Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Zaprašujem zato, ker sem jih konec letošnjega februarja dobil še 9. Pa me niso nič obvestili. Niti za tečaj. Pa jih imam čez 13...

Pusti se presenetiti, napaka v sistemu, samo država lahko svoje napake popravlja tudi za nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Imam veliko srečo, da se mi je to zgodilo na ravni cesti takoj za ovinkom, po čistem neumnem dejanju pilota pred mano ( lahko temu rečem tako in ne bom razlagal kako je do tega prišlo), kriv sem pa absolutno sam. ......

.. sem šel še enkrat tole brati, pa sem nepremišljeno napisal... hotel sem napisati TUDI po neumnem dejanju pilota pred mano...

Za to neprijetnost se "pilotu pred mano "opravičujem, ker je res zgledalo, da se je to zgodilo samo zaradi njega. Odlično je odreagiral in preprečil trk, ob katerem bi bile posledice lahko katastrofalne.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uroš!!! Maline so globje v hosti, ne pa čist ob cest!! Hec hec!!

Po moje da je mal BW zdej moralizirat, kar poglej kako si se ti odzval na moj padec par dni prej!??? Ja UN je vun ustrelu in un nisem jaz! Tako razmišlja večina..... pač mamo bol za en K software ki šteka samo batine al pa tud tega ne. Kolk je bajkerjev ki so padli precej bolj resno kot ti pa so še vedno u sedlu? Tko da sej razumem da čutiš neko dolžnost povedat ampak verjem da ne zaleže!! :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi. Lepo in pošteno si napisal in imaš prekleto prav.... za vsak stavek posebej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam občutek da je to kot neke vrste obsodba... :eek: .. Enkat bajker, Vedno bajker!! No me prav firbec kaj boš ti počel v prihodnoti?? :yea1: Men recimo nit na kraj pameti ne pade de bi nehal. Mal se mi šajna da bi blo dobr mal bol počas vozit in to je pač zaenkat to!! :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hojla.

Lepo sem prosil, da se na to, kar sem napisal, vzdržimo komentarjev.... sem napisal , kar sem mislil, in to je to....

;)

zakaj pa brez komentarjev? saj vsi vemo kake bedarije se dogajajo na teh točkah (rakitna planina itd..)

naredu si bedarijo. al ste pa vsi skupaj počel bedarije..

al pa če bi jih nehal..ne ne..to se ne bo zgodilo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa brez komentarjev? saj vsi vemo kake bedarije se dogajajo na teh točkah (rakitna planina itd. .)

naredu si bedarijo. al ste pa vsi skupaj počel bedarije..

al pa če bi jih nehal..ne ne..to se ne bo zgodilo..

Če smo že tolk zabredl je loh bedarija malodane VSE. poglej kako škodimo planetu!! Praktično smo bolezen tega planeta!! No......????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vmes je tudi nekaj jasnega: Slovenija potrebuje dirkališče dostopno normalnemu človeku, tako bi se nekaj procentov dirkačev zmanjšalo na cestah in se bodo po cesti zapeljali le "turistično". ;) zgolj moje mnenje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr da je obstaja rakitna, planina ter črni kal. Na teh placih se lahko varno zdivjamo in si damo duška kot da smo na dirkališču, pa še frajerji izpademo!!! Sami plusi! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr da je obstaja rakitna, planina ter črni kal. Na teh placih se lahko varno zdivjamo in si damo duška kot da smo na dirkališču, pa še frajerji izpademo!!! Sami plusi! :D

Če pa prodaš motor bo pa sploh največji plus, ti pa nau treba ne na Rakitno, Ride, Črni kal...Sploh ogrožen nisi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norc še tako hude rane zaceli čas :yes: smo z tabo ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na rakitni je en kreten lovu druzga kretena in naredu pizdarijo, ki ima srečn konec.

Pa ni nujno, da sta akterja zadnjega idijotizma o katerem se govori res bedaka. V tistem trnutku in s takim početjem pa sta nedvomno bila. To da je Zivnorc zdej videl Boga in možne posledice, pa začel pridigat in delit dobronamerne nasvete je najlepši dokaz, da se je gonu ko kreten tam, kjer za to ni mesta. Strašno sm vesel, da je najbolj potolčen njegov ego, kosti pa so OK.

