Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

No,no pretiravat pa spet ni treba.......

 Samo s predelavo večjega bata in drugega zobniškega prenosa, ti daje končno cca 105 km/h.

Potem pa so tu special bati brez obročkov, pravilni uplinjači,..... in posledično tega tudi večje hitrosti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Zip sp 50ccm blokiran na 25km/h, samo da je bil gor večji agregat, tko so mi rekli.

Pomoje bi znal Borutt kej več povedat.

Jaz sem prebral: Flekser z E90 (elektronik) motorjem.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo s predelavo večjega bata in drugega zobniškega prenosa, ti daje končno cca 105 km/h.

Potem pa so tu special bati brez obročkov, pravilni uplinjači,..... in posledično tega tudi večje hitrosti....

:lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kakšno vezo ima gps pri friziranju apn6??

sorry ... poleg povdarjenega pred +15 leti  sem pozabiul dodati :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Samo s predelavo večjega bata in drugega zobniškega prenosa, ti daje končno cca 105 km/h.

Potem pa so tu special bati brez obročkov, pravilni uplinjači,..... in posledično tega tudi večje hitrosti....

...paziti je tudi potrebno da je racing auspug lager pravilno obrnjen, v menjalniku pa mora biti obvezno 15-50 olje, da ne poškodujemo oljne sklopke... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami ribiči.............med očmi je mela 1 meter :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist divja po magistralki, ko se vanj zaleti vrabec. Odbije ga od motorja, vrti po zraku, pade na tla, se nekajkrat prekucne in obleži nezavesten. Motorist, ves iz sebe, ker je zbil nebogljeno živalco, ga previdno odpelje domov. Tam ga da v kletko, pripravi košček kruha in vodo, da bo vrabček hitreje okreval. Vrabček se naslednji dan zbudi in začudeno pogleda okoli sebe. Vidi kletko, kruh in vodo, pa vzklikne: "No, pa smo tam. Sem vedel, da se bo to zgodilo. Ubil sem motorista, zdaj bom pa več let sedel v zaporu!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist divja po magistralki, ko se vanj zaleti vrabec. Odbije ga od motorja, vrti po zraku, pade na tla, se nekajkrat prekucne in obleži nezavesten. Motorist, ves iz sebe, ker je zbil nebogljeno živalco, ga previdno odpelje domov. Tam ga da v kletko, pripravi košček kruha in vodo, da bo vrabček hitreje okreval. Vrabček se naslednji dan zbudi in začudeno pogleda okoli sebe. Vidi kletko, kruh in vodo, pa vzklikne: "No, pa smo tam. Sem vedel, da se bo to zgodilo. Ubil sem motorista, zdaj bom pa več let sedel v zaporu!"

šit ...za vrabčka je par let že dosmrtna...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil na naslovnici Slovenskih novic bombastičen naslov, kateri je dal takojšen rezultat. Po pogovoru s pričo sem v velikih dvomih o poštenem delu Policije. Drugega si skoraj glede na dejstva ne morem predstavljati. Če omilim besede za malo nazaj, lahko z gotovostjo rečem samo tole: Ena velika šlamparija in pristranskost! Žal.

 

Naslednje bo na vrsti vrlo slovensko Zdravstvo!

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to lahko vsazga Tomosa tako sfriziraš. Moj tazadnji Apn6 pred 15+ leti je imel končno 132 km/h. Seveda je bil sam blok motorja isti, da so se cifre ujemale :ninja:

 

:lol1:

 

No,no pretiravat pa spet ni treba.......

 

... če je pa res... imel je števec na zajlo od bicikla izpred 30 let. ...in to od 28 colskega....Tazga sem imel tudi jaz... :grim ..in APN 6 mi je letel 110 :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami ribiči.............med očmi je mela 1 meter :P

 

v motorizmu je baje bolje biti ribič na sardelce kot lovec na zajce... :P

... če je pa res... imel je števec na zajlo od bicikla izpred 30 let. ...in to od 28 colskega....Tazga sem imel tudi jaz... :grim ..in APN 6 mi je letel 110 :kva2:

dej še enkrat preberi kaj si naklofal skup... če bi imel tako zmontirano bi pri 50 kazalo 77 do 78 km / h glede na obseg kolesa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil na naslovnici Slovenskih novic bombastičen naslov, kateri je dal takojšen rezultat. Po pogovoru s pričo sem v velikih dvomih o poštenem delu Policije. Drugega si skoraj glede na dejstva ne morem predstavljati. Če omilim besede za malo nazaj, lahko z gotovostjo rečem samo tole: Ena velika šlamparija in pristranskost! Žal.

 

Naslednje bo na vrsti vrlo slovensko Zdravstvo!

 

Kakšna pa so kaj dejstva, če že o tem pišeš? oz. kdo je odgovoren za prometno nezgodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna pa so kaj dejstva, če že o tem pišeš? oz. kdo je odgovoren za prometno nezgodo.

 

Sneci o dejstvih ne mislim niti pod razno v javnosti. Če premoreš malce inteligence in nadobudnega razmišljanja, odgovor ni daleč. Razumljivo?

