenčaknjem po cesti ni nič narobe, če to počneš tam kjer je primerno in na način, ki ustreza cestni vožnji.. Problem je samo v tem, ker se folk tega velikokrat ne drži in leti po kolenu povsod ter tako kot da bi bili na dirki..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je samo v tem, ker se folk tega velikokrat ne drži in leti po kolenu povsod ter tako kot da bi bili na dirki..

Dirka "Kdo bo prej v grabnu" .... Na koncu, na podelitvi, pa ni publika vesela, ampak jočejo ... namesto pokala pa sveče ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka "Kdo bo prej v grabnu" .... Na koncu, na podelitvi, pa ni publika vesela, ampak jočejo ... namesto pokala pa sveče ...

kšno svojo fotko naloži, ne pa da sam pametuješ v tej temi :nono:

aja da nav offtopic, ena izmed zadnjih slikc letos :blush:

post-20290-125520767666_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kšno svojo fotko naloži, ne pa da sam pametuješ v tej temi trance_26_nono.gif

aja da nav offtopic, ena izmed zadnjih slikc letos blush.gif

Misano? Panonia? Brno? Hungaroring? Grobnik?evilgrin.giftrance_34_sleepy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mashina, sem ti pa jest dal 2+. Na pisti marsikdo "pristane", štoparca ne laže...

Sam na uni tazadni sliki pa res en gimnastičar tko visi z motorja, da je bil na kolenu najbrž že 10m pred ovinkom... :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kšno svojo fotko naloži, ne pa da sam pametuješ v tej temi :nono:

aja da nav offtopic, ena izmed zadnjih slikc letos :blush:

samo mali nasvet, notranja noga gre ven, zunanja (zgornja) noga pa ob tank ne pa da obe stran štrlita :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo mali nasvet, notranja noga gre ven, zunanja (zgornja) noga pa ob tank ne pa da obe stran štrlita :whistle:

če preveč dol visiš in puskušaš na vsak način ''na koleno'' je to bolj teško izvedljivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kšno svojo fotko naloži, ne pa da sam pametuješ v tej temi :nono:

aja da nav offtopic, ena izmed zadnjih slikc letos :blush:

Kaj pa tok šparaš??? A ne upaš nagnt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo mali nasvet, notranja noga gre ven, zunanja (zgornja) noga pa ob tank ne pa da obe stran štrlita :whistle:

Kaj češ, minimoto stlye :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kšno svojo fotko naloži, ne pa da sam pametuješ v tej temi :nono:

aja da nav offtopic, ena izmed zadnjih slikc letos :blush:

Brez zamere, sam men tole mal smešn zgleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, sam men tole mal smešn zgleda...

vi kar zalagite bl če upate pri 15 stupinjah, zto sm pa še napisal ena zadnjih letos.... se da sklepat da je iz jeseni, aja pa v istem dnevu jih je na ridah kar nekaj padlo, tolk da nism še jest reskirov, sploh pol nazadnje je padu še en frend s takmu mutorjamwacko.gif

dol pa visim malce bolj samo zato da z drsnikom pridem do stika z afsvaltom ker je biv mrzu, ker imam potem boljši občutek in hitreje začutim kdaj je "meja"....tongue.gif newem tako sem se navadivrolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!