Skoči na vsebino

Fotoreportaža kolenčkanja


21

Priporočene objave

Itak si ti že mim, tole prej zgleda "tačkanje".... whistle.gif

Končno edn k ni trance_28_offtopic.gif ... Drgač pa zgleda bl škornčkanje ;)

No pa še eno škornčkanje in kolenčkanje... da ne bo avtor teme slučajn trance_28_offtopic.gif hehe

Nova tehnika škornokolenčkanje trance_25_naughty.gif

post-13467-125561282901_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P182, zakon slika :worship:

Od ostalih me pa malo preseneča odziv, nekdo da sliko gor, kjer "ne pretirava" pa ga vsi skritizirate da ni primerna podlaga, planinski klubi in nevem kaj še vse

Potem da nekdo sliko gor tako kot P182, ki je meni zelo všeč, motor kr fajn nagnenj, tukaj pa nisem 1ga komentarja prebral da ni taprava podlaga?

Kaj, ste sami dvoličneži? Nekomu pišete da ni primerna, drugemu ne...Kje je razlika?

Tega res nerazumem.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti ti minimoto kolenčkar....

Trenutno pri svoji 125 kubičnih centimetrih mislim da sem glede kolenckanja naredil veliko, in nobenemu nitimalo ne zavidam...Samo govorim situacijo na motosvetu oz. dvoličnost določenih osebkov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ja...nekaj lahko tudi v tej smeri...ampak na slabše fotke komentirajo da niso primerne podlage, na njegovo ki je meni super pa ne?

Nevem no...sej nebom več :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena iz gandijevega arhiva :)

Hm, ja...nekaj lahko tudi v tej smeri...ampak na slabše fotke komentirajo da niso primerne podlage, na njegovo ki je meni super pa ne?

Nevem no...sej nebom več :topic:

neprimerna podlaga:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo mali nasvet, notranja noga gre ven, zunanja (zgornja) noga pa ob tank ne pa da obe stran štrlita :whistle:

Ti ne razumeš - to ma obe 'razprti' da je pripravljen na 'hitro kombinacijo ovinkov' :lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od ostalih me pa malo preseneča odziv, nekdo da sliko gor, kjer "ne pretirava" pa ga vsi skritizirate da ni primerna podlaga, planinski klubi in nevem kaj še vse

Potem da nekdo sliko gor tako kot P182, ki je meni zelo všeč, motor kr fajn nagnenj, tukaj pa nisem 1ga komentarja prebral da ni taprava podlaga?

Kaj, ste sami dvoličneži? Nekomu pišete da ni primerna, drugemu ne...Kje je razlika?

Tega res nerazumem.....

Starim butlom, ki s o v končni fazi tudi že kdaj kaj na pisti pokazali, in ki imajo izkušenj 5-krat več kot jaz (po letih, kilometrih, in 100-krat več na dirkališču) načeloma ne težim, ker je brezveze ...

Mladim bumbarjem, ki se šele učijo in ki jim še niti približno niso stvari jasne (ne v 'varno', ne v 'dirkaško' smer), je pa smiselno povedati kaj kritičnega in tudi dati kako opozorilo.

Skratka - ne gre za dvoličnost, gre za oceno smiselnosti trošenja energije ...

Še kakšno vprašanje mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starim butlom, ki s o v končni fazi tudi že kdaj kaj na pisti pokazali, in ki imajo izkušenj 5-krat več kot jaz (po letih, kilometrih, in 100-krat več na dirkališču) načeloma ne težim, ker je brezveze ...

Za to, da imaš 5x več izkušenj kot ti menim, da ni potebeno biti star butl /butl..

Prav rad bi te enkrat videl peljat.. me zanima, če se pelješ vsaj četrt tako dobro, kot otresaš gofljo.

En nasvet samo zate ..če imaš motor, še ne pomeni, da si motorist, še manj pa pomeni to, da lahko daješ nasvete drugim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to, da imaš 5x več izkušenj kot ti menim, da ni potebeno biti star butl /butl..