LOL. Se psomnim, aj e blo lani al predlani, ko sta bile dve nesreči - ena na Mariji Reki, ena na Planinskih ridah - ko sta se po dva kretena čelno zaletela?

Drgač pa, ja, jaz sem tudi skor kozlal, ko sem videl, kako ej naenkrat "ugledal luč" ta osebek imenovan Zivnorc ... a zdaj si bo pa nickname spremenil v Ziv_pa_pametn, al kako?

No, ja, vseeno mi je, če je cel ali ne, veseli pa me, da je njegov ego dobil trdo lekcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa prodaš motor bo pa sploh največji plus, ti pa nau treba ne na Rakitno, Ride, Črni kal...Sploh ogrožen nisi :D

Sam res! Pa še velik denarja bi se pršparal! Hvala za dober nasvet! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh kaj brstimo! :l_01:

U glavnem je edino smiselno in varno da motorizem lepo pokenslamo in to je to! Zdej... nek Carti k je pač eden in edini dost brihten in ne spada v to večinsko grupo kretenov. Zna pač varno vozit in tako dobr predvidet da bi ga sam bog s strelo zgrešu pa tud če b se še tko trudu. Ampak pozabte, za normalne ljudi je čist preveč in prehudo predvidet kaj vse se loh na cesti zgodi!! Od podora ceste, mokrega in mastnega odseka, padajočega kamenja, nizkih preletov letal, divjadi in konec koncev tud kake vroče bejbe na, in ob cesti so lahko prekleto usodne. In ker je to tako težko, levji delež bajkerjev vsega tega ne sfolga nakar imamo večino voznikov ki pač lepo sproščeno vozijo z vetrom u laseh in jih v danem trenutku boli K za vse drugo. Motoriranje je postalo sredstvo sproščanja kar pa zih ni dolgoročno neko varno početje.

No ampak.... kaj pa je varno!!! :eek:

Matr, eni še po smrt galamo delajo u trugah, Dejte mi razložit kako se vsej tej agoniji izognit k mam slab filing de nas bo vsaj tričetrt rak požru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma de ne bom kozlal :SS:

...

Hvala bogu da še en, ki tako razmišlja...Pobje k do zdej drajsajo po teh "posvečenih cestah", ki saj v letu dni niso šli enkat na dirkališče tud v prihodnje NE bodo šli, če bo zgrajeno v Sloveniji k temu priča, da se jim ne ljubi oz. nimajo denarja za obisk drikališča (prijavnina, gume, servis, bencin, prevoz do dirkališča), mogoče kak procent ali več se bojo le odpravl.

Nej mi pa en obrazloži zakaj tisti, ki obiščejo dirkališče večkrat letno, zakaj jih potem videvaš še vedno po teh cestah, anyone? :hmm:

@Jur Jst ko vozim sm skoncentriran na cesto v prometu, me je izučilo z polomljenimi kostmi, kaj ti razmišljaš ko okol gledaš sploh v mestu, mi je čudno...

Tist k fukne na Rakitni, Ridah kjer koli po teh rejs placih naj ne jamra po tem, ker je točno vedu v kaj se spušča, pa mali milijon postov je tukaj o tem ;)

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh kaj brstimo! :l_01:

U glavnem je edino smiselno in varno da motorizem lepo pokenslamo in to je to! Zdej... nek Carti k je pač eden in edini dost brihten in ne spada v to večinsko grupo kretenov. Zna pač varno vozit in tako dobr predvidet da bi ga sam bog s strelo zgrešu pa tud če b se še tko trudu. Ampak pozabte, za normalne ljudi je čist preveč in prehudo predvidet kaj vse se loh na cesti zgodi!! Od podora ceste, mokrega in mastnega odseka, padajočega kamenja, nizkih preletov letal, divjadi in konec koncev tud kake vroče bejbe na, in ob cesti so lahko prekleto usodne. In ker je to tako težko, levji delež bajkerjev vsega tega ne sfolga nakar imamo večino voznikov ki pač lepo sproščeno vozijo z vetrom u laseh in jih v danem trenutku boli K za vse drugo. Motoriranje je postalo sredstvo sproščanja kar pa zih ni dolgoročno neko varno početje.

