Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

a to je nova tema o modi? :blush:

pa če jih že slikate jih vsaj na kaki boljši podlagi, ne da tkole zgledajo ku ene bosanske cote iz arizone....

 

Ja, za tebe se bo zdaj posebej slikalo. Google-slike, saj verjetno nima nihče po meri opreme, razen tebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, za tebe se bo zdaj posebej slikalo. Google-slike, saj verjetno nima nihče po meri opreme, razen tebe.

ja jaz jih mam zmer po meri...a ti ne? :O kašn pa okol šetaš ... no zdej te nau težko spoznat :P un s prevelko al pa premejhno coto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10km naprej v šleperju :)

10km naprej na kawi :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam..........a vendar, bom nekaj rekel samo o motoristih zaradi specifike vožnje:

tisti, ki je zadaj je dolžen tako me prehiteti, da se bo prepričal, da ga vidim, ne pa z 200km/h udariti mimo...........ampak to je že višja znanost. :D

 

Najprej se naučimo/ali jih naučimo, da začnejo v avtih gledati, nato bomo pa posebej temo za motorje odprli. Večina motoristov je na motorju skoncentriranih in pazi kaj počne, medtem ko v avtomobilih??.......no ja eni telefonirajo, drugi klepetajo s sopotnikom, tretji nekaj mahajo, četrti si vrtajo po nosu, pičke se šminkajo...........

 

Dami, verjemi mi, da človeka kateri ima drugo percepcijo v glavi ne boš čisto nič naučil ali podučil. Pod pokrovko odmeva samosvoj ego. Da zahajamo v detalje mislim, da nas je preveč, da bi se mrbit vsaj za silo poenotili. Če pa admini naredijo ekstra temo "Varnost v prometu + NABIJANJE", pa lahko tam kaj bolj razpredamo. Res je, da imamo največ problemov z vozniki avtov. Ampak prevozno sredstvo ni krivo vseh teh tegob. Tudi, če bi se okrog vozili navešeni kot Božički, mislim da ne bi bilo nič kaj bolje. Mentaliteta, odnos do bližnjega in seveda osnovno znanje vožnje dela pri nas razlike. Jest sem prešibal že kar nekaj okolice. Toliko kot je pri nas nestrpnih in arogantnih, ne najdeš skoraj nikjer na svet.

 

P.s.: Vsem tistim kateri pravijo, da se vozijo po predpisih, pa priporočam, da se peljejo z mojim sinom dokler vzdržijo. Vozi "By the Book" brez odstopanj. Za znoret !!!

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, ce nardis lahko 10 jurjev in prezivis, brez fluo, pol jih loh tud 100k, pa 200k, pa tko naprej..... Loh jih pa tud sam 50 nardis, cist opremljen, pa te nekdo sname. Brezveze.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa prileti zajček in zajeb....... objestnega ali pa previdnega :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami, verjemi mi, da človeka kateri ima drugo percepcijo v glavi ne boš čisto nič naučil ali podučil. Pod pokrovko odmeva samosvoj ego. Da zahajamo v detalje mislim, da nas je preveč, da bi se mrbit vsaj za silo poenotili. Če pa admini naredijo ekstra temo "Varnost v prometu + NABIJANJE", pa lahko tam kaj bolj razpredamo. Res je, da imamo največ problemov z vozniki avtov. Ampak prevozno sredstvo ni krivo vseh teh tegob. Tudi, če bi se okrog vozili navešeni kot Božički, mislim da ne bi bilo nič kaj bolje. Mentaliteta, odnos do bližnjega in seveda osnovno znanje vožnje dela pri nas razlike. Jest sem prešibal že kar nekaj okolice. Toliko kot je pri nas nestrpnih in arogantnih, ne najdeš skoraj nikjer na svet.

 

P.s.: Vsem tistim kateri pravijo, da se vozijo po predpisih, pa priporočam, da se peljejo z mojim sinom dokler vzdržijo. Vozi "By the Book" brez odstopanj. Za znoret !!!

Se strinjam. Ampak jaz zadevo drugače gledam in sicer, kje jaz grešim kot voznik avtomobila. 

In tu so moje napake: pozabim pogledat v ogledalo, ko prehitevam....oziroma pogledam prepozno, tu bi lahko snel motorista. Včasih samo 1x pogledam levo in desno, kar je premalo....itd. Vse to se trudim odpraviti pri sebi, in seveda pri drugih ki se v večini primerov ne zavedajo posledic svojih dejanj. Že samo to, da mu uspem dopovedati, da je posledica malomarne vožnje motorist na havbi ali v jarku, pešeč na havbi ali jarku, marsikomu odpre oči.

Tudi jaz sm že marsikje bil, pa vidim, da je človeška neumnost povsod približno enaka. Le kjer je večja gneča se malce bolj znajdejo v prometu, ker so tako navajeni vozit.

In še vedno velja teorija, da si z več lučkami in svetlečim brezrokavnikom bolj viden kot ostali, a samo tistim, ki v prometu hočejo gledati.

