Skoči na vsebino

Fotoreportaža kolenčkanja


21

Priporočene objave

In curak zarad tega kaj bolj stoji?? :evilgrin:

Curak tud brez tega stoji kadar more!!!! :P

To bi mogu kaj ti probat ker si že v letih :P ..baje je bolše od viagre :evilgrin: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te bom popravu :D

Curak tud brez tega stoji kadar mora!!!! :P

To bi mogu kaj ti probat ker si že v letih :P ..baje je bolše od viagre :evilgrin: :yes:

Ker kdr more pomeni nekaj drugega :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Curak tud brez tega stoji kadar more!!!! :P

To bi mogu kaj ti probat ker si že v letih :P ..baje je bolše od viagre :evilgrin: :yes:

:naughty: :rolleyes::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog za bodoče - napišite s katerim motociklom je bilo izvajano "kolenčkanje" vsaj na tistih slikah kjer ne vozite cestakov in iz same slike model motorja ni razviden, manj vzpodbudno se mi zdi pisanje lokacije... (razen dirkališč) nekak imam občutek, da po vsaki taki fotki kak pubec naslednji dan polaga v istem ovinku, ker je "fčeraj na forumi vido eniga ko je tam po koleni pelau"

Zgolj predlog, nikakor debata, vsak po svoji presoji........

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si na vseh slikah motorjev ti, RVT??? Aja, pa v temi časi motosvetovcev na GROBNIKU si še pozabil odgovorit na eno vprašanje. hahahah Najboljša zame je tale z gsxr-jem, pride verjetno tudi v mojo garažo 1000-ka in sicer k7(čez par dni, toooooo). Aja, če je kdo iz kočevja, mi naj lepo prosim pošlje privat sporočilo, namreč od tam imam namen kupit oz menjat za SD gixxerja.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kaj pa tebi ni jasno?

fotoreportaža?? kolenčkanja... torej naloži kako sliko pametno če jo maš če ne pa zip it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa tebi ni jasno?

fotoreportaža?? kolenčkanja... torej naloži kako sliko pametno če jo maš če ne zip it

:trance_33_sleep: nič mi ni jasno, sami dobri dirkači, kako znate tko fajn pelat? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:trance_33_sleep: nič mi ni jasno, sami dobri dirkači, kako znate tko fajn pelat? :unsure:

še enkrat..FOTO REPORTAŽA..in nima nobene veze z omenjeno temo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še enkrat..FOTO REPORTAŽA..in nima nobene veze z omenjeno temo..

Fantje ne se razburjat, seveda, :winkiss: .. evo še ena moja, mal starejša, pa kljub temu. :wacko:

Pozdrav :yea1:

post-66-1240953091_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Gianni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u matr rumenko... se je pa pod tvojo težo ornk potlačil motor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tud gre poooooččas zmer bl prot tlem :blush: sam kaj k niam bene tehnike :closedeyes: ..bi mi prvu mogu sploh kdo kej razložt mau d jo neb po nepotrebnem usjala ke po tleh :whistle:

moja ritka uglavnem se nagne čez sam ko je treba motor ustavt na mestu, d sploh pridem z nožicami do tal :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tud gre poooooččas zmer bl prot tlem :blush: sam kaj k niam bene tehnike :closedeyes: ..bi mi prvu mogu sploh kdo kej razložt mau d jo neb po nepotrebnem usjala ke po tleh :whistle:

moja ritka uglavnem se nagne čez sam ko je treba motor ustavt na mestu, d sploh pridem z nožicami do tal :rolleyes:

Mal si na youtube filmčke od kneedragging poglej, pa na strani get your knee down mal prebereš o tem, pol daš pa motor na stojal pa mal probaš kr tko se na motorju presedat da dobiš mal filinga, ko pa to nardiš se pa zmenš s kakim motosvetovcem ki to obvlada za kakšno učno urico na dirkališčo, parkirišču, krožnem al pa na cest, kar ti bol odgovarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že kar stara slika z Racelanda, prvic na progi, slo je bolj tako tako. Ni se glih za hvalit, vendar počasi bo že, imamo še cas.

lp

post-14902-1241513972_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tud gre poooooččas zmer bl prot tlem :blush: sam kaj k niam bene tehnike :closedeyes: ..bi mi prvu mogu sploh kdo kej razložt mau d jo neb po nepotrebnem usjala ke po tleh :whistle:

moja ritka uglavnem se nagne čez sam ko je treba motor ustavt na mestu, d sploh pridem z nožicami do tal :rolleyes:

Hola dečva,

noben problem, je čist enostavno!! pridi kdaj z nami na Marof, ti bomo razložili in pokazali, pa boš kmalu tkole... pa še Irenčko pripelji :)

post-163-1241514206_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal si na youtube filmčke od kneedragging poglej, pa na strani get your knee down mal prebereš o tem, pol daš pa motor na stojal pa mal probaš kr tko se na motorju presedat da dobiš mal filinga, ko pa to nardiš se pa zmenš s kakim motosvetovcem ki to obvlada za kakšno učno urico na dirkališčo, parkirišču, krožnem al pa na cest, kar ti bol odgovarja.

Uuu hvalja lepa :worship:

Hola dečva,

noben problem, je čist enostavno!! pridi kdaj z nami na Marof, ti bomo razložili in pokazali, pa boš kmalu tkole... pa še Irenčko pripelji :)

Bi blo zanimiv ja :yes: ja ma sej brez Irenčko pa tk ne upam :evilgrin: , tak d če bo tud ona ZA pol komot :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!