No ampak.... kaj pa je varno!!! :eek:

Matr, eni še po smrt galamo delajo u trugah, Dejte mi razložit kako se vsej tej agoniji izognit k mam slab filing de nas bo vsaj tričetrt rak požru.

Ne ne. normalnim gre to kar uredu. Tebi pa očitno ne. Živmunorcu bo šlo zdej to zihr bolje od glave kot mu je šlo še prejšn teden.

S tabo nima nobenga smisla deabtirat, ker si na nivoju 14 let starga pubertetnika ki je ravnokar odkril punk, in motor. In je pameten de se kar kadi.

Get a life.

Ker sm skor pozabu, kako cesta na rakitno zgleda, in bo jutri kej vremena grem to drkališče onesnažit s svojo popolnoma bezvezno previdno vožnjico....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sm skor pozabu, kako cesta na rakitno zgleda, in bo jutri kej vremena grem to drkališče onesnažit s svojo popolnoma bezvezno previdno vožnjico....

jest ne bi šel..k te lahk kdo od zadi sklat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah cart je pa na nivoju papeža knedeja! Si pač eden tistih domišljavih " varnih voznikov" katerih poznam mali miljon in potem ko vozim z njimi vidim da jih že težko sledim. Sam o sebi mislit kolk si faca je hudo pameten!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AMEN.

upam, da ste si zdaj dali duška, kdo je bolj pameten, neumen, hiter ali počasen... lepo sem prosil, da naj se ne bi razvil kreg okoli tega, kar sem napisal.

NIKOLI ne bomo prišli do konca, vsak ima svoje mišljenje.. jaz sem samo napisal, kaj se mi je zgodilo.. . kako neumnost sem naredil (lahko rečem da zavestno)... in kake bi bile lahko posledice....

LP.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AMEN.

upam, da ste si zdaj dali duška, kdo je bolj pameten, neumen, hiter ali počasen... lepo sem prosil, da naj se ne bi razvil kreg okoli tega, kar sem napisal.

NIKOLI ne bomo prišli do konca, vsak ima svoje mišljenje.. jaz sem samo napisal, kaj se mi je zgodilo.. . kako neumnost sem naredil (lahko rečem da zavestno)... in kake bi bile lahko posledice....

LP.

Kaj se zdej zgovarjaš??? Najprej s zakuru pol pa črta al kaj?? :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah cart je pa na nivoju papeža knedeja! Si pač eden tistih domišljavih " varnih voznikov" katerih poznam mali miljon in potem ko vozim z njimi vidim da jih že težko sledim. Sam o sebi mislit kolk si faca je hudo pameten!!

Cartman je povedal nekaj smiselnega in to argumentiral. Za razliko od tebe, ko res ne vem ali se delaš 'pametnega', trolaš kar tako ali pa imaš hude težave z dojemanjem realnosti. Če bi bil 18-letni mulc ala mixxi bi še nekako razumel, da ti marsikaj ni jasno, tako pa klatiš eno neumnost za drugo in to po vseh temah pa najsi je govor o politiki, ženskah ali vožnji. In ne sklicuj se na big picture, ko zagovarjaš idiotizem ter ogrožanje sebe in drugih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AMEN.

upam, da ste si zdaj dali duška, kdo je bolj pameten, neumen, hiter ali počasen... lepo sem prosil, da naj se ne bi razvil kreg okoli tega, kar sem napisal.

NIKOLI ne bomo prišli do konca, vsak ima svoje mišljenje.. jaz sem samo napisal, kaj se mi je zgodilo.. . kako neumnost sem naredil (lahko rečem da zavestno)... in kake bi bile lahko posledice....

LP.

Saj okoli tvoje objave sploh ni kaj dosti brihtanja. Dobil si lekcijo in hvala, da jo deliš z nami, da bomo mogoče še sekundo več pomislili nase na cesti in nas to mogoče reši.

Un Jur je pa itak brihten tolk da mu škodi, pa še vsem ki ga berejo zraven. Pa saj nam tudi v vsak drek na cesti ni treba stopit. Dvigneš nogo, pa greš čez s čistimi čevlji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!