Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

...ja pi*da... js bi se tut usrou, če bi bil un pes al pa teliček, če bi vidu 70-kilskega miša na SS raketi...   :D

 

70 kilskega :?:O:cry: .... skregan :glare:  :ras:  :fyou:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

ni treba zbit, počakaš

japajade ... nč naum čaku, k teče trop diujih psou proti men ... ninđa stajl nardim - KAWA PAWAA .. spizdim kokr se da hitr :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

To da se je po par metrih ustavila in "razjahala" ............. pa je tudi popolnoma normalno. Da vas druge vidim JUNAKE, ki se po takem bližnjem srečanju ne bi USRALI in se vam ne bi roke tresle.

Saj glih to pravim. Usrat se greš za motor, ne pa pred kamero!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ustaviš ni prou, če se ne ni prav, če greš spred jokat ni prav, če greš zad ni prou, če ga zbiješ ni prav, če ga ne spet ni prav :O

 

a bi mogoče kdo napisu kaka pravila, da bo prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ponavadi oviro zbijem :P

ti ponavad oviro preplašiš, vsaj z 990 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

japajade ... nč naum čaku, k teče trop diujih psou proti men ... ninđa stajl nardim - KAWA PAWAA .. spizdim kokr se da hitr  :krneki:

ne morš verjamit, jst tut nism čaku medveda pr delnicah, sm raj spizdu kokr je šlo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... lepo te je prehitevala... namest žmigavca je pa z repom nakazala smer.....

post-26622-0-45486200-1400240455_thumb.jpg

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni drek temveč vosek za Versys :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehiteli so ga :lol1:

v Črni gori bi napisali:

"vidi kako jih potera ispred sebe" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodi se tudi najboljšim.

Vir:SLOvenske Novice

LJUBLJANA – V jutranji prometni konici se je v Ljubljani pri restavraciji Cubo na Šmartinski cesti zgodila prometna nesreča, v kateri je bil hudo poškodovan policist na motorju. Prometnoinformacijski center Darsa poroča, da je cestišče na Šmartinski cesti med križiščema Flajšmanove ulice in Savske ceste popolnoma zaprto.

Vinko Stojnšek z ljubljanske policijske postaje je povedal, da so bili o nesreči obveščeni nekaj pred osmo uro zjutraj. Po prvih podatkih je policist padel, v nesreči pa je bilo udeleženo tudi osebno vozilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Zgodi se tudi najboljšim.

Vir:SLOvenske Novice

LJUBLJANA – V jutranji prometni konici se je v Ljubljani pri restavraciji Cubo na Šmartinski cesti zgodila prometna nesreča, v kateri je bil hudo poškodovan policist na motorju. Prometnoinformacijski center Darsa poroča, da je cestišče na Šmartinski cesti med križiščema Flajšmanove ulice in Savske ceste popolnoma zaprto.

Vinko Stojnšek z ljubljanske policijske postaje je povedal, da so bili o nesreči obveščeni nekaj pred osmo uro zjutraj. Po prvih podatkih je policist padel, v nesreči pa je bilo udeleženo tudi osebno vozilo.

 

Policist naj bi prehiteval kolono, avtomobilist pa je iz parkirišča zavijal levo (kar sicer ne bi smel, je pa to običajna praksa tu), pa en drugega nista videla. Sem prišla na parkirišče (in pomagat) ravno po tem ko je počilo. Kakor je izgledalo do nalaganja v rešilca ima na srečo "samo" grd zlom nadlahtnice.  Upam da se čimprej pocajta...   

 

P.S. ne glede na to, da je počilo manj kot kilometer zračne linije do reševalnega centra je motorist reševalec potreboval dobrih 10 min do kraja nesreče, rešilec pa še dobrih 5 več.

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj sem bil že velikokrat izsiljen v smeri proti Centru .... in nisem prehiteval ... očitno se vozijo prot večeru iz Cube pijani ... in zavijejo na levo, čeprav se ne sme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden koristim motor za vožnjo v službo. V ponedeljek sem šel po službi namesto domov še po opravkih na Ptujsko cesto v MB. Človek božji, mene je bilo dobesedno strah. Prometna konica, ljudje pa bi najraje metali kamenje en v drugega...vijuganje, trobljenje, izsiljevanje...5km do Motonautike in nazaj in ves srečen, ko sem prišel do garaže. Se mi zdi, da prometna kultura iz slabega pada na zelo problematično. Po 16.30 je okey...ampak med 15 in 16h...se pa ni za vozit. Le kaj potem en takšen "mad Max" reče družini, ko jim dostavi svojca v škatli...se mi je mudilo domov? Pa to gre za zrele gospode v enoprostorcih, mame s 3 otroškimi sedeži zadaj, gospe srednjih let... V mestu sem en dan zdaj naletel na kolono v obeh smereh, čisto počasi sem lezel med njima, prostora več kot dovolj. Sem bil vzporedno z eno gospo cca 45 let v C3 in sem ji prijazno pokimal, sem želel se pred njo vključiti nazaj v kolono, ker je spredaj bil avtobus, ki ga ni šlo obvozit in ona mi je 3x namerno zaprla prostor in me tako zadovoljno gledala, kako me je izobrazila...Ne razumem tega, nisem bil agresiven, objesten, prijazno sem se ji nasmejal in pokimal, pa takšna reakcija...prav razočaran sem bil, sem navajen, da moj nasmešek pri tetkah doseže cilj. :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...prav razočaran sem bil, sem navajen, da moj nasmešek pri tetkah doseže cilj. :D

Ene so navajene na poredno predigro. Očitno se je "palila" nate. :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MarkoR: točno tako, se strinjam s tabo! Sam sem šokiran. 

Pred dvema tednoma smo imeli en photoshoot z slepo osebo, ki je imela belo palico in psa vodiča. Bila je že na pol poti čez prehod za pešče, ko nasproti vozeča gospa z otroškim sedežem zadaj enostavno ni ustavila in peljala naprej... HALOOOO!!!! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj sem bil že velikokrat izsiljen v smeri proti Centru .... in nisem prehiteval ... očitno se vozijo prot večeru iz Cube pijani ... in zavijejo na levo, čeprav se ne sme...

Vsak dan se okoli 15.00 gužvam tam čez: "izsiljevalci" imajo znak obvezna smer - desno in polno črto na cesti; pa jih to ne moti in veselo rinejo svoj pleh v kolono, ki stoji za smer BTC-ja, in uspešno zaprejo še smer za center ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sosednji postelji lezi. Levo roko ima zlomljeno. Nic hujsega.

 

reč mu, da ga maus pozdravlja ...  :D

 

pa ti tut čimprej vn prid :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sosednji postelji lezi. Levo roko ima zlomljeno. Nic hujsega.

Vpraš ga, če je Borutt slučajn :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!