Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

košta pa 250€, vsaj tolk sm jst dal v Celju, delali smo pa na poligonu Ljubečna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa lahko izvem, kolk mam kazenskih?

Link do obrazca, ki ga pošlješ, da zveš koliko pik maš

http://www.arhiv.mp.gov.si/fileadmin/mp.gov.si/pageuploads/2005/PDF/obrazci/potrdilo_EKT.pdf

Pri ministrstvu za pravosodje se v okviru kazenske evidence vodi skupna evidenca o številu kazenskih točk za storilce prometnih prekrškov in o pravnomočnih odločbah o prenehanju veljavnosti vozniškega dovoljenja. Z zbranimi osmimi točkami ste o stanju samodejno obveščeni, s trinajstimi pa vas napotijo na obvezno usposabljanje. Če bi hoteli izvedeti, koliko kazenskih točk vam je v evidenci še ostalo, lahko to storite prek obrazca na spletni strani pravosodnega ministrstva. Podatki iz evidence se dajejo na podlagi prošnje posameznika, na katerega se ti nanašajo. V obrazec je treba vpisati osebne podatke in ga po pošti poslati na ministrstvo. Navesti je treba tudi razlog za vpogled v evidenco – to so lahko osebni razlogi, informacija o stanju kazenskih točk in podobno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkor jest vem je bolje zadeve pustit pri miru!!! S poizvedbo samo preusmeriš pozornost nase. Tudi to z osmimi in trinajstimi pikami NE drži!!! Iz lastnih izkušenj :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkor jest vem je bolje zadeve pustit pri miru!!! S poizvedbo samo preusmeriš pozornost nase. Tudi to z osmimi in trinajstimi pikami NE drži!!! Iz lastnih izkušenj :ninja:

To sploh ni res. Preverjanje pik je čisto formalna zadeva, ti samo pošlješ poizvedbo in jo dobiš. Nima veze s pozornostjo. Zraven ti tudi piše do kdaj bodo te kazenske pike ostale, torej datum izbrisa določenih pik. Meni je prav super prišlo, ko sem videl, da imam 9 pik, 4 sem potem v Celju na Ljubečni izbrisal za 250€, sedaj jih imam 5, kolikor je dovoljeno za inštruktorja. Ko jih izbrišeš, pa spet dobiš pošto z novim stanjem kazenskih pik. Pa še zastonj je.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj ti ni jasno pri delu reševalcev ??!!??

Jasno mi ni to,da se gibljejo kot da so cepljeni proti brzini :grim Ali sedaj razumeš :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ni to de jih mam preko 13 pa ni nobene pošte od nikoder! Tisto o poizvedbi pa mi je svetoval kolega ki dela tam zelo blizu.....Sevede nima nobene pike he he!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno mi ni to,da se gibljejo kot da so cepljeni proti brzini :grim Ali sedaj razumeš :bum:

To verjetno zato ker oni morajo prit na cilj (za razliko od tistga na cilju!!) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ni to de jih mam preko 13 pa ni nobene pošte od nikoder! Tisto o poizvedbi pa mi je svetoval kolega ki dela tam zelo blizu.....Sevede nima nobene pike he he!!

No potem pa pošlji zahtevek, da boš sploh zvedel koliko pik imaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Merilo za uspešno reševanje je stanje strokovne usposobljenosti reševalcev in kvaliteta reševanja, ne pa hitrost reševanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Merilo za uspešno reševanje je stanje strokovne usposobljenosti reševalcev in kvaliteta reševanja, ne pa hitrost reševanja.

točno to a eni tega ne razumejo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno mi ni to,da se gibljejo kot da so cepljeni proti brzini :grim Ali sedaj razumeš :bum:

in po tvoje, ki si super stručko, naj bi brezglavo letali naokoli in vpili vsevprek kaj narediti.tiste smeške na koncu pa sebi zmontiraj na glavo in naj te klofajo, da si boš zapomnil, da ni vse v hitrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽN na Rakitno sem se tudi jaz večkrat peljal, iz Cerknice čez Rakitno na "Vrhniko" in seveda tudi v obrtni smeri, brez da bi se mi kaj zgodilo, kar pa se mi je zgodilo med Hotedršico in Logatcem. 1 : 0 zate, ker vsaj veš zakaj, 0 : 1.000.000.000.000 ... za ??? , ker jaz še vedno ne vem zakaj ...

Kako je po nesreči s tvojim "hardverom" ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo že pri pikah... Koliko časa potrebujejo, da te obvestijo, ko jih presežeš 8? Koliko časa potrebujejo, da te pošljejo na tečaj zaradi več kot 13 pik?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... software se je že skor naštelal ;).. Hardware je pa še malo otekel pa trd... ampak bo.. ;)

.. Bolj me boli v dno duše.. kaj sem naredil... ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo že pri pikah... Koliko časa potrebujejo, da te obvestijo, ko jih presežeš 8? Koliko časa potrebujejo, da te pošljejo na tečaj zaradi več kot 13 pik?

Hvala!

Za obvestilo o preseženih 8 točkah potrebujejo približno 1 mesec. O poteku treh let, te pa noben ne obvesti. Mislim pa, da tečaj ni obvezen ampak priporočljiv, z njim pa zbiješ 3ali4 točke..naj me nekdo popravi, če je drugače Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za obvestilo o preseženih 8 točkah potrebujejo približno 1 mesec. O poteku treh let, te pa noben ne obvesti. Mislim pa, da tečaj ni obvezen ampak priporočljiv, z njim pa zbiješ 3ali4 točke..naj me nekdo popravi, če je drugače

Ko dosežeš 13 pik je obvezen

P.s. dejte saj par postov nazaj prebrat preden pišete in sprašujete

po treh letih se brišejo?

A ne veš,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaprašujem zato, ker sem jih konec letošnjega februarja dobil še 9. Pa me niso nič obvestili. Niti za tečaj. Pa jih imam čez 13...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!