Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

sem se glih en tak čas tam blizu vozil in mi je bilo čudno, zakaj helikopter tako nizko kroži.... žalostno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap z avtom izsilu voznika bmw-ja ki, je biu na licu mesta mrtev.

Voznik avtomobila zbežal

se oproščam za napačne informacije, motorist izsilu prednost avtomobilu z yamahinim skuterjem, dva mulca v avtu pa sta pobegnila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj na qrac pa mi grejo "Fotografija je simbolična."... Kar pa se izsiljevanj tice, buh pomagaj.. In pol berem pod clanki o nesrecah motoristov o divjanju, omejencih, debilih, iskalcih nesrece..  :eek:  :xx: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se oproščam za napačne informacije, motorist izsilu prednost avtomobilu z yamahinim skuterjem, dva mulca v avtu pa sta pobegnila

Ne bo držalo http://www.zurnal24.si/najprej-prehiteval-nato-zaprl-pot-motoristu-clanek-199453

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nanaša se na Cestno črno sivo kroniko:

 

PREDVIDEVAJ & NIKOMUR NE VERJEMI:

-  da te ne bo spregledal

-  da, četudi stoji pred STOP znakom, ne bo iznenada speljal

-  da bo pred STOP znakom res ustavil

-  da ne bo zapeljal v rdečo

-  da ti traktor ne bo zavil na njivo, četudi ni poti itd...

 

...pa še veliko pogruntavščin, genialnih udeležencev v prometu.

To so najobičajnejše in najhujše posledice, predvsem za motorista!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

...Ja, to je naša Sandra... še 5 kolegov je blo z njo,... v klubu molimo in upamo na najboljše... Včeraj smo obiskal njeno družino in jim povedali za nesrečo, prvi sem namreč zvedel za tragedijo... D Splitu in nas sproti obveščata...  Je pa zelo hudo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Navadna novinarska raca. Ma kakšna raca, cel kondor je priletel. Naslov takšen, da vsak takoj pomisli na norca s tapravim motorjem. Potem pa piše, da je bil še brez čelade, motor ni bil registriran, voznik pa brez izpita. Nadalje pa je najbolj pomemben podatek, da gre za kolo s pomožnim motorjem. Pustimo točno definicijo in se posvetimo vozilu kolo s pomožnim motorjem. To sploh ni motor ali motorno kolo, temveč navadno kolo, za katero ta voznik ne potrebuje ne čelade, ne izpita in tudi ne registracijo. So vse skupaj pomešali in je bil resnično z motorjem ali pa so že na PU Ljubljana namenoma dali v javnost napačen in zavajajoč podatek. Pozabili so še napisati, da je na kraju odklonil alkotest in, da sploh ni želel sodelovati oziroma ni odgovarjal na vprašanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navadna novinarska raca. Ma kakšna raca, cel kondor je priletel. Naslov takšen, da vsak takoj pomisli na norca s tapravim motorjem. Potem pa piše, da je bil še brez čelade, motor ni bil registriran, voznik pa brez izpita. Nadalje pa je najbolj pomemben podatek, da gre za kolo s pomožnim motorjem. Pustimo točno definicijo in se posvetimo vozilu kolo s pomožnim motorjem. To sploh ni motor ali motorno kolo, temveč navadno kolo, za katero ta voznik ne potrebuje ne čelade, ne izpita in tudi ne registracijo. So vse skupaj pomešali in je bil resnično z motorjem ali pa so že na PU Ljubljana namenoma dali v javnost napačen in zavajajoč podatek. Pozabili so še napisati, da je na kraju odklonil alkotest in, da sploh ni želel sodelovati oziroma ni odgovarjal na vprašanja. 

 

( Umrl je na kraju nesreče).....  tako piše v prispevku ... me pa ne čudi , da ni hotel sodelovati... nažalost ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prezapleteno za nekatere ocitno. :)

niti ne ...prvič to ni tema za cinizem zganjat...drugič če je moped/kolo s pomožnim motorjem , ki presega 25km/uro je potrebem vozniški izpit , registracija in zaščitna čelada - ta tudi na ostalih enoslednih vozili ni prepovedana...  

mogoče pa imaš vseeno prav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto preprosto! Iz zgodovine brskalnika in zavihkov in od še kje na računalniku izbrišeš vse, kar je povezano s 24h.com in nikoli, ampak res nikoli več ne bereš njihovega portala. Jaz sem to storil že zdavnaj in se mi ni potrebno več ukvarjati z njihovim bedastim portalom in še bolj bedastimi novicami. Portal 24h.com je podoben časopisu Slovenske novice. Napihovanje in prirejanje novic.

