Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Jst znam  :grim

Ja včeraj ko si mojga peljal :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek je prvo mlad in nor, potem pa se postara (če dočaka starost). Malo za hec, malo za res.

Se popolnoma strinjam z moto riderjem. Predvidevanje je resnično veščina, s katero lahko preprečimo najhujše. Samo najti jo moramo v sebi.

Pravijo, da je previdnost mati modrosti. Jaz pa se sprašujem, kako je pri vsej previdnosti postala mati.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek je prvo mlad in nor, potem pa se postara (če dočaka starost). Malo za hec, malo za res.

Se popolnoma strinjam z moto riderjem. Predvidevanje je resnično veščina, s katero lahko preprečimo najhujše. Samo najti jo moramo v sebi.

Pravijo, da je previdnost mati modrosti. Jaz pa se sprašujem, kako je pri vsej previdnosti postala mati.

Ona je bila previdna on pa niti malo ne :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne dela pa drugič. 

je že blo preblizu...pol pa sam tema :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 22.30 na Tržaški v Ljubljani. Fant, če boš nadaljeval s tako vožnjo bodo ciprese kmal dišale 2m nad tabo.

Rekli bomo,živel je hitro a kratko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se že gremo nabijanje, naj mi nekdo razloži, zakaj je dobro voziti ob sredinski črti (v levi ovinek)in pri tem s celim telesom viseti na nasprotini pas. Je to mogoče nov način pozdravljanja mimovozečih ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se že gremo nabijanje, naj mi nekdo razloži, zakaj je dobro voziti ob sredinski črti (v levi ovinek)in pri tem s celim telesom viseti na nasprotini pas. Je to mogoče nov način pozdravljanja mimovozečih ?

Kdo pa je rekel ,da je to dobro :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se že gremo nabijanje, naj mi nekdo razloži, zakaj je dobro voziti ob sredinski črti (v levi ovinek)in pri tem s celim telesom viseti na nasprotini pas. Je to mogoče nov način pozdravljanja mimovozečih ?

tk se laži vidi znamka obleke pa čelade....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se že gremo nabijanje, naj mi nekdo razloži, zakaj je dobro voziti ob sredinski črti (v levi ovinek)in pri tem s celim telesom viseti na nasprotini pas. Je to mogoče nov način pozdravljanja mimovozečih ?

Ker tako učijo pri varni vožnji - naj bi imel več prostora za umik oviri ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker tako učijo pri varni vožnji - naj bi imel več prostora za umik oviri ...

To si se malo pošalil ali resno? 

 

Ponavadi proti sredini silijo vozniki začetniki ( strah, nezaupanje vase/motor ). Je pa kar nevarno tole početje, čeprav še nisem zasledil, da bi bila kakšna smrtna žrtev zaradi tega...hvalabogu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobena šala ;) zvedel iz prve roke prejšni teden, ko so me popravili da moreš voziti po levi kolesnici od avta 

Zna bit tudi zanimivo srečat kakšen avtobus... tovornjak v kakem nepreglednem ovinku... :) ko voziš tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si se malo pošalil ali resno? 

 

Ponavadi proti sredini silijo vozniki začetniki ( strah, nezaupanje vase/motor ). Je pa kar nevarno tole početje, čeprav še nisem zasledil, da bi bila kakšna smrtna žrtev zaradi tega...hvalabogu :)

http://www.dolenjskilist.si/2013/06/09/98832/novice/kronika/FOTO_Za_17_letnika_usodno__polaganje_ovinkov/

Se strinjam s tabo.. tole je žal... mislim da nevarno početje..... fant je še malo bolj sekal.... sam sem imel nesrečo en ovinek višje..leta 2007, na srečo lahko še zdaj tu pišem...

Tega mu res nebi želel, žal se zgodilo. Taka vožnja ko si z glavo in telesom preko črte....ko vozim za kom tako.. mi postaja slabo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se že gremo nabijanje, naj mi nekdo razloži, zakaj je dobro voziti ob sredinski črti (v levi ovinek)in pri tem s celim telesom viseti na nasprotini pas. Je to mogoče nov način pozdravljanja mimovozečih ?

če gre kkšna dobra bejba nasprot, lahko pol u dekolte pogledaš :P

 

aja, pa tole: www.youtube.com/watch?v=RWDQJ3e--rM&list=PL35ED1D3B0DD0062C

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te ne zbije podivjani kamionist te pa scooterist :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobena šala ;) zvedel iz prve roke prejšni teden, ko so me popravili da moreš voziti po levi kolesnici od avta 

Si mogoče malo slabo razumel ?

Po ravnem voziš po levi kolesnici od avta ...

V desni ovinek tudi ...

V levi ovinek pa po desni kolesnici od avta ...

Vsaj kolikor se spomnim sam iz delavnic in predavanj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mogoče malo slabo razumel ?

Po ravnem voziš po levi kolesnici od avta ...

V desni ovinek tudi ...

V levi ovinek pa po desni kolesnici od avta ...

Vsaj kolikor se spomnim sam iz delavnic in predavanj ...

Nisem razumel slabo mogoče da so pozabili povedat :D drugače se pa strinjam s tabo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povejo tudi, da se je treba pri rdeči ustaviti?

Zakaj bi se ustavljal pri rdeči,saj ni zid :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!