Prav rad bi te enkrat videl peljat.. me zanima, če se pelješ vsaj četrt tako dobro, kot otresaš gofljo.

En nasvet samo zate ..če imaš motor, še ne pomeni, da si motorist, še manj pa pomeni to, da lahko daješ nasvete drugim.

En nasvet zate - vzami tablete ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En nasvet zate - vzami tablete ...

A k poveš resnico si psihopat? :glare:

Al si kak racing stručko, ker če preberem temo niso nobenmu nikol svetvou kako naj nardi da izpleje stvar bolje, ampak sam skoz pluvaš neki...Sam mal grem po ketonal pol pa nadaljujem :headbang:

da ne bom preveč :topic:

post-7229-125579557909_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A k poveš resnico si psihopat? :glare:

Al si kak racing stručko, ker če preberem temo niso nobenmu nikol svetvou kako naj nardi da izpleje stvar bolje, ampak sam skoz pluvaš neki...Sam mal grem po ketonal pol pa nadaljujem :headbang:

da ne bom preveč :topic:

Ej fantje pa dajte si mashino na ignore, jaz zdaj prav raje prebiram forum ko ne berem njegovih objav. Edino kar me moti je da ko ga nekdo citira mi še vedno pokaže kaj je napisal. V njegovih nevemkoliko tisoč objavah niti enega pametnega stavka ni povedal. Zdaj če je otrok, kot mislim da je, mu je oproščeno, če je pa toliko star kot pravijo pa velika žalost za njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to, da imaš 5x več izkušenj kot ti menim, da ni potebeno biti star butl /butl..

Prav rad bi te enkrat videl peljat.. me zanima, če se pelješ vsaj četrt tako dobro, kot otresaš gofljo.

En nasvet samo zate ..če imaš motor, še ne pomeni, da si motorist, še manj pa pomeni to, da lahko daješ nasvete drugim.

Zgolj v vednost in ravnanje ...

Statistika je neizprosna: vsak četrti umrli voznik na slovenskih cestah je star od 18 do 24 let. Povzročitelji so največkrat moški.

Za tako stanje s(m)o soodgovorni tudi tisti, ki mularije ne opozarja(jo)mo dovolj oziroma ne prenaša(jo)mo znanja in izkušenj na mlajše na ustrezen način, ki bi zagotavljal manj žrtev na cestah.

Toliko o teh rečeh za danes. V razmislek še - bojda nekateri na tem forumu, vase zaverovani do amena in polni samo-šopanja z adrenalinskimi dosežki, celo trdijo, da je kolenčkanje v primerjavi z manj agresivno vožnjo celo varnejši način soudeležbe v igri, ki ji rečemo promet na javnih voznih površinah ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti ti minimoto kolenčkar....

Trenutno pri svoji 125 kubičnih centimetrih mislim da sem glede kolenckanja naredil veliko, in nobenemu nitimalo ne zavidam...Samo govorim situacijo na motosvetu oz. dvoličnost določenih osebkov...

Zakaj minimoto kolenčkar???

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje pa dajte si mashino na ignore, jaz zdaj prav raje prebiram forum ko ne berem njegovih objav. Edino kar me moti je da ko ga nekdo citira mi še vedno pokaže kaj je napisal. V njegovih nevemkoliko tisoč objavah niti enega pametnega stavka ni povedal. Zdaj če je otrok, kot mislim da je, mu je oproščeno, če je pa toliko star kot pravijo pa velika žalost za njega.

jz sm ga že vidu in je ena gromozanska gora, za katero se celo sonce skrije in postane te strah, da se zlepa pokakcaš v gate! Pa ni šale pri tem :winkiss:

Je pa res, da ste morda malček preveč napadli juree-ta, edini modri nasvet je bil tisti z nogo, da ma obe ven, vse ostalo se mi zdi nesmiselno, saj fant niti slučajno ni preveč nagnil in kot je napisal, tako bolje nadzoruje situacijo, kar je konec koncev res. Če je nekomu smešno, naj se briga zase, če ima kdo moder nasvet ga pa naj napiše.

Pa kaj jz vem k sm še "mulo" :whistle:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!