 

Zadeva je pa nenamenoma razburkala do nezavesti marsikateri level! Važno je samo eno - Resnica brez olepšav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nesrečo je po tvoje iz malomarnosti odgovoren šofer osebnega vozila, ki je nenadoma zavil.

Dejstev, ki kažejo na to pa ne boš razkril.

 

Ok, če ti je težko napisat, samo zakaj pol sploh pišeš o tem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sneci dej se mal ustavi  - mogoče ...če bi lahko ... prosim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v motorizmu je baje bolje biti ribič na sardelce kot lovec na zajce... :P

dej še enkrat preberi kaj si naklofal skup... če bi imel tako zmontirano bi pri 50 kazalo 77 do 78 km / h glede na obseg kolesa ...

 

:slap:

 

... sej zato pa je šu 110 a ne?? (po števcu!!!  )

 

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sneci dej se mal ustavi  - mogoče ...če bi lahko ... prosim ...

 

Lahko, samo res ne vem, kaj sem takega napisal?

 

Samo vprašal sem normalno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko, samo res ne vem, kaj sem takega napisal?

 

Samo vprašal sem normalno.

a pa si kdaj pomislil , da ta tvoj "normalno" mogoče ni vsevesoljna resnica? :surrender:

ok če res nič ne pomisliš kaj si prebral v obstoječih prispevkih potem bi ti mogoče pomagal bilobil ...

verjetno se bo zadeva razpletla pač kakor se bo ...lepo ti je napisal - in tudi že večkrat v prejšnjih postih - da zadeva ni zaključena in da je potrebno sam dogodek taziskati ... v to so vpletene priče - tako civili kot policisti - ter strokovnjaki - sodni izvedenci različnih strok ..

in če bi se spomnil nekaterih postov izpod peresa nekega policista - mnenje / zapisnik policistov s kraja nesreče je pač samo osnova za dokončni "izračun" in razjasnitev dogodka ...

 

kar pišejo v časopisih je samo neuradno mnenje nekaterih rumenih laikov , ki pa nima nobene veze z dejanskimi dokazi , izsledki sodnih izvedencev , argumenti , dejstvi in zapriseženimi izjavami prič ...

 

če pa to ( si kdaj pomislil da lahko človeka boli brez da ga udariš ???) delaš namenoma potem si en navaden .....ccc

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj je kdo komu kaj dolžn da se opravičuje pa razlaga krivdo ai ne krivdo komu?

a če si pa kriv si pa zato kej manj vreden?

a se po temu meri priljubljenost?

žalostno...

 

vsakemu se lahko zgodi, tudi če kriv... ampak forum res ni mesto za kakršnakoli opravičevanja in iskanja krivde...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem si ogledal tisti odcep pred Postojno.

Če sem prav dojel, je to del, kjer cesta najprej zavije desno, se za nekaj metrov poravna, nato zopet zavije desno. Po moje gre pri tej nesreči (kot večini) za splet okoliščin med katere pa bi prištel tudi napačno odločitev motorista.

Škoda, da se je ta napačna odločitev motorista, da tam prehiteva in napačna odločitev avtomobilista, da tam zavije, končala tragično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa si kdaj pomislil , da ta tvoj "normalno" mogoče ni vsevesoljna resnica? :surrender:

ok če res nič ne pomisliš kaj si prebral v obstoječih prispevkih potem bi ti mogoče pomagal bilobil ...

verjetno se bo zadeva razpletla pač kakor se bo ...lepo ti je napisal - in tudi že večkrat v prejšnjih postih - da zadeva ni zaključena in da je potrebno sam dogodek taziskati ... v to so vpletene priče - tako civili kot policisti - ter strokovnjaki - sodni izvedenci različnih strok ..

in če bi se spomnil nekaterih postov izpod peresa nekega policista - mnenje / zapisnik policistov s kraja nesreče je pač samo osnova za dokončni "izračun" in razjasnitev dogodka ...

 

kar pišejo v časopisih je samo neuradno mnenje nekaterih rumenih laikov , ki pa nima nobene veze z dejanskimi dokazi , izsledki sodnih izvedencev , argumenti , dejstvi in zapriseženimi izjavami prič ...

 

če pa to ( si kdaj pomislil da lahko človeka boli brez da ga udariš ???) delaš namenoma potem si en navaden .....ccc

 

Vprašanje ne more biti resnica, to je lahko le odgovor, ki pa ga ni bilo.

 

Nekaj se je prebralo na forumu in v medijih, vendar je uporabnik napisal, da ima nove podatke pa sem vprašal po njih. 

 

Zato sedaj ne razumem, v čem je problem. Ok, ne želi razkriti.

 

Če pa se o tem ne sme več debatirati, pa tudi ti več ne pametuj, ampak počakajmo na sodbo v imenu ljudstva, da postane pravnomočna.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umiri se snecer...........človek je izgubil življensko sopotnico!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K se neki zgodi je najlazi bit pameten! Vsi smo krvavi pod kožo! Jutri smo lahko na tem mestu mi, in tisti ki tega ne verjame zivi v iluzijah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!