Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

sej poznaš ta vic 

 

Jože naloži v svoj avtomobil prijatelja in se peljeta po Ljubljani. Prideta do prvega semaforja, kjer gori rdeča luč, toda Jože pritisne na plin in zapelje skozi rdečo luč. Prijatelj se prestrašeno prime za sedež in zavpije:
▶ Ja kaj pa počneš, saj se bova zaletela.
▶ Brez skrbi, moj brat že dvanajst let vozi skozi rdečo luč, pa se še nikoli ni zaletel.
Nato se peljeta dalje, kar skozi nekaj semaforjev in rdečih luči, vedno z isto Janezovo razlago. Pri desetem semaforju pa je gorela zelena luč in Jože močno zavira ter se ustavi tik pred semaforjem. Prijatelj ga pogleda in reče:
▶ Ja kaj pa sedaj počneš, saj je zelena luč na semaforju?
▶ Nikoli ne veš, kdaj in kje se bo pripeljal moj brat.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko v vednost: moj brat ne vozi več. :grim

Ja sam on ne vozi zaradi starosti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak zaradi bumbarja,ki je pelou skoz zeleno :blush:

:oops: nisem želel bit nesramen,se poravičujem :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobena šala ;) zvedel iz prve roke prejšni teden, ko so me popravili da moreš voziti po levi kolesnici od avta

Jaz ti tega nisem rekel. Morali bi ti reči, da si svoj pas razdeliš na tretjine in na ravnini voziš po sredini sredinske tretjine, pred levim ovinkom zapelješ na sredino desne tretjine oziroma pred desnim ovinkom na sredino leve tretjine, zapelješ v ovinek in potem po svoji strani zvoziš ovinek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti tega nisem rekel. Morali bi ti reči, da si svoj pas razdeliš na tretjine in na ravnini voziš po sredini sredinske tretjine, pred levim ovinkom zapelješ na sredino desne tretjine oziroma pred desnim ovinkom na sredino leve tretjine, zapelješ v ovinek in potem po svoji strani zvoziš ovinek.

tok tretjin, da bi se jaz že zdavnaj zaletu u zid, če bi vse preračunal kam moram in kako :D

 

bom povedal poenostavljeno: najbolje je voziti tam, kjer ni nobenga :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj?

Piše, da je avto pripeljal iz desne. Slika kaže stransko cesto, odvzem prednosti - za avto!

Je tudi avto bil slovenski?

Po registrski sodeč..

Ob takih stvareh lahko samo ugibamo kaj je bilo, tudi, če je bil prvi izsiljen, drugi ni imel varnostne razdalje, da se ni izognil, tretji pa zgleda, da mu je uspelo, sodeč po motorju parkiranem spodaj na travniku? Vprašanje kaj in kako je bilo. Upam, da jo odneseta čimboljše in da je otrok cel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne oz. proti večeru, malo od rid proti postojni policija in pa en motor v malinah...

Kdo ve a je bil motorist udeležen (motor je sicer stal pokonci, nisem dobro videl al je bil razbit)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brisal, ker sem kasneje videl, da je 3cavali že dal link.

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma slabo mi dela ko to berem :S Motoristu v črnem kalu izdan plačilni nalog...važno da policija pokasira pri vsaki nesreči ki se zgodi. Bolano.

 

Tista nesreča na dolenjskem kjer nas je zapustil 20letnik...ni mi čisto jasno kaj delaš po polnoči na motorju...že tako je nevarno podnevi pa ne ponoči ko ti komot na cesto skoči kaka svinja al pa srna. Letos je res grozno :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma slabo mi dela ko to berem :S Motoristu v črnem kalu izdan plačilni nalog...važno da policija pokasira pri vsaki nesreči ki se zgodi. Bolano.

 

Tista nesreča na dolenjskem kjer nas je zapustil 20letnik...ni mi čisto jasno kaj delaš po polnoči na motorju...že tako je nevarno podnevi pa ne ponoči ko ti komot na cesto skoči kaka svinja al pa srna. Letos je res grozno :/

 

:BUA: :BUA: :BUA:  :bum: :bum: :bum:  :slap: :slap: :slap: 

 

a obstaja slučajno kakšna časovna omejitev od katere do katere ure si lahko na motorju?

 

Še dobro, da za tiste tri slovenske udeležence, v nesreči v avstriji, nisi komentiral v stilu "Ni mi jasno kaj so delali v avstriji".

Dej mal se skuliraj in drugič mal premisli predno kaj napišeš.

 

sory za smetenje, ampak tuki res nisem mogel bit tiho na tak neumen komentar.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sory za smetenje, ampak tuki res nisem mogel bit tiho na tak neumen komentar.

 

Tako je moje mnenje. Meni se zdi tvoj komentar neumen, ker moreš za svoje mnenje še 10 smeškotov nalimat. Če bi si prebral vse kar sem napisal in ne samo tisto kar TE MOTI, bi mogoče zastopil kaj sem mislil. Lahko pa za vsako nadaljno situacijo napišeš kaj bi jst bi si jst mislil, v stilu :"Ni mi jasno kaj so delali v avstriji". Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma slabo mi dela ko to berem :S Motoristu v črnem kalu izdan plačilni nalog...važno da policija pokasira pri vsaki nesreči ki se zgodi. Bolano.