Lahko pa prileti zajček in zajeb....... objestnega ali pa previdnega :grim

Snečija bi zajček prehitel :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ego manijakov ne bo nihče izobrazil, 73 letni dediji ne bodo videli ničesar. Vse lepo in prav, drži in se strinjam. Samo zaboga, večina(ali pa VELIKO) ljudi pa je bolj ali manj normalnih in si želijo biti previdni, so pa malo...netalentirani. Tistim pa lahko ''pomagamo'' s tem, da na svoji strani naredimo kar se da veliko, da nas oni vidijo. Da jih ne prehitevamo s 3x hitrostjo njihove, malo potrobiš, preden prehitiš, da te opazi, nadeneš brezrokavnik.. Ja, lahko narediš 2mio kilometrov brez da enkrat prevržeš motor na parkirišču..pa to še ne pomeni, da ne bo nekje izza ene žive meje pripeljala omica, ki niti peš ne gre več stabilno, kaj šele da bi avtek normalno vozila..

Jaz sem zadnjič pripeljal za nepregleden ovinek gori na Pohorju, pa se je takoj za ovinkom proti meni vzvratno pripeljal avto. Sem ga obvozil, malo potrobil in šel dalje. Čez 20min sem bil za cesto in pisal SMS, pa je prišel ta možakar do mene in se mi ene 4x opravičil. Menim, da sva oba dobila koristno lekcijo. Ni bil egocentrik, ni bil niti dedi...samo ni razmišljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Ampak jaz zadevo drugače gledam in sicer, kje jaz grešim kot voznik avtomobila. 

In tu so moje napake: pozabim pogledat v ogledalo, ko prehitevam....oziroma pogledam prepozno, tu bi lahko snel motorista. Včasih samo 1x pogledam levo in desno, kar je premalo....itd. Vse to se trudim odpraviti pri sebi, in seveda pri drugih ki se v večini primerov ne zavedajo posledic svojih dejanj. Že samo to, da mu uspem dopovedati, da je posledica malomarne vožnje motorist na havbi ali v jarku, pešeč na havbi ali jarku, marsikomu odpre oči.

Tudi jaz sm že marsikje bil, pa vidim, da je človeška neumnost povsod približno enaka. Le kjer je večja gneča se malce bolj znajdejo v prometu, ker so tako navajeni vozit.

In še vedno velja teorija, da si z več lučkami in svetlečim brezrokavnikom bolj viden kot ostali, a samo tistim, ki v prometu hočejo gledati.

Snečija bi zajček prehitel :P

Tudi sam tako mislim, tudi več debat je že blo z drugimi vozniki avtomobilov na to temo...

Lahk oblečeš karkol pa te bojo spregledal.. pač tako je

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, lahko si kupiš namesto črne, kakšno v drugi barvi ali z odsevnimi površinami in je to to.

 

Jaz ima tako.

flying-k-orangekawa-oran.jpg

flying-k-orangekawa-oran.jpg

Tale ja "fake" iz Buvlje pijace v Zenici.

 

Preverjeno.  Cena :  sitnica ......... 50KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale ja "fake" iz Buvlje pijace v Zenici.

 

Preverjeno.  Cena :  sitnica ......... 50KM.

Dj nabavi mi plačam 20% več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: tle govorimo kaki objestneži/diujaki smo/so ko se nam prekrižajo poti.

Sam so pa primeri ko v nepravem trenutku zataji tudi konjujedan :ninja: .

In takrat lohk govorimo samo o tem kako srečo mamo včas. :closedeyes:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak jokat je treba it pa pred kamero, da se vid. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak jokat je treba it pa pred kamero, da se vid. :evilgrin:

Ma se mi zdi da bi bolš izpadl če bi dala eno nižje pa na zadnje kolo :ninja:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorji plašijo živali (nič novega) . Ko srečuješ konje, krave, ovce, pse... moraš biti pozoren in tukaj ni pomoči.

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem imel kar nekaj takih primerov ... trop divjih psv, ki se zapodijo za tabo, telička ki je tekal po cesti, osla, ki je stal sredi ceste, tudi podoben primer, kot je prikazan na videu ... v vsakem primerju se userješ :P ... črtica na gatah in gas naprej, ni druge :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ponavadi oviro zbijem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ponavadi oviro zbijem :P

 

Kmet, glede na to, da voziš tovornjak, jo tako zbiješ?  :ninja:  :evilgrin:

 

 

LP Robert

 

http://youtu.be/08fcwgtjQNY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob tem posnetku ... ufff ..... sem ljubitelj in zaščitnik živali in sem se kar naježil ob tem videu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem imel kar nekaj takih primerov ... trop divjih psv, ki se zapodijo za tabo, telička ki je tekal po cesti, osla, ki je stal sredi ceste, tudi podoben primer, kot je prikazan na videu ... v vsakem primerju se userješ :P ... črtica na gatah in gas naprej, ni druge :P

...ja pi*da... js bi se tut usrou, če bi bil un pes al pa teliček, če bi vidu 70-kilskega miša na SS raketi...   :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!