V prometni nesreči, ki se je zgodila na ulici Pod Debnim vrhom v Ljubljani, je umrl 49-letnik voznik kolesa s pomožnim motorjem.

Nesreča se je zgodila v soboto okoli 22.30. Voznik kolesa s pomožnim motorjem je vozil po ulici Pod Debnim vrhom proti Zaloški. Ko je pripeljal po železniški nadvoz, je v desnem nepreglednem ovinku zaradi prevelike hitrosti zapeljal na nanošen pesek in padel.

Dobil je tako hude poškodbe, da je na kraju dogodka umrl. Pri vožnji ni uporabljal zaščitne čelade.

VIR: http://www.rtvslo.si/crna-kronika/usodna-voznja-za-49-letnega-mopedista-brez-zascitne-celade/318869

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne ...prvič to ni tema za cinizem zganjat...drugič če je moped/kolo s pomožnim motorjem , ki presega 25km/uro je potrebem vozniški izpit , registracija in zaščitna čelada - ta tudi na ostalih enoslednih vozili ni prepovedana...  

mogoče pa imaš vseeno prav...

Spet si zajebal. moped in kolo s pomoznim motorjem ni enako. In za kolo s pomoznim motorjem, ki presega hitrost 25km/h ni potrebna registracija in vozniski izpit, ampak registracija sploh ni mozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ja, to je naša Sandra... še 5 kolegov je blo z njo,... v klubu molimo in upamo na najboljše... Včeraj smo obiskal njeno družino in jim povedali za nesrečo, prvi sem namreč zvedel za tragedijo... D Splitu in nas sproti obveščata...  Je pa zelo hudo!

 

:mellow:  Držim vse pesti da se bo najboljš možno izteklo !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ferek: A to so bli na motozboru v Omišu? Lokev Rogoznic je več. Znana mi je predvsem tista na poti iz Omiša proti Makarski. Upam, da se punca čimprej pocajta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bili so v Bosni, krožna tura, od četrtka, od Dubrovnika so se vračali proti Splitu, če so bili na zboru sploh ne vem... to zdaj ni pomembno... stanje je pa resno... kritično... polomljena in notranje krvavitve... Zdravniki so baje naredili vse kar je možno... dva naša člana bosta do jutri še dol... več ne bi komentiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj po FB pišejo da ni preživela?  :unsure:  res, tole bombardiranje resničnih in neresničnih novic z vseh strani je pa že čist preseglo vse meje dobrega okusa......

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest sm zasledila da ni preživela. Upam da se izvleče! 

 

Edine direktne informacije vsaj 3x na dan imam jaz!  Punca je še živa!  Stanje je pa zelo zaskrbljujoče! Na javno objavljenem FBju nisem pa nič pisal, samo v zaprto Pakenštajn skupino. Pravkar sta bila pa oba kolega v bolnici tako da točno vem kako je stanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto preprosto! Iz zgodovine brskalnika in zavihkov in od še kje na računalniku izbrišeš vse, kar je povezano s 24h.com in nikoli, ampak res nikoli več ne bereš njihovega portala. Jaz sem to storil že zdavnaj in se mi ni potrebno več ukvarjati z njihovim bedastim portalom in še bolj bedastimi novicami. Portal 24h.com je podoben časopisu Slovenske novice. Napihovanje in prirejanje novic.

VIR: http://www.rtvslo.si/crna-kronika/usodna-voznja-za-49-letnega-mopedista-brez-zascitne-celade/318869

 

So pa edino tu, drugod nisem videl, napisali, da je zapeljal na nanošen pesek. Ob tako vzdrževanje cest se pa nihče ne spotakne? Pa bi bilo dovolj par zamahov z metlo in lopato, da bi bila(e) ceste varnejše. Se opravičujem za  :topic:

 

 

LP Robert

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle  mi ni pa nč jasno...

kombi se je s ceste zvrnil na spodaj parkirane motorje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edine direktne informacije vsaj 3x na dan imam jaz!  Punca je še živa!  Stanje je pa zelo zaskrbljujoče! Na javno objavljenem FBju nisem pa nič pisal, samo v zaprto Pakenštajn skupino. Pravkar sta bila pa oba kolega v bolnici tako da točno vem kako je stanje.

 

In naj živa ostane! Želim ji čimprejšnje okrevanje!  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!