 

Tista nesreča na dolenjskem kjer nas je zapustil 20letnik...ni mi čisto jasno kaj delaš po polnoči na motorju...že tako je nevarno podnevi pa ne ponoči ko ti komot na cesto skoči kaka svinja al pa srna. Letos je res grozno :/

ne vem čisto, ali si bil pri sebi, ko si to napisal, ker drugače ti lahko povem samo to, da razmisli preden kaj napišeš.

Ti imaš na motorju ziher časovno omejitev vžiga motorja na svetlobni senzor, da ti dela samo podnevi, ker drugače si tvojega veleumnega razmišljanja ne znam razložit.

Smo pa motoristi, ki smo se in verjetno se še bomo vozili tudi ponoči, le zakaj se nebi. Veš včasih me prime, ko ne morem spati, da gre kr tako se malo ohladit na motorju, saj zaenkrat to še ni prepovedano v tej Sloveniji, ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem čisto, ali si bil pri sebi, ko si to napisal, ker drugače ti lahko povem samo to, da razmisli preden kaj napišeš.

Ti imaš na motorju ziher časovno omejitev vžiga motorja na svetlobni senzor, da ti dela samo podnevi, ker drugače si tvojega veleumnega razmišljanja ne znam razložit.

Smo pa motoristi, ki smo se in verjetno se še bomo vozili tudi ponoči, le zakaj se nebi. Veš včasih me prime, ko ne morem spati, da gre kr tako se malo ohladit na motorju, saj zaenkrat to še ni prepovedano v tej Sloveniji, ali pač?

mas  prav  jaz  se  tudi  vozim  ponoci.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma slabo mi dela ko to berem :S Motoristu v črnem kalu izdan plačilni nalog...važno da policija pokasira pri vsaki nesreči ki se zgodi. Bolano.

 

 

Verjetno si čisto sam kriv, da pišeš takšne bolane. Preberi zakon, pa ti bo mogoče kakšna stvar bolj jasna.

 

Prometne nesreče se delijo na štiri (4) kategorije. Samo pri I. kategoriji ni potrebna prisotnost policije, pri ostalih je to zakonsko obvezujoče. Če se ugotovi, da je do prometne nesreče prišlo zaradi kršitve CPP, potem sledi kazen. In sploh ne kasira policija, ampak je vse lepo napisano v zakonu kako in kaj, denar gre pa v proračun.

 

Drugič pa raje prej vprašaj, kako grejo takšne stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj, okrog 11:30, v to uro nisem cisto preprican, sem se umaknil resilcu, ki je ustavil v Hrascah pri Postojni. ob cesti je bil potolcen ducati 848/1098. kdo kaj slisal ali videl? tam je eno blesavo, slabo pregledno krizisce, kjer je avtomobilistom tezko zapelat na glavno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma slabo mi dela ko to berem :S Motoristu v črnem kalu izdan plačilni nalog...važno da policija pokasira pri vsaki nesreči ki se zgodi. Bolano.

 

Tista nesreča na dolenjskem kjer nas je zapustil 20letnik...ni mi čisto jasno kaj delaš po polnoči na motorju...že tako je nevarno podnevi pa ne ponoči ko ti komot na cesto skoči kaka svinja al pa srna. Letos je res grozno :/

A  s fukjen al kaj ? a pol če bi se hotu ponoč furat bi moral opravit lovski izpit po tvoje ?

Tako je moje mnenje. Meni se zdi tvoj komentar neumen, ker moreš za svoje mnenje še 10 smeškotov nalimat. Če bi si prebral vse kar sem napisal in ne samo tisto kar TE MOTI, bi mogoče zastopil kaj sem mislil. Lahko pa za vsako nadaljno situacijo napišeš kaj bi jst bi si jst mislil, v stilu :"Ni mi jasno kaj so delali v avstriji". Hvala

 

a si pa mogoče pozabil kaj napisat ....

Verjetno si čisto sam kriv, da pišeš takšne bolane. Preberi zakon, pa ti bo mogoče kakšna stvar bolj jasna.

 

Prometne nesreče se delijo na štiri (4) kategorije. Samo pri I. kategoriji ni potrebna prisotnost policije, pri ostalih je to zakonsko obvezujoče. Če se ugotovi, da je do prometne nesreče prišlo zaradi kršitve CPP, potem sledi kazen. In sploh ne kasira policija, ampak je vse lepo napisano v zakonu kako in kaj, denar gre pa v proračun.

 

Drugič pa raje prej vprašaj, kako grejo takšne stvari.

mamo nej praša ....

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A  s fukjen al kaj ? a pol če bi se hotu ponoč furat bi moral opravit lovski izpit po tvoje ?

 

a si pa mogoče pozabil kaj napisat ....

 

mamo nej praša ....

 

Človek mal se umiri in ne polagaj besed v moja usta. Okolščin nesreče nisem in jih ne poznam. V nobenem primeru nism nč slabega mislu. Ti in par komentatorjev bi me očitno najraje linčali, vsaj po besedah sedeč. Če sm koga užalu se opravičujem, to ni bil moj namen. Pred mesecem dni sem zbil srno z avtom in tega si enostavno ne znam predstavljat da bi se to zgodilo ko sem na motorju. Nevem kje sm napisal da ponoči naj nebi smeli vozit? Hotu sm izrazit svoje mnenje da je že sama vožnja ponoči pomoje nevarna. Ampak js sm očito baraba kr povem kaj mislim. Žal mi je za fanta, ki je par let mlajši od mene. Žal mi je za njegovo družino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!