Skoči na vsebino

Fotoreportaža kolenčkanja


21

Priporočene objave

a me kdo nauci gdo tko kolenckaT?...al pa d mi sam usnovne scene powe..k jest mam tak filing kt d mi bo motor spodnesl

Popravljeno . Popravil anzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a me kdo nauci gdo tko kolenckaT?...al pa d mi sam usnovne scene powe..k jest mam tak filing kt d mi bo motor spodnesl

Prvo se nauči pisat :P Potem obišči kakšno delavnico varne vožnje, ali kakšno pisto ala N.Marof.

Imaš pa veliko o tem napisanega TUKAJ !

P.S.: ne sili na koleno oz ne tišči kolena v asfalt...pride samo od sebe pri pravilni tehniki.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a me kdo nauci gdo tko kolenckaT?...al pa d mi sam usnovne scene powe..k jest mam tak filing kt d mi bo motor spodnesl

Sam ti priporočam knjigo Matije Gustatnčiča (popravte me če se motim). Sicer ne govori veliko o t.i. kolenčkanju ampak z več samozavesti greš v ovinek (vsaj pr men je blo tko), kar sčasoma pripelje do kolenčkanja. Zdej pr men lih drsnik malo drsa-ni lih za pohvalt, ampak kokr ti pravim, meni jo je tudi nek uporabnik priporočal, tak da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti priporočam knjigo Matije Gustatnčiča (popravte me če se motim). Sicer ne govori veliko o t.i. kolenčkanju ampak z več samozavesti greš v ovinek (vsaj pr men je blo tko), kar sčasoma pripelje do kolenčkanja. Zdej pr men lih drsnik malo drsa-ni lih za pohvalt, ampak kokr ti pravim, meni jo je tudi nek uporabnik priporočal, tak da...

Knjiga g. Mitja Gustinčiča - Magisterij vožnje

Pa tema je namenjena bolj slikovnemu kot pisnemu materialu -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo ena šolska, še iz lanskega leta... še en mesec pa bodo nove slikce :OK:

post-163-1227643181_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. še en mesec pa bodo nove slikce :OK:

:glare: ..še 4 mesece če bo sreča..

drugače pa lepo... N. Marof :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!