Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Meni se pa zdi njen komentar na mestu. Kot da je vazno katero serijo motorja je pokojni vozil?

Ker deluje kot da se za motorjem zaluje.

Bumbar, še nisi slišal za statistiko, ki temelji na podlagi vrste motornega kolesa- ali je to cestak, skuter, čoper itd..

Popravljeno . Popravil yamaha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse skupaj sliči na zdravljenje kompleksov enih zelo omejenih osebkov ki nikakor niso zadovoljni ne s sabo ne z ljubmi okoli sebe..

bogi bližnji..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omejena si, pa ne dojameš napisanega.

bil je član našega kluba in smo se pred časom večkrat družili.

 

pojdi raje v tisti del foruma kjer kraljuješ in obvladaš...

 ne dojamem, se pospipam, vsem ki ste dojeli PA EN VEEEELIK LAJK.... bravo slovenclni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja še prej pa bicikl madona ... :stupid: fucking important

Je important, je. Jaz sem razumel ELO-tovo pripombo drugače. Simon je bil star, izkušen motorist in ne začetnik, ki ga samo žge po prednostni cesti in boli ga k. To samo poveča krivdo drogeraša, ki mu je tako nastavil avto, da se tudi izkušeni motorist ni mogel rešiti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem je pobegnil, sedaj se pa z jebenim odvetnikom vred očitno ne moreta odločiti, kaj bi bilo za usranca bolje: da se sklicuje na neprištevnost, ker se je nakokal in potem pobegnil ter pustil človeka umret ali bi bilo bolje trditi, da ni bil nafiksan, ker tudi nafiksanci za volanom niso v milosti sodnikov.

 

Bilo kaj, samo da bi si smrdljivo rit zaščitil.

 

Ampak isto bo naredil tudi naslednjič, ker nima vesti. SPRAVITE GA DOL S CESTE ZA VEDNO!

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj ima tak clovek sploh sojenje?? V takih primerih bi moral v nasi preljubi drzavi takoj ga posadit v zapor za 40 let in to je to. Ne pa sojenje ki se vlece 3 leta. Na koncu bo pa dobil 5 let pri 2 bo pa ze zunaj v avtu. Pfuj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam pa spada vmax?  muscle bike?

 

na tem mestu si ponižno in z velikim spoštovanjem dovolim omeniti kategorizacijo pa Đastinu Biberu, Mashini űber alles!

gre za kategorijo motorja za prave mestne pohorce.

 

( http://www.motosvet.com/tabla/topic/24262-yamaha-v-max/page-4?hl=pohorce#entry1449983 )

 

 

 

zakaj sem za pokojnega Simona napisal da je (nekoč) vozil vmax-a?

 

mogoče za to, ker je bil (v času lastništva v-maxa) aktivni član slovenskega vmax kluba, soorganizator in gostitelj marsikaterega našega druženja?

mogoče za to, ker mi je bil znanec, kolega, tako kot še precej slovenskih in drugih vmaxovcev.?

mogoče za to, ker mi ni vseeno?

 

jebiga...

 

tolaži me to, da nekateri vsaj približno dojamejo moje pisanje... vem, ni vam lahka... respect.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak isto bo naredil tudi naslednjič, ker nima vesti. SPRAVITE GA DOL S CESTE ZA VEDNO!

 

