Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Še moja izkušnja vezana za Coris. Prjatu je imel nesrečo v Namibiji (Swakopmund) - večkratni zlom roke. Operacija sicer ni bila potrebna. Vendar je bilo ne glede na zavarovalno polico potrebno plačati v kešu kompletno zdravstveno uslugo. Vse račune smo spravl in denar je bil po prihodu nazaj refundiran v 14 dneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zavarovan v tujini z zavarovalnico Maribor,ki mi je krila vse stroške urgentne obdelave in prevoz v UKC Ljubljana z reševalnim vozilom!...................na kratko,zadovoljen z uslugo,je pa na isti polici tudi asistenca v primeru okvare poškodbe motorja,žal nisem pravočasno videl in tako bil ob 210€ za prevoz motorja iz Karlobaga do Ljubljane!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet2; A so na Hrvaškem medicinske sestre res spodaj brez? Ma sej lahko tudi na privat, da ne bo Kmetica huda. Vsekakor želim čim hitrejše okrevanje!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet2; A so na Hrvaškem medicinske sestre res spodaj brez? Ma sej lahko tudi na privat, da ne bo Kmetica huda. Vsekakor želim čim hitrejše okrevanje!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato pa majo tiste ovratnice.... sam mal poflirtaš, pa jo takoj fašeš. Če kej preveč z rokam mahaš/gledaš ti pa še dohtar nardi pregled prostate. Če te volja do šarmiranja še vedno ne mine imajo pa itak še enga asa v rokavu... tavelko inekcijo morfija.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato pa majo tiste ovratnice.... sam mal poflirtaš, pa jo takoj fašeš. Če kej preveč z rokam mahaš/gledaš ti pa še dohtar nardi pregled prostate. Če te volja do šarmiranja še vedno ne mine imajo pa itak še enga asa v rokavu... tavelko inekcijo morfija.

Hahah ni več inekcij,zdaj maš napravco ki se ji reče gemboy,vsake pol ure lahko pritisneš in dobiš dozo morfija,ko sem stisnil tretjič sem zaspal z odprtimi očmi.........čudovit občutek :) sasm kaj ko se po vsaki omami tudi zbudiš -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet2; A so na Hrvaškem medicinske sestre res spodaj brez? Ma sej lahko tudi na privat, da ne bo Kmetica huda. Vsekakor želim čim hitrejše okrevanje!

..ko sem 1984 ležal z zlomljeno stegnenico, je ena bila.... Saj vem, off topic... ne bom več.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ko sem 1984 ležal z zlomljeno stegnenico, je ena bila.... Saj vem, off topic... ne bom več.

leta 2013 jih je blo več brez :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leta 2013 jih je blo več brez :grim

aha....ko je morfij prjel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha....ko je morfij prjel :D

Ti se pa zase brigej :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vesel, da se je končalo tako dobro in, da lahko zaj... Kmeta2. Saj veš, Kmet2, jaz sem vse prevečkrat v takih črno sivih kronikah in ni prav nič prijetno v tistih najbolj črnih. Vsaka šola nekaj stane, vendar so nekatere zelo poučne. Sedaj pa še malo grožnje; čimprej ozdravi in nikoli ne izgubi smisla za humor, drugače bom vse zajce nate naščuval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče to ne bo najbolj črno sivo, ker je smešno od žalosti. Letos na začetku sezone se peljeta dva na KTM-u Adv. 990 (vsaj mislim) s tablico, katera označuje vrsto agregata, po planinskih ridah proti Postojni. Evo ti zajca na cesti, ravno pri skalah nasproti parkinga, zaradi česar gresta po tleh. Kriv je bil pesek ob cesti, kateri je bil ob samem robu, voznik pa ni vozil preko črte v levem ovinku. Šjora pokliče reševalce, ker moža boli roka. Seveda gre na kraj tudi policija, da ugotovi, če je poškodovana ograja ali pa skale. Ker nihče ne ve točne lokacije, se policija odpelje do Grčarevca, saj je na parkingu bil en nepoškodovan motor in nihče od tam sedečih ne reagira. Ko pridejo reševalci, seveda šjora takoj maha in kriči in ne vem kaj še vse, da se ustavijo. Potem pa se ta model babji krega z mojim sodelavcem, da koji q... smo prišli, da nas ni nihče nič klical, da naj gremo v tri krasne, da oni potrebujejo samo reševalce, da naj se spokamo, da naj delamo kaj koristnega, ... Nekoliko spominja na primer Kmeta2, ker je vedno poleg KTM, policija gleda ograjo ali skale, pa še kakšna baba je poleg. :OK:

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kaj ne verjamete, da ji je roke med noge tišal..... pa malo za :boobies:   prijet?

 

... ma lušna pupa za popizdit... sem komaj preprečil, ko ga je hotla za čez noč domov v privat oskrbo vzet....

Men vse skup mau deluje na uno akcij NNNP. Ali je sploh vse res?

Mulder bi rekel: "The Truth Is Out There"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piz.a pa ste spet pripeljali temo od črne kronike do neke brezvezne asistence..Ne vem zakaj se ne odpre nova tema in čao :fight2:

Pa šeene par drugih tem tut v istem stilu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa naj se vse skupaj prestavi v temo o zavarovalnicah. Btw: sanjalo se mi je, da smo bili na motožegnu Packenstein.... Sandra, uspešno okrevanje želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

jap z avtom izsilu voznika bmw-ja ki, je biu na licu mesta mrtev.

Voznik avtomobila zbežal

 

danes zjutraj sem v dnevniku prebral o teli zadevi, katere prej nisem niti opazil.

z imenom ponesrečenega voznika. pa me je stisnilo..

piše, da je motorist vozil yamaho. tanovega vmaxa je imel.

parkrat sva se slišala, videla... naredil sem mu uslugico, on meni...

 

za crackhead povzročitelja in njegovo crackhead partnerko pa upam, da ju doleti pravična kazen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!