V Ameriki bi ga obsodl za nenaklepni umor, drug trafficking, vožnjo pod vplivom drog, pobeg, ... Dobil bi vsaj 30 let čuze. Pr' nas pa ... bog pomagi. In taki izmečki družbe se ne bodo nikoli popravili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če bo kaznovan, bo pogojno in na metadon bo šel. Kot nerazsoden v času nesreče... Jebentisunce, nerazsoden... pa naj bo v arestu nerazsoden... Ne, za alkohol in drogo pa brez milosti, če se gre za povzročitev nesreče. Vsakdo pozna koga, ki bi še bil živ, če v nesreči ne bi bil prisoten alkohol.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Život je čupav i dlakav, j... te svako. Smo kjer smo zaradi nas samih. Dokler bodo pijanci heroji, dokler bodo podiralci raznih hitrostnih rekordov heroji, dokler bodo polagalci ovinkov sredi prometa heroji, dokler bodo vsi udeleženci v prometu najpametnejši in heroji, ..., ne bo nič boljše. Smo se pripravljeni poboljšati in upoštevati vsaj tiste predpise, katerih kršitve predstavljajo glavne vzroke za najhujše prometne nesreče ? Je pač tema o nabijanju in bom nabijal. Res je, da je v urejenih državah boljši sistem glede izločanja kršiteljev iz prometa. Se mi pa zdi, da je v teh urejenih državah čisto drugačno razmišljanje in obnašanje v prometu. Pri nas je še vedno večinsko mnenje, da smo najboljši in, da se nam ne more nič zgoditi. Seveda bi vsi radi kaznovali prehitre in prenevarne, hkrati pa vsi veselo blendajo in mahajo ter s tem opozarjajo te prehitre in prenevarne na eno največjih nevarnosti. Pa razumi, če moreš. Vsi smo za kaznovalno politiko, dokler nas ne ujame in stisne za vrat. Potem smo pa za vstajo in prevrat v državi. Eh, nabijanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Život je čupav i dlakav, j... te svako. Smo kjer smo zaradi nas samih. Dokler bodo pijanci heroji, dokler bodo podiralci raznih hitrostnih rekordov heroji, dokler bodo polagalci ovinkov sredi prometa heroji, dokler bodo vsi udeleženci v prometu najpametnejši in heroji, ..., ne bo nič boljše. Smo se pripravljeni poboljšati in upoštevati vsaj tiste predpise, katerih kršitve predstavljajo glavne vzroke za najhujše prometne nesreče ? Je pač tema o nabijanju in bom nabijal. Res je, da je v urejenih državah boljši sistem glede izločanja kršiteljev iz prometa. Se mi pa zdi, da je v teh urejenih državah čisto drugačno razmišljanje in obnašanje v prometu. Pri nas je še vedno večinsko mnenje, da smo najboljši in, da se nam ne more nič zgoditi. Seveda bi vsi radi kaznovali prehitre in prenevarne, hkrati pa vsi veselo blendajo in mahajo ter s tem opozarjajo te prehitre in prenevarne na eno največjih nevarnosti. Pa razumi, če moreš. Vsi smo za kaznovalno politiko, dokler nas ne ujame in stisne za vrat. Potem smo pa za vstajo in prevrat v državi. Eh, nabijanje.

Da blendanje (opozarjanje)....mi je reku moj prijatelj, ki je tudi policaj....blendanje ne škodi...bistvo je, da se zniža hitrost!!!! Tako ali drugače. 

 

Če je tvoj interes in interes države, da kasiraš, potem je brezveze znižat hitrost, ampak je bolje da se čimveč ljudi oglobi, v tem pogledu pojdite kasirat na cestninske postaje, majkemi da gre 90% folka mimo več kot je dovoljeno. (bdw, tut jaz če se le da, ker je omejitev kretenska)

 

V kolikor pa je interes "organov" po tem, da se na nevarnih odsekih prilagodi hitrost, potem je pa blendanje v bistvu enakega pomena kot znak, torej opozori nasprotiidočega, da naj zniža brzino...enostavno kot pasulj.  In s tem se tudi doseže znižanje hitrosti, kar naj bi tudi bil namen.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, z blendanjem pred radarji.... ja in ne. Seveda je koristno, zakaj ne? Policija meri od znaka naprej (kar spomnite se, ko so vam pokazali izmerjeno hitrost in na koliko metrov je streljal). Seveda je najbolje. da policija deluje preventivno, ne represivno. Vsaj ne tako strogo. Eno je, če prekoračiš za par kilometrov, drugo pa če 100% in več. Itak pa skoraj ne bomo rabili blinkati eden drugemu, ker se po naših (vsak koroških) cestah ne bo dalo peljati hitreje, kot 50, pa še to bo treslo, kot stomaternih... Vsi 'Goličarji' itak veste, kaj je na Viču....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo, smo zgrešili temo, drugo kot drugo, državo ne zanima varnost njenih državljanov.

 

Glede blendanja je nekje drugje poanta. Vsi se jezijo na "huligane" in na ta plave, ker jih ne odstranijo s ceste, hkrati pa blendajo in preprečujejo lovljenje teh "huliganov". Vsi razumeli ? Jaz blendam, ko ni ta plavih in s tem naredim več za varnost ter še "huligane" zmedem. Pa še to pri blendanju; zakaj se blenda samo takrat, ko so ta plavi, ko jih ni in vidite prehitro vozilo, pa tega blendanja ni več ?

 

Meni je "kasiranje" zadnja stvar, kar lahko potrdijo tisti, ki me poznajo. Pa čeprav je blendanje prekršek. Na, pa sem v prekršku. Zdaj pa v jok in na drevo. Buuu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Život je čupav i dlakav, j... te svako. Smo kjer smo zaradi nas samih. Dokler bodo pijanci heroji, dokler bodo podiralci raznih hitrostnih rekordov heroji, dokler bodo polagalci ovinkov sredi prometa heroji, dokler bodo vsi udeleženci v prometu najpametnejši in heroji, ..., ne bo nič boljše. Smo se pripravljeni poboljšati in upoštevati vsaj tiste predpise, katerih kršitve predstavljajo glavne vzroke za najhujše prometne nesreče ? Je pač tema o nabijanju in bom nabijal. Res je, da je v urejenih državah boljši sistem glede izločanja kršiteljev iz prometa. Se mi pa zdi, da je v teh urejenih državah čisto drugačno razmišljanje in obnašanje v prometu. Pri nas je še vedno večinsko mnenje, da smo najboljši in, da se nam ne more nič zgoditi. Seveda bi vsi radi kaznovali prehitre in prenevarne, hkrati pa vsi veselo blendajo in mahajo ter s tem opozarjajo te prehitre in prenevarne na eno največjih nevarnosti. Pa razumi, če moreš. Vsi smo za kaznovalno politiko, dokler nas ne ujame in stisne za vrat. Potem smo pa za vstajo in prevrat v državi. Eh, nabijanje.

Zdej sem se pa čist zamislu :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo, smo zgrešili temo, drugo kot drugo, državo ne zanima varnost njenih državljanov.

 

Glede blendanja je nekje drugje poanta. Vsi se jezijo na "huligane" in na ta plave, ker jih ne odstranijo s ceste, hkrati pa blendajo in preprečujejo lovljenje teh "huliganov". Vsi razumeli ? Jaz blendam, ko ni ta plavih in s tem naredim več za varnost ter še "huligane" zmedem. Pa še to pri blendanju; zakaj se blenda samo takrat, ko so ta plavi, ko jih ni in vidite prehitro vozilo, pa tega blendanja ni več ?

 

Meni je "kasiranje" zadnja stvar, kar lahko potrdijo tisti, ki me poznajo. Pa čeprav je blendanje prekršek. Na, pa sem v prekršku. Zdaj pa v jok in na drevo. Buuu.

 

naum več :cry: ... zdj se pa počutm ninđa huligan :glare:

 

na taplave se pa ne jezim, svoje delo opravljajo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se prav ne smem oopozarjat drugih, da je radar, ker je bols da drug nafila blagajno kot jest....in k bo dost dnarja, bojo manj sitni policisti. Pisda, do zdej sm pa blendu, pa sam placvou, ker bedak. :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče sem malo ali pa zelo čuden :hmm:  :whistle: . V naselju nikoli ne blendam, naj divjaki plačajo, mogoče jih bo izučilo  :grim , je vseeno ceneje plačati kazen, kot celo življenje nositi koga na vesti. Izven naselij pa poblendam, če so modreci postavljeni na takem kraju, kjer je očitno, da gre samo za polnjenje blagajne. Lep primer je bil konec Avgusta 2011 malo pred Mojstrano iz smeri Jesenic, ko so imeli policisti postavljen radar na koncu ravnine, sredi ničesar. Nobene hiše nikjer, nobenega križišča v bližini, samo počivališče, ki pa je locirano tako, da se že na daleč vidi, če se kdo namerava vključiti v promet. Takrat me je pogrelo, da sem blendal nasproti vozečim. 

 

 

LP Robert

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče sem malo ali pa zelo čuden :hmm:  :whistle: . V naselju nikoli ne blendam, naj divjaki plačajo, mogoče jih bo izučilo  :grim , je vseeno ceneje plačati kazen, kot celo življenje nositi koga na vesti. Izven naselij pa poblendam, če so modreci postavljeni na takem kraju, kjer je očitno, da gre samo za polnjenje blagajne. Lep primer je bil konec Avgusta 2011 malo pred Mojstrano iz smeri Jesenic, ko so imeli policisti postavljen radar na koncu ravnine, sredi ničesar. Nobene hiše nikjer, nobenega križišča v bližini, samo počivališče, ki pa je locirano tako, da se že na daleč vidi, če se kdo namerava vključiti v promet. Takrat me je pogrelo, da sem blendal nasproti vozečim. 

 

 

LP Robert

Pridn :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Glede blendanja je nekje drugje poanta. Vsi se jezijo na "huligane" in na ta plave, ker jih ne odstranijo s ceste, hkrati pa blendajo in preprečujejo lovljenje teh "huliganov".

Tudi to je posledica nesorazmernih kazni, ki jih pozna naša velebrihtna zakonodaja sproducirana od superduperiberbrihtnihpožrtnih poslancev.  Ko bi bile kazni sorazmerne teži prekrška, ne bi bihče blendal, saj se nihče ne bi čutil ogrožen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmeraj in povsod blendam. Največkrat še maham z roko!

Tud